Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To będzie bolało
Rel
Dobrze czasem się oderwać
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 marca 2020, 23:47
*rtcw przywracające gracza po śmierci do miejsca przedostatniego zapisu*
Odpisz
11 marca 2020, 07:18
Ja raz nadpisałem swój jedyny Save w Gothicu i cały postęp w szlak wzieli
Odpisz
16 marca 2020, 01:57
@Boberek00: ja czasami coś zbierałem i chciałem zapisać i Ku*wa klikalem "nowa gra" bo podczas animacji nie można zapisywać
Odpisz
16 marca 2020, 01:01
W DOOM'ie 3 miałam tak po godzinie grania bez zapisu
Odpisz
11 marca 2020, 09:03
Żaden problem ostatni zapis robiony 5 sekund temu
Odpisz
15 marca 2020, 10:05
@Surge1200: gorzej jak grasz w Gothica i ostatni zapis masz 10 min temu np xdd
Odpisz
15 marca 2020, 10:33
@bulazpasztetem: wystarczy ustawić w plikach quick save'y
Odpisz
15 marca 2020, 16:17
da sie??
Odpisz
15 marca 2020, 18:17
@bulazpasztetem: mhm. Wchodzisz w pliki gry, chyba wiesz gdzie? No i tam masz plik "gothic.ini". Tam jest kilka ciekawych opcji jak wyłączenie intra z JoWood i Piranha Bytes. Najlepiej jest sprawdzić w internecie, jeżeli masz jeszcze jakieś kłopoty
Odpisz
15 marca 2020, 19:20
o ch*j serio wiedzialem o gothicu tyle gram w niego od 10 roku zycia a tu takie cos dzięki
Odpisz
15 marca 2020, 19:28
@bulazpasztetem: do usług, i niech Innos będzie z tobą
Odpisz
15 marca 2020, 21:28
niech innos ma cię w swojej opiece
Odpisz
11 marca 2020, 08:45
KOŃ
ZWA
LON
Y
Odpisz
15 marca 2020, 10:50
@A_123456789:
Odpisz
15 marca 2020, 18:19
@Last_Chance:
Odpisz
15 marca 2020, 19:49
@Daniello55:
Odpisz
15 marca 2020, 18:17
I okazuje się że to ren save z początku gry
Odpisz
15 marca 2020, 10:22
Damond nawet nie wiesz ile razy mi się to na tym emulatorze przytrafiło
A często zapominałem save'ować więc między save'ami było trochę różnicy czasu
Odpisz
15 marca 2020, 17:48
@Big_Chungus: dlatego ja mam już w nawyku np. w takim wiedźminie f5 klikam już z automatu co chwile
Odpisz
11 marca 2020, 06:49
I 1h gry w pi**u
Odpisz
11 marca 2020, 00:37
Kiedy przypadkiem zapiszesz grę zamiast ją wczytać i jest nie tak jak chciałeś i musisz zacząć od początku *True story*
Odpisz