Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nie są aż takie pyszne
To by wystarczyło
To się nie może nie udać
Pilne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 marca 2020, 15:26
Skoku901 jak ty liczysz?
Przecież 44
11+9=20+10=30+6=36+8=44
Podstawy matematyki
Odpisz
14 marca 2020, 00:50
34 nie 44
Odpisz
14 marca 2020, 12:58
@Skoku901: chwila jak
Odpisz
14 marca 2020, 18:17
@Skoku901: co XDD
Odpisz
12 marca 2020, 16:57
Dzisiaj też o tym pomyślałem
Albo op mnie szpieguje, czyta w myślach albo op to moje alter ego
Odpisz
12 marca 2020, 17:35
@papa3: może multikonto o którym nie wiedziałeś?
Odpisz
12 marca 2020, 17:36
@aniam_131: Nie wykluczam niczego
Odpisz
12 marca 2020, 16:19
Podje**łem z discorda i widzę że wam się podoba c:
Odpisz
12 marca 2020, 16:19
@juzi46: zje**łeś
Odpisz
12 marca 2020, 16:21
@juzi46: ten komentarz to jak danie komuś prezentu i powiedzenie, że w sumie był całkiem tani więc go kupiłeś
Odpisz
12 marca 2020, 16:22
raczej jak zaje**nie go dzieciakowi zaraz po świętach, danie rok później i jeszcze przypomnienie, że go dostał w zeszłym roku
Odpisz
12 marca 2020, 16:24
@Gekonnen: oj tam się czepiasz
Odpisz
12 marca 2020, 16:24
@MinRyuuk: sprzedawanie wieśniakom ich własnych plonów be like
Odpisz
12 marca 2020, 16:26
Odpisz
12 marca 2020, 16:29
Ale h*jowe porównanie
Odpisz
12 marca 2020, 16:33
@juzi46: ch**owe jest chwalenie się, że się zaje**ło mema, gościu XD
Odpisz
12 marca 2020, 16:36
@MinRyuuk: jakie chwalenie tylko powiedziałem prawde
Odpisz
12 marca 2020, 16:40
@juzi46: misiek. Zabrzmiało jakbyś się chwalił. Po prostu. Takich rzeczy się nie pisze
Odpisz
12 marca 2020, 16:42
@MinRyuuk: dobrze już nigdy nic nie napisze
Odpisz
12 marca 2020, 16:45
@juzi46: matko. Człowieku. Nie o to chodzi. Zobacz jak to beznadziejnie wygląda na innym przykładzie:
*Wstawiasz zdjęcie makaronu*
Ktoś: jaki zajebisty makaron
Ty: Dzięki. Zaje**łem starej babie z wózka i wstawiłem zdjęcie. Też mi się podoba
Odpisz
13 marca 2020, 19:06
@juzi46: XD "już nigdy nic nie napiszę" jutro na pewno zobaczę twoje komentarze
Odpisz