Nie oszczędzaj na procesorze
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Można, tylko trzeba wstawać rano
Fajnie że odpowiedzieli
Ikony
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 marca 2020, 20:40
Możnaby zmodyfikować aby było śmieszniej. RTX TITAN X2, 64GB ram... I3
Odpisz
6 marca 2020, 20:49
@JaJestemZWami: I jeszcze zamiast tej i3 dać Pentiuma G4560
Odpisz
Edytowano - 16 marca 2020, 12:18
LTT zrobili kiedyś coś takiego.
Wyszło lepiej niż może się wydawać.
Odpisz
16 marca 2020, 12:19
ja mam Pentium T4cośtam
Odpisz
17 marca 2020, 10:04
@JaJestemZWami: e8400
Odpisz
17 marca 2020, 13:25
@Biedral: chyba tak
Ale gmod i tak 30fps+
Odpisz
9 czerwca 2021, 20:36
Intel Core 2 Duo E8400
Odpisz
9 czerwca 2021, 21:07
@ANGUSEK: ale kto pytał
Odpisz
Edytowano - 19 marca 2020, 18:14
RTX Titan, I9, 32GB RAM
Odpisz
29 lipca 2020, 16:53
@Legolas9988: pokaż screena z menedżera urządzeń bo coś mi się nie chce wierzyć że w Polsce ktoś był tak niemądry żeby kupić titana
Odpisz
29 lipca 2020, 17:52
@skelemaster: Nie mieszkam w PL kilka lat
Odpisz
29 lipca 2020, 18:16
@Legolas9988: spoko
Pokażesz tego screena czy nie?
Odpisz
29 lipca 2020, 19:30
@skelemaster: Ale ja nie wiem gdzie to jest
Odpisz
29 lipca 2020, 19:38
@Legolas9988: nie wiesz gdzie menedżer urządzeń jest?
To wyślij zdjęcie wnętrza kompa (albo wpisz po prostu menedżer urządzen w wyszukiwarkę Windowsa [o ile używasz Windowsa])
Odpisz
29 lipca 2020, 19:53
@skelemaster: Patrząc na to co tam jest to wolę nie pokazywać żadnych screenshotów
Odpisz
29 lipca 2020, 19:55
@Legolas9988: tam nie ma nic takiego
No ale w takim razie daj zdjęcie kompa, otwarcie pc-ta nie jest zbyt trudne
Odpisz
Edytowano - 29 lipca 2020, 20:00
@skelemaster: Masz
Edit: sorki że mało widać, ale trzęsły mi się ręce
Odpisz
29 lipca 2020, 20:16
@Legolas9988: myślałeś że jak przytniesz zdjęcie z neta to się nie połapię ?
gdyby nie ziemniaczana rozdzielczość to moooooże bym się nie połapał
Odpisz
29 lipca 2020, 20:51
@skelemaster: Lol, z tej firmy brałem xD
Odpisz
29 lipca 2020, 20:53
@Legolas9988: A może i z innej bo znalazłem na eBay kilka takich zdjęć
Odpisz
29 lipca 2020, 21:01
@Legolas9988: dalej walczysz? Miałeś wysłać zdjęcie swojego kompa a wysłałeś przycięte zdjęcie z ebay'a i teraz wciskasz mi kit że z tej samej firmy brałeś? Po prostu odpuść
Swoją drogą to dzięki że skłamałeś bo dzięki temu miałem trochę zabawy chociaż, można powiedzieć że takie rzeczy to moje hobby (może i h*jowe ale zawsze jakieś)
Odpisz
29 lipca 2020, 21:02
@skelemaster: Moje hobby to zabawy ze zdjęciami :P
Odpisz
29 lipca 2020, 21:07
@Legolas9988: to jak, masz jeszcze coś na dowód że nie kłamałeś czy kończymy tą rozmowę?
Odpisz
29 lipca 2020, 21:12
@skelemaster: Dobra, odpuszczę bo nie wydawałbym kilku je**nych tysięcy na peceta ,,do gier", kiedy akurat mam Xboxa i to na nim gram w każdą grę, w jaką chcę zagrać. Swoją drogą dziękuję ci za te komentarze, bo rzadko kiedy mam przyjemność z kimś pisać na Jeja.
Odpisz
17 marca 2020, 21:00
Te nowe i3 są lepsze od starych i7
Odpisz
17 marca 2020, 11:43
Ja tak mam, ale I5 z 2013 XD
Odpisz
17 marca 2020, 08:15
GTX 1660, i5-9600k i 16ram?
Odpisz
17 marca 2020, 10:03
@kiwi999999: 1660 super, i5 2400, 8gb RAM XD
Odpisz
16 marca 2020, 14:09
I5 4460 i gtx 1080 wg was dobre polaczenie?
Odpisz
16 marca 2020, 23:55
@ROBMICH1: nie
Odpisz
16 marca 2020, 23:58
@ROBMICH1: na przyszłość polecam se w google wpisać bottleneck calculator, tam wybierasz model procka i karty i masz podany procent bottlenecku
Odpisz
17 marca 2020, 08:47
@KonoEight: okej dzięki za pomoc
Odpisz
16 marca 2020, 12:06
Ja w tym momęcie mam 24gb ramu, 1060 6gb i i5 2500k, nie jest aż tak źle ale czuć że procek nie wyrabia
Odpisz
16 marca 2020, 12:59
@skelemaster: Możesz podkręcić.
Odpisz
16 marca 2020, 13:00
@d0wek: problem w tym że nie mogę bo Windows mi się zje**ł i nie mogę nawet biosu odpalić, porażka to jest tyle mogę powiedzieć
Odpisz
16 marca 2020, 13:02
@skelemaster: MSI afterburner, tam chyba możesz podkręcić też CPU.
Odpisz
16 marca 2020, 13:03
@d0wek: komp się crashuje i tyle
Odpisz
16 marca 2020, 14:34
@skelemaster: 24 gb ramu? Masz 3 kości po 8 czy jak
Odpisz
16 marca 2020, 14:40
@Tajnyifajny: mam chyba dwie po 8 i dwie po 4
Odpisz
17 marca 2020, 08:32
@skelemaster: ja mam procesor amd a4-5300, ram 8gb i karta graficzna amd ati radeon 5450
Odpisz
Edytowano - 17 marca 2020, 08:35
@d0wek: podkręciłem amd a4 z 3.40 GHz do 4.095 GHz
Odpisz
16 marca 2020, 23:51
albo gotowce na allegro z ddr3 i i7 2600 do rtxa 2060
Odpisz
16 marca 2020, 23:52
@KonoEight: + noname zasilacz, noname płyta, noname obudowa, sam ram też noname i windows pirat
Odpisz
16 marca 2020, 20:23
RX 570 8GB
Ryzen 7 2700x 3.7gHz
16GB RAM
Chyba nie jest źle, jest zajebiście.
Odpisz
16 marca 2020, 13:55
U mnie trochę biedniej bo i5-2500 i gtx 1060
Odpisz
16 marca 2020, 13:03
Jak ktoś ma monitor wqhd lub 4k to moze i3 nie będzie bottleneckować ale będzie się odczuwać cpu w multitaskingu
Odpisz
6 marca 2020, 22:37
To mój laptop
Odpisz
6 marca 2020, 20:57
Mój duszący się podczas grania w beamng komputer w skrócie
Odpisz