Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Pozdrawiam świetliki
Ładne rzeczy
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 marca 2020, 02:30
Jakaś dobra duszyczka może wysłać template albo chociaż samą nazwę szablonu?
Odpisz
15 marca 2020, 09:11
@Brazilball_: Proszę. Na przyszłość mówię, że jest aplikacja "Meme Generator" od Zombodroid.
Odpisz
15 marca 2020, 09:12
@Brazilball_:
Odpisz
9 marca 2020, 00:17
puk puk
Odpisz
9 marca 2020, 00:24
@KufelMleka: otwarte
Odpisz
9 marca 2020, 00:26
*zamykam*
Odpisz
9 marca 2020, 00:27
@KufelMleka: zostaliśmy sami
Odpisz
9 marca 2020, 00:42
*Wchodzi przez okno* No witam.
Odpisz
9 marca 2020, 01:33
@krzysiulka10: Nie chce mi się wierzyć, że ten puk puk żart wyszedł dokładni tak, jak to jest w planie.
Odpisz
9 marca 2020, 06:41
@krzysiulka10: *wpi***ala się camperem w ścianę* co słychać? kto jest gotowy na ... AH, co się do cholery właśnie stało?! czy gruby nie żyje?
Odpisz
9 marca 2020, 08:30
@Szkielzu: prawidłowo
Odpisz
Edytowano - 14 marca 2020, 21:08
@Szkielzu: *przechodzi obok i zastanawia się co tu się odpie**oliło*
Odpisz
9 marca 2020, 00:45
knock knock
Odpisz
9 marca 2020, 00:46
@Desuv: Who's there?
Odpisz
9 marca 2020, 00:47
@Towarzysz777: Nobel
Odpisz
9 marca 2020, 00:59
@Desuv: nobel who?
Odpisz
9 marca 2020, 00:59
nobel, that's why im knocking
Odpisz
9 marca 2020, 00:49
Z racji ze mem jest po anglscku wiex prwwnje nie przejdzir to macje uroczego gifa
Odpisz
9 marca 2020, 00:55
może przejdzie ake vedą angielsjie śmieszki
Odpisz
9 marca 2020, 00:56
@Desuv: no wes tk polska stroba placy nie gesi wymslcie jaksi polsji zarcik slowny
Odpisz
9 marca 2020, 00:57
puk puk
kyo tam
hipopotma xdddd
Odpisz
9 marca 2020, 00:58
@Desuv: to nje jest zart slowny
Odpisz
9 marca 2020, 00:59
o tej goszinie to ja nie wymyśke nic może rano sei uda
Odpisz
9 marca 2020, 00:13
Ej ku*wa teraz to jest zajebiście śmieszne
Odpisz
9 marca 2020, 00:15
Ku chwale jeja, memiarzu :)
Odpisz
9 marca 2020, 00:15
@Towarzysz777: amen
Odpisz
9 marca 2020, 00:12
Było dzisiaj po polsku
Odpisz
9 marca 2020, 00:12
@rozwalgo: I MIAŁO MNÓSTWO SENSU
Odpisz
9 marca 2020, 00:13
@rozwalgo: bo po polsku napewno było śmieszne
Odpisz
9 marca 2020, 00:16
@rozwalgo: NAGRODA BEZ DZWONKA
Odpisz