Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar JaJestemZWami

5 lipca 2025, 00:23

Problem z tłumaczeniem.

Były w sensie, że kiedyś były.
Czy były w sensie, że obecnie się znajdują.

Można to rozumieć na dwa sposoby więc zalicza się to do dezinformacji

Avatar aspolecznydran

4 stycznia 2021, 16:35

Każdy kraj walczy z wirusem na swój własny sposób XDD

Avatar naruto12345678

6 maja 2020, 19:28

Sku*wysyny mają rozmach

Avatar Dimitri69

16 marca 2020, 17:21

Modern problems require modern solutions

Avatar Sharlatan

16 marca 2020, 13:36

Jeśli ktokolwiek myśli, że to "dobrze zrobili" to powiem tak. Oni zabili też medyków. Na pewnej uczelnii to studenci mogą się zgłaszać wolontariacko do pomocy w walce z koronawirusem. Teraz wyobraźcie sobie, ze ta grupa studentów by właśnie zginęła w takiej akcji.

Avatar RiviX

16 marca 2020, 12:49

Akurat to jest mało zabawne... >:(

Avatar Marequel

16 marca 2020, 11:33

A potem musieli ewakuować szpital i osoby które akurat podpalały szpital były najbliżej ewakuowanych chorych więc miały największe szanse sie zarazić

Avatar wyrwe_ci_organy

15 marca 2020, 23:13

Co gdyby pierwsza zakażona osoba została zabita?

Avatar Marequel

16 marca 2020, 11:31

@wyrwe_ci_organy: to by umarła i pewnie zaraziła pracowników w kostnicy i wyszło by na to samo. Przy pacjencie 0 nikt nie wie co robić ani że w ogóle była chora więc jeden ch*j

Avatar moth12334

16 marca 2020, 01:42

W Mediolanie podobnie radzili sobie z Dżumą. Jeśli u kogoś zaczęli podejrzewać chorobę to zamykali go w domu a dom podpalali. Pomyśleć że wystarczyło się myć i nie siedzieć obok trupów.

Avatar
Konto usunięte

15 marca 2020, 20:49

Ktoś ucierpiał?

Avatar Iphonix

Edytowano - 15 marca 2020, 22:17

Nie skądże

Avatar MrDanonix

15 marca 2020, 20:55

Avatar fizyk_kwantowy123

15 marca 2020, 20:53

U nas mohery to by wodą święcony by ich pryskały

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

15 marca 2020, 20:06

starylizacja...

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 6 marca 2020, 16:02

obstawiam ze w normalnych panstwach (czyt. nie arabskich, nie podludzkich) do takiego czegos nie dojdzie :))))))

Avatar bzogo23

6 marca 2020, 16:19

moim zdaniem dobrze zrobili

Avatar BetonowyMur

15 marca 2020, 19:02

W chinach budynek z z zarazonymi w trakcie leczenia, sam z siebie się "zawalil"

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 15 marca 2020, 19:14

Ale wiesz, że Irańczycy to nie arabowie? I ja bym podludzi dawał od progu inteligencji, jeżeli już, a nie etniczności, żeby się nie pomylić jak ty :)

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 15 marca 2020, 19:19

A czym się różni "normalne państwo" od arabskiego? Oraz dlaczego nazywasz państwo liczące miliony ludzi podludzkim, na podstawie czynu niesamowicie małego % ludności owego kraju? To trochę bardzo krindżowe gościu

Avatar BetonowyMur

15 marca 2020, 19:24

Dojdzie do takich rzeczy

Avatar polska_cebulka

15 marca 2020, 19:14

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zdeklasowani znowu

To by wystarczyło

Nie są aż takie pyszne

Równi i równiejsi

Hobby dla faceta

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka