Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Można, tylko trzeba wstawać rano
Północne Węgry
Dobrze czasem się oderwać
Mało znany szczegół
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 marca 2020, 08:02
Kiedy dowiadujesz się, że będziesz miał zadania wysyłane przez dziennik elektroniczny...
Odpisz
12 marca 2020, 08:51
@Kr4yt: Oh shit, ja też tak mam, jesteśmy z jednej szkoły, czy wszyscy tak mają?
Odpisz
12 marca 2020, 09:16
@BoroPCV: ja też tak mam
Odpisz
12 marca 2020, 15:45
@BoroPCV: Ponoć wszystkie szkoły, które mają taką możliwość
Odpisz
12 marca 2020, 15:48
@Kr4yt: I tak nauczycielom nie będzie się chciało zadań wysyłać.
Zrobią se wolne
Odpisz
12 marca 2020, 16:12
@BoroPCV: Chyba że masz w szkole nauczycieli którzy za wszelką cenę chcą cię ud*****...
Odpisz
17 marca 2020, 07:53
@Kr4yt: jak ja. Dziękuję ku*wa za 60 stron kserówek do domu
Odpisz
17 marca 2020, 11:30
@Flammender_Ruhm: Ja mam 14 i muszę prezentacje o smogu na 20 slajdów zrobić :v
Odpisz
11 marca 2020, 21:26
I jak ja teraz Sonica obejrzę?
Odpisz
11 marca 2020, 22:04
Na torrentach znajdziesz nagrywanego telefonem, jak tak obejrzałem nowe star warsy XD
Odpisz
11 marca 2020, 22:23
@Avamq: czekaj, przecież to nie legalne?
Odpisz
12 marca 2020, 01:04
tak
Odpisz
12 marca 2020, 18:45
Tyle nielegalnych rzeczy codziennie robisz i nawet o tym nie wiesz, to to ci też nie zaszkodzi
Odpisz
13 marca 2020, 18:45
@Avamq:
Odpisz
12 marca 2020, 09:14
Nie widzę specjalnej różnicy z wirusem, czy bez
Odpisz
Edytowano - 12 marca 2020, 09:03
Ale wiesz że masz subskrypcje na netfix
Odpisz
12 marca 2020, 06:38
Ja w czasie tych odwołanych lekcji będę biegał po lesie w stroju radzieckiego partyzanta
Odpisz
11 marca 2020, 23:31
Dusza, Duszy nie równa!!!!
Odpisz
11 marca 2020, 22:28
Odpisz
11 marca 2020, 22:25
Tylko oby netflixa nie zamknęli XD
Odpisz
11 marca 2020, 22:02
Chce ktoś linki do John wick 1, 2 z lektorem i 3 z napisami. Z napisami spoko się ogląda jak zna się minimalnie angielski
Odpisz
Edytowano - 11 marca 2020, 21:33
Wait czy sztywny patyk tego nie publikował? Takie deja vi mam
Odpisz
11 marca 2020, 21:34
@godofballs: czyli jednak dobrze pamiętałem
Odpisz
Edytowano - 11 marca 2020, 21:03
do kina chodze najpredzej raz na kilka miesiecy bo po ch*j, zreszta chodzenie do kina samemu jest chyba dziwne
Odpisz
11 marca 2020, 15:24
Ta, ja bardzo lubię chodzić do kina i gówno
Odpisz
11 marca 2020, 12:27
Kiedy w twojej okolicy i tak nie ma kina, a najbliższe jest 50 km od ciebie
Odpisz
11 marca 2020, 12:31
@Henzej: u mnie jest kino, ale jest tak beznadziejnie, że już wolę pojechać cinema city, które jest kilkanaście kilometrów stąd.
Odpisz