Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Frustrujące
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Angielskie śmieszki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 lutego 2020, 19:52
Ma ktoś szablon ?
Odpisz
6 listopada 2016, 08:03
Zawsze Zawsze jest focus na mnie ...
Odpisz
15 marca 2018, 18:57
@ArabVegeta: i dla tego gram drużynowo
Odpisz
9 stycznia 2016, 10:28
Racja
Odpisz
28 czerwca 2015, 08:01
Ja na deathmatchu zabijam a potem spi***alam do spawnu :P
Odpisz
25 kwietnia 2015, 21:04
ja jak gram na deathmatchu to nagół jestem największym koxem :D i nie tylko na deathmatchu
Odpisz
2 maja 2014, 15:07
no i ded
Odpisz
28 stycznia 2014, 13:39
leko powiedzieć przerypane
Odpisz
24 grudnia 2013, 15:03
Okrutna prawda ;-;
Odpisz
5 października 2013, 12:57
Najlepsze ostatnie
Odpisz
5 października 2013, 13:09
@tomekdomek99: A najgorsze jest to, że to prawda ;_;
Odpisz
5 października 2013, 13:59
@tomekdomek99: Jest jeszcze free for fall
Odpisz
5 października 2013, 17:24
@tomekdomek99: FFA to właśnie Deathmatch.
Odpisz
5 października 2013, 17:46
@flamefrost20: W niektórych grach tak jak w Soldacie jest jeszcze tryb rozgrywki:
- Rambomatch (Jedna osoba znajduje łuk rambo na mapie i tylko zabijając z łuku, lub tego kto go ma zyskujemy punkty. Reszta graczy jest tak jakby wielkim team'em)
- Infiltration (Jedna drużyna posiada flagę, której posiadanie daje co minutę 5 pkt. a gdy druga drużyna doniesie ów flagę do swojej otrzymuje 30 pkt. Fajna i emocjonująca rozgrywka)
- Pointmatch (najmniej znany tryb rozgrywki w grach) (Jedna osoba z którejś drużyny zbiera flagę z jakiegoś miejsca mapy, a jego drużyna ma dopilnować by mu jej nie odebrano. Drużyna która posiada flagę dłużej wygrywa)
Odpisz
Edytowano - 7 października 2013, 14:09
Pamiętam ten ostatni, grałem na nim po raz pierwszy w CoD MW3, ale i tak jestem noobem. ;_;
Odpisz
7 października 2013, 21:35
Taaa, Soldat to świetna gra ;d
Odpisz
7 października 2013, 15:57
:D Nic dodać nic ująć
Odpisz
7 października 2013, 14:47
HmHmHmmm! Cod 4 na pierwszym obrazku!
Odpisz
7 października 2013, 14:32
Minecraft <3
Odpisz
7 października 2013, 14:58
@badgirls: YYY gdzie widzisz minecraft?
Odpisz
7 października 2013, 16:32
@Gabrysio: Napisała Minecraft bo zauważyła słowo Single Player, mistrz.
Odpisz
7 października 2013, 18:12
Cóż nie gram w minecrafta więc chyba nie zrozumiem
Odpisz
5 października 2013, 15:58
szkoda że w TDM nie ma nigdy organizacji, więc albo wszyscy biegają z nożami, albo campią z snajperek
Odpisz
5 października 2013, 17:07
@as13zx: Zależy w czym. W Soldacie połowa kampi z barretem (WTF ta broń jest przeciwpancerna, a nie do ludzi...) a druga połowa z m79 i zero organizacji...
Odpisz
5 października 2013, 17:28
tak jest niestety wszędzie, jestem strategiem, taktykiem, i takim średnim snajperem, jak bym trafił na odpowiednich ludzi, nigdy byśmy nie przegrali
Odpisz
5 października 2013, 17:41
@as13zx: No właśnie, nawet mając snajperkę biegam po mapce, czasem przysiądę i wymierzę (do tego w końcu jest snajperka) ale jak można siedzieć z kałachem i kampić? Bo tego nie zrozumiem nigdy... Albo jest grupka fajnych osób na serwie i ty trafiasz do drużyny noobów... To jest po prostu coś okropnego. Dzisiaj na serwie, mieli przewagę liczebną, lepszych graczy w składzie, a i tak ja miałem najlepsze staty :P
Odpisz
5 października 2013, 17:51
Tak, kiedyś udało mi się zagrać, każdy miał robić swoje, przez pierwsze 5minut wygrywaliśmy, kilkukrotną przewagą, ale innym zaczęło się nudzić, i zgadnij, przegraliśmy! mimo że 10minut cały mecz trwał!
Odpisz
5 października 2013, 17:55
@as13zx: No to w Soldacie rozgrywka trwa godzinę na jednej mapie i nikomu się nie nudzi :> A co do rozgrywek to nie zapominajmy o przepięknym CTF! :D
Odpisz
Edytowano - 5 października 2013, 17:58
to lubię, wszyscy biegają, i strzelają do siebie, a ja bawię się w Sama Fishera, i zanim dostanę już mam 5 flag
Szkoda że gry mp, nie są tak dobre jak multi w sc
Odpisz
5 października 2013, 18:01
@as13zx: Pamiętam, że najlepszy CTF jaki w życiu mogłem zobaczyć na oczy to był Capture The Flag w grze Tactical OPS: Assault on Terror :3
Odpisz
6 października 2013, 02:54
Ja w black shot, tam sami idioci zwykle grają
Odpisz