Koronawirus nam nie straszny
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ładne rzeczy
Ikony
Hobby dla faceta
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 marca 2021, 13:01
Co do tytułu to tak sie na początku wydawało :(
Odpisz
Edytowano - 11 marca 2020, 17:00
Ale mnie wku*wia że niedorozwinięty naród polski wpada w paranoję i obczyszcza półki w sklepach przez koronawirusa
No japie**ole wiedziałem że Polacy nie są zbyt inteligentni no ale ku*wa aż tak?
Odpisz
Edytowano - 11 marca 2020, 17:08
a najgorsze jest to że ludzie którzy używają swoich mózgów przynajmniej w jakiejś mierze i nie chcą robić zapasów to są zmuszeni je zrobić bo ku*wa niedługo będą półki puste
Odpisz
Edytowano - 11 marca 2020, 18:04
Przynajmniej producenci coś zarobią
Odpisz
12 marca 2020, 13:35
niektórzy wybrali dobry trunek na tę przerwę
Odpisz
12 marca 2020, 14:48
Ludzie wykupują produkty na wypadek gdyby miały zostać zamknięte sklepy ze względu na dobro personelu.
Odpisz
12 marca 2020, 14:49
@jacek1s: tak, masz rację
Odpisz
12 marca 2020, 14:51
Nie tylko Polacy, w UK też półki puste z rzeczami najpotrzebniejszymi tj. mąka, ryż, cukier, itp
Odpisz
12 marca 2020, 16:35
ale chodzi oto żeby kupić wszystko i nie wychodzić z domu
Odpisz
12 marca 2020, 22:44
@jacek1s: ktoś puścił plotkę że od poniedziałku sklepy będą zamknięte to się rzucili. Co z tego że WSZĘDZIE, w radiu, telewizji mówili że zamknięte nie będą ¯\_(ツ)_/¯
Odpisz
12 marca 2020, 22:45
@Ameron: wszystko się może zdarzyć
Odpisz
12 marca 2020, 23:19
@Archer9128: nie mówię że nie, ale robienie fermentu w takiej sytuacji jest trochę szkodliwe
Odpisz
12 marca 2020, 23:12
Ostatnio widziałem gościa z kalkulatorem który obliczał coś razem z kasjerką a baba i chłop z magazynu mu to do takiego dużego białego auta pakowali xD
Odpisz
12 marca 2020, 19:31
Od razu widac ze to amatorzy...
Wzieli koszyki zamiast wózków xD...
Odpisz
12 marca 2020, 13:48
Niby polacy a na tablivzce widać omačky
Odpisz
11 marca 2020, 16:54
Pełne półki?
Odpisz
11 marca 2020, 16:59
Niemożliwe
Odpisz
12 marca 2020, 12:43
jeszcze pełne
Odpisz
12 marca 2020, 12:41
Tymczasem ja:
Odpisz
Edytowano - 12 marca 2020, 12:11
Te maski przeciwgazowe typu bulldog napewno chronią o wiele lepiej choć pochłaniacze są po terminie a kosztują mniej niż zawyżone cenowo maski budowlane
Odpisz
12 marca 2020, 10:43
Taką maskę sobie kupiłem
Odpisz
11 marca 2020, 17:08
Sądząc po napisach nad nimi, to to raczej w Polsce nie było.
Odpisz
11 marca 2020, 17:24
@Kawento: nie pisze ze w polsce, tylko że polacy
Odpisz
11 marca 2020, 17:31
@aniam_131: A czy ja napisałem, że to nie mogą być Polacy?
Odpisz
11 marca 2020, 17:03
Wyglądają trochę jak javy z star wars
Odpisz
11 marca 2020, 16:52
Nikt się nie spodziewał hiszpańskiej inkwizycji.
Odpisz