Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ostry ten sędzia
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To się nie może nie udać
Fergus
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 marca 2020, 20:14
czy dobrze rozumiem, że ludzie w podstawówce mają/chcą mieć dziewczyne?
Jeśli tak to jestem troche przestraszony.
Po co wam dziewczyna w wieku 14 lat XD
Odpisz
9 marca 2020, 20:16
@ZSRRBall: chyba nie ma jakiegoś konkretnego wieku, gdy można już zacząć być w związkach, ale no jak taki 12 latek mówi, że ma dziewczynę tylko dla szpanu, a nie z miłości to też nie wiem po co
Odpisz
20 marca 2020, 10:54
@ZSRRBall: Dziewczyna w podstawówce nie ma sensu, bo taki związek i tak sie rozpadnie
Odpisz
20 marca 2020, 11:00
@polska_cebulka: w ogóle związek nie ma sensu, bo i tak sie rozpadnie.
Odpisz
20 marca 2020, 11:36
@ZSRRBall: W każdym bądź razie doświadczenia się przydają, ale wątpię żeby taki związek w podstawówce nauczył czegoś wartościowego.
Odpisz
20 marca 2020, 11:43
@ZSRRBall: Jak to ku*wa po co XD Jak byłem w gimnazjum to tak samo chciałem mieć dziewczynę jak teraz. Nie myśl w ten sposób że "po co", tylko to jest naturalne, że dzieciaki i młodzież również się zakochują i w okresie dojrzewania odczuwają potrzebę żeby kogoś mieć
Odpisz
20 marca 2020, 18:59
@ZSRRBall: a dlaczego nie?
Odpisz
20 marca 2020, 10:11
I'm gonna say the N word
Odpisz
20 marca 2020, 11:05
@kazekage895: THAT'S RACIST YOU CAN'T SAY THE N-WORD
Odpisz
20 marca 2020, 11:29
@kamilowski2004: i have a nword pass
Odpisz
20 marca 2020, 11:29
@Nuzjn: oh, then go ahead
Odpisz
20 marca 2020, 11:29
@Nuzjn: kachigga my nigga
Odpisz
20 marca 2020, 11:36
@kamilowski2004: *krzyki*
Mrs Obama I've done it. I've stopped racism
Odpisz
20 marca 2020, 10:51
Ale to w takim razie nie jest gejem, nie?
Odpisz
9 marca 2020, 21:17
Szabl00nik?
Odpisz
9 marca 2020, 21:45
@KolejnyFurryNaJeja:
Odpisz
9 marca 2020, 20:29
Gupie baby,kiedyś nastanie czas rewolucji i im pokażemy
Odpisz
Edytowano - 9 marca 2020, 20:10
Kiedy w podstawówce jakiś chłopak lubił dziewczyny, lub z takowymi miał kontakt, działał szybki ostracyzm w męskiej grupie i nazwanie go "babolubem"
Teraz by się chciało mieć taki kontakt z płcią przeciwną ;cc
Odpisz
9 marca 2020, 20:11
Odpisz