memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
19 marca 2020, 10:17
Zawsze jak używałem tych szablonów to one się tak ruszały i nie mogłem normalnie przerysować
Odpisz
16 marca 2020, 15:43
oba dobre tylko te dolne nie łamią się tak szybko
16 marca 2020, 10:32
Można szablon z Geraltem i silvanem?
16 marca 2020, 11:24
@Figarus:
16 marca 2020, 12:25
@Damian120899: Niech ci jejaki w strzałkach wynagrodzą.
16 marca 2020, 10:51
16 marca 2020, 10:25
Ouu nostalgia
6 marca 2020, 19:13
Dajta pogadajca
6 marca 2020, 19:16
@Bananowski:
6 marca 2020, 20:31
@SpokoLoko420:
6 marca 2020, 19:11
Ok doomer
6 marca 2020, 19:09
Nigdy nie umiałam tego tak przerysować, żeby ładnie wyglądało
6 marca 2020, 19:08
To jest smutne trochę, ale kiedyś dawały nam radość jak i dzisiaj
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież19 marca 2020, 10:17
Zawsze jak używałem tych szablonów to one się tak ruszały i nie mogłem normalnie przerysować
Odpisz
16 marca 2020, 15:43
oba dobre
tylko te dolne nie łamią się tak szybko
Odpisz
16 marca 2020, 10:32
Można szablon z Geraltem i silvanem?
Odpisz
16 marca 2020, 11:24
@Figarus:
Odpisz
16 marca 2020, 12:25
@Damian120899: Niech ci jejaki w strzałkach wynagrodzą.
Odpisz
16 marca 2020, 10:51
Odpisz
16 marca 2020, 10:25
Ouu nostalgia
Odpisz
6 marca 2020, 19:13
Dajta pogadajca
Odpisz
6 marca 2020, 19:16
@Bananowski:
Odpisz
6 marca 2020, 20:31
@SpokoLoko420:
Odpisz
6 marca 2020, 19:11
Ok doomer
Odpisz
6 marca 2020, 19:09
Nigdy nie umiałam tego tak przerysować, żeby ładnie wyglądało
Odpisz
6 marca 2020, 19:08
To jest smutne trochę, ale kiedyś dawały nam radość jak i dzisiaj
Odpisz