Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Co to takiego?
Nigdy na to nie wpadną
Dobrze czasem się oderwać
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Pozdrawiam świetliki
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 lutego 2021, 11:25
Czerwony-grochowy!!
Odpisz
13 marca 2020, 18:26
A mnie nikt nie lubi :(
Odpisz
13 marca 2020, 18:29
@player203a8: Ja tam lubię każdego.
Odpisz
13 marca 2020, 18:44
@Polish_Soldier: napewno?
Odpisz
13 marca 2020, 18:45
Tak.
Odpisz
13 marca 2020, 19:38
@player203a8: ja jestem obojętny wobec wszystkich bo nie znam nowych jejaków
Odpisz
13 marca 2020, 20:26
@Polish_Soldier: naaeet mnie?
Odpisz
14 marca 2020, 04:07
@bulazpasztetem: Wszyscy to wszyscy.
Odpisz
14 marca 2020, 14:34
@Polish_Soldier: A ja nie lubię nikogo, bo nie ma sensu się nad tym rozwodzić.
Odpisz
14 marca 2020, 16:16
@TrueStoryGuy: Każdy jest inny, każdy ma swoje zdanie.
Odpisz
13 marca 2020, 23:44
Nikt nie był na moim discordzie z jejaków chociaz go wrzucałem ;(
Odpisz
14 marca 2020, 00:21
@InsaneFOX13: :(
Odpisz
14 marca 2020, 09:56
@InsaneFOX13: :(
Odpisz
14 marca 2020, 08:24
Gożej jeżeli ten którego nie cierpisz i zawsze dajesz strzałki w dół zaczyna cię bronić.
Odpisz
5 marca 2020, 22:05
ja uwielbiam tylko siebie
Odpisz
5 marca 2020, 22:25
ja uwielbiam ciebie
Odpisz
6 marca 2020, 21:39
może zrobimy jego fanklub?
Odpisz
13 marca 2020, 22:28
już jest mam tam nawet moda chyba B)
Odpisz
13 marca 2020, 20:32
Ja lubie Ananasy
Odpisz
13 marca 2020, 18:09
ja hejtuje wszystkich, dobrze że nikt mnie nie lubi
Odpisz
13 marca 2020, 18:23
A co z użytkownikami, którzy lubią wszystkich?
Odpisz
13 marca 2020, 18:28
@Polish_Soldier: na pewno nie znają wszystkich
Odpisz
5 marca 2020, 22:42
Może po prostu zrobiłeś słabego mema?
Odpisz
5 marca 2020, 22:06
Dlatego ja przestałem być aktywny i zapomniałem kogo lubię (poza tymi co ich mam w szanowanych)
Odpisz
5 marca 2020, 22:25
Ja też tak miałem
Odpisz