Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ZSRRBall

9 marca 2020, 20:14

czy dobrze rozumiem, że ludzie w podstawówce mają/chcą mieć dziewczyne?
Jeśli tak to jestem troche przestraszony.
Po co wam dziewczyna w wieku 14 lat XD

Avatar
EverythingBlackk

9 marca 2020, 20:16

@ZSRRBall: chyba nie ma jakiegoś konkretnego wieku, gdy można już zacząć być w związkach, ale no jak taki 12 latek mówi, że ma dziewczynę tylko dla szpanu, a nie z miłości to też nie wiem po co

Avatar polska_cebulka

20 marca 2020, 10:54

@ZSRRBall: Dziewczyna w podstawówce nie ma sensu, bo taki związek i tak sie rozpadnie

Avatar toster_chan

20 marca 2020, 11:00

@polska_cebulka: w ogóle związek nie ma sensu, bo i tak sie rozpadnie.

Avatar Rinna

20 marca 2020, 11:36

@ZSRRBall: W każdym bądź razie doświadczenia się przydają, ale wątpię żeby taki związek w podstawówce nauczył czegoś wartościowego.

Avatar loginloginlogin

20 marca 2020, 11:43

@ZSRRBall: Jak to ku*wa po co XD Jak byłem w gimnazjum to tak samo chciałem mieć dziewczynę jak teraz. Nie myśl w ten sposób że "po co", tylko to jest naturalne, że dzieciaki i młodzież również się zakochują i w okresie dojrzewania odczuwają potrzebę żeby kogoś mieć

Avatar xXkuba22Xx

20 marca 2020, 18:59

@ZSRRBall: a dlaczego nie?

Avatar kazekage895

20 marca 2020, 10:11

I'm gonna say the N word

Avatar kamilowski2004

20 marca 2020, 11:05

@kazekage895: THAT'S RACIST YOU CAN'T SAY THE N-WORD

Avatar Nuzjn

20 marca 2020, 11:29

@kamilowski2004: i have a nword pass

Avatar kamilowski2004

20 marca 2020, 11:29

@Nuzjn: oh, then go ahead

Avatar Nuzjn

20 marca 2020, 11:29

@Nuzjn: kachigga my nigga

Avatar kazekage895

20 marca 2020, 11:36

@kamilowski2004: *krzyki*
Mrs Obama I've done it. I've stopped racism

Avatar IgiPolski

20 marca 2020, 10:51

Ale to w takim razie nie jest gejem, nie?

Avatar KolejnyFurryNaJeja

9 marca 2020, 21:17

Szabl00nik?

Avatar
FarciaZ

9 marca 2020, 21:45

Avatar Honest

9 marca 2020, 20:29

Gupie baby,kiedyś nastanie czas rewolucji i im pokażemy

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 9 marca 2020, 20:10

Kiedy w podstawówce jakiś chłopak lubił dziewczyny, lub z takowymi miał kontakt, działał szybki ostracyzm w męskiej grupie i nazwanie go "babolubem"

Teraz by się chciało mieć taki kontakt z płcią przeciwną ;cc

Avatar nirqm

9 marca 2020, 20:11

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ostry ten sędzia

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

To się nie może nie udać

Fergus

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka