Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To by wystarczyło
To się nie może nie udać
Powodzenia
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 października 2013, 17:05
ja tam lubie brokuły ...
Odpisz
6 października 2013, 17:13
@baretos: Ja je uwielbiam ;) uwielbiam wszystkie warzywa
Odpisz
6 października 2013, 17:32
@jacek1s: Ja też!! Zbierzmy się tu wszyscy zwolennicy brokuł!
Odpisz
6 października 2013, 17:46
@Near1: ja też! ;D
Odpisz
6 października 2013, 17:48
@baretos: ja tak samo!!!!!!!
Odpisz
6 października 2013, 19:12
Ja też! *-*
Odpisz
6 października 2013, 19:37
@Zwierzakowa: Mje tam smakujo,ale nie że uwielbiam...
Odpisz
6 października 2013, 19:59
@Zwierzakowa: Zjednoczmy się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpisz
6 października 2013, 20:33
A potem przejmiemy władzę nad światem!!!
Muahahahahahah!!!
Odpisz
6 października 2013, 20:45
@Axl_MMX: Wole korzenie i kapustę , ale brokuły też spoko :P
Odpisz
6 października 2013, 21:32
Wiem, że lubisz też kakałko ;w;
Odpisz
7 października 2013, 08:21
@Axl_MMX: muahahahahaha!
Odpisz
7 października 2013, 20:00
Ja też!! :D
Odpisz
12 października 2013, 16:25
@zuza2104: i JA!
Odpisz
17 lipca 2015, 18:54
@Near1: Ja też. Świetne są :D
Odpisz
22 sierpnia 2015, 14:48
@baretos: Ja uwielbiam :D
Odpisz
9 grudnia 2017, 21:08
@Near1: *zbiera się*
Odpisz
23 marca 2014, 09:18
Prawię się udało, ale brokuły są dobre trochę gorzej z brukselką, ale i ją da się przełknąć, albo dać psu ^.^
Odpisz
9 października 2013, 18:21
Zjadłbym :3
Odpisz
6 października 2013, 18:33
o Lol wróblewski :D
Odpisz
6 października 2013, 17:59
nie lubię brokuł
Odpisz
6 października 2013, 17:31
Nie wiem jak wy, ale ja lubię brokuły :)
Odpisz
6 października 2013, 17:29
brokóøy sá niezdrowe æelazo znajdujáce sié w nich nie jest trawione i moæe powodowa© choroby
Odpisz
6 października 2013, 17:36
@bylejakbylegdzie: HAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHA
Odpisz
6 października 2013, 17:40
@bylejakbylegdzie: Przyjdź kiedy będziesz trzeźwy
Odpisz
6 października 2013, 17:49
@bylejakbylegdzie: kliknij razem alt i shift a potem ctrl i shift ;) pomoże,mi pomogło.
Odpisz
9 października 2013, 20:22
@bylejakbylegdzie: Ale z ciebie idiota -.- obejrz sobie Wiem Co Jem
Odpisz