Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Trzeba brać osobną torbę
To będzie bolało
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 marca 2020, 18:50
Dlaczego te z fioletowymi włosami wygląda jak yuri z ddlc a ta z różowymi jak Natsuki?
Odpisz
25 marca 2020, 13:41
wyobraź sobie że ludzie z dużą liczbą detali wygląda podobnie
A teraz zauważ że anime ma dużo dużo mniej detali i się zastanów nad swoim pytaniem.
Odpisz
25 marca 2020, 21:50
@Yoda_MLG: dobra dzięki , ale nadal uważam tak samo polrostu głupi jestem
Odpisz
23 marca 2020, 11:54
Feminiznm kiedyś był potrzebny bardzo potrzebny, kobiety walczyły o równe prawa i możliwość życia w przyzwoity sposób. Teraz kobiety walczą tak naprawdę o jakieś bzdety zamiast faktycznie zacząć pomagać np. w takiej Arabii saudyjskiej, Nepalu, Afganistanie? Mało jest krajów gdzie faktycznie walka o prawa jest potrzebna? Owszem są wyjątki, które faktycznie coś z tym robią, ale to są wyjątki. Czemu obecnie feminizm wygląda tak że kobiety chcą równych praw, ale nie równych obowiązków? Moim zdaniem to nie fair, że mężczyźni w obecnym świecie ciągle są atakowani.,,Jestem dumna z bycia kobietą'' Brawo! ,,Jestem dumny z bycia mężczyzną'' Ty świnio! Nosz kurde. Sama widziałam nieraz jak dziewczyna jawnie obrażała chłopaka, a gdy ten jej odpowiedział to było na niego. To smutne. Mężczyźni wcale łatwo nie mają, a jednak każdy o tym zapomina bagatelizując wasze problemy. Najgorsze jest to, że nie macie nawet jak walczyć, bo gdybyście wy zaczęli strajkować tak samo jak feministki to byście się spotkali z oburzeniem. Feminizm miał być równością płci, a nie faworyzowaniem i to jest przykre.
Odpisz
23 marca 2020, 16:56
@Bunnykova: ,, Mężczyźni wcale łatwo nie mają, a jednak każdy o tym zapomina bagatelizując wasze problemy.''
Z M Ę Ż N I J W R E S Z C I E T Y C I P O
Odpisz
23 marca 2020, 12:01
Standardowe pytanie
Odpisz
23 marca 2020, 13:38
@Anonim7362616: D-frag
Odpisz
23 marca 2020, 13:45
@sarum: dziękuje ci dobry człowieku niech bożydar ciebie błogosławi
Odpisz
11 marca 2020, 21:23
Nie chcę przerywać tej pięknej kłótni na dole (choć teraz na górze)
Ale cóż to za anime
Odpisz
11 marca 2020, 21:24
@jejaplxiaomi: .
Odpisz
11 marca 2020, 21:44
@jejaplxiaomi: Jakiej tam kłótni? A co do animu to jest to D-Frag
Odpisz
23 marca 2020, 10:43
@BlackSensey: dziękuję
Odpisz
11 marca 2020, 20:03
kObIeTy mNiEj ZaRaBiAjĄ oD mEżCzYxn
Tylko szkoda że każda strona zaczyna zarabiać tyle samo.
I szkoda że mężczyźni zarabiają z nadgodzinami tyle samo co kobiety bez nadgodzin.
Odpisz
Edytowano - 11 marca 2020, 20:13
Każdy zarabia tyle na ile pozwalają mu jego kwalifikacje, pleć nie ma tu znaczenia. Nie bądź odwrotną feministką.
Odpisz
11 marca 2020, 20:15
@BlackSensey: Pracowałeś w magazynie ale byłeś kiedyś w wojsku albo w fabrykach? Tam płeć już ma duże znaczenie.
Odpisz
Edytowano - 11 marca 2020, 20:40
Tak pracowałem w fabryce. A co do tego ze płeć ma znaczenie to tak, jedna płeć ma lepsze predyspozycje do konkretnej pracy od drugiej ale co to zmienia?
Odpisz
Edytowano - 11 marca 2020, 20:45
@BlackSensey: "Płeć ma znaczenie to tak..."
"Ale co to zmienia"
>Wybierz jedno uzasadnienie
Odpisz
12 marca 2020, 08:02
jak masz problem to idź do kopalni i tam popracuj tak z tydzieñ. Jeśli przeżyjesz to dostaniesz 700zł.
Odpisz