Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Aha89mpjmmnmbnbnbnbb

17 marca 2020, 21:20

Morderczy kawał. Monty Phaiton

Avatar Makos305

17 marca 2020, 22:57

@Aha89mpjmmnmbnbnbnbb: boli cię bardziej głowa czy ręcę od uderzeń w klawiaturę?

Avatar BetonowyMur

17 marca 2020, 22:58

@Makos305: siusiak

Avatar Makos305

17 marca 2020, 22:58

Avatar DeadShoot

21 marca 2020, 17:37

@BetonowyMur: hehe dobre bo ku*as

Avatar Aha89mpjmmnmbnbnbnbb

5 maja 2020, 23:03

@Makos305: Najbardziej boli mnie dupa

Avatar Makos305

6 maja 2020, 11:46

@Aha89mpjmmnmbnbnbnbb: szybko piszesz

Avatar lalaluja

12 marca 2020, 18:35

Jak brzmiał owy żart?

Avatar TellingKolega

12 marca 2020, 18:54

@lalaluja: no a skąd mamy wiedzieć jak jedyne źródło informacji zmarło

Avatar lalaluja

12 marca 2020, 19:14

@TellingKolega: „Gdy bowiem osioł mu zjadł figi,kazał służącej,aby dała osłu popić niemieszanego wina,tak go to rozśmieszyło,że ze śmiechu umarł"

To jedyne co znalazłem

Avatar lolpandapl

17 marca 2020, 21:07

@lalaluja: dobrze że zdechł o jednego słabego klauna mniej

Avatar kuba1996

17 marca 2020, 21:07

@lalaluja: Kisne XDDDD osioł zjadł figi HAHAHAHAHAHA
i popił niemieszanym winem XDDD ja pie$%&ole ale beka

Avatar lolpandapl

17 marca 2020, 21:10

Avatar Wenglan

17 marca 2020, 22:17

@lalaluja: Że jest se gość i się zamienia w ogórka

Avatar Maly_modelarz15

17 marca 2020, 22:45

@lalaluja: a co miaöo się stać?

Avatar Przytulaniec

17 marca 2020, 23:37

@Wenglan: najśmieszniejsze co w życiu widziałem

Avatar polska_cebulka

Edytowano - 18 marca 2020, 10:42

@kuba1996: Zapraszam wszystkich na stype, bo zdechłem ze śmiechu

Avatar DeadShoot

28 marca 2020, 17:51

@lalaluja: o ku*wa ale żarcik

Avatar sermasteropl44

20 kwietnia 2020, 07:43

@Wenglan: ale śmieszki tutaj widzę

Avatar x_____

19 marca 2020, 02:49

O ile świat byłby weselszy gdyby każdy popełniał samobójstwo w taki sposób

Avatar Aramil1993

18 marca 2020, 01:51

To tak jakby powiedzieć że udławienie się to samobójstwo.

Avatar Kangurur28

17 marca 2020, 23:09

Zabójczy żart (tak, to jest nawiązanie do komiksu)

Avatar
Konto usunięte

17 marca 2020, 22:06

To musiało wyglądać zabawnie

Avatar MeliPL

12 marca 2020, 17:20

A ludzie mówią, że śmiech to zdrowie...

Avatar
Konto usunięte

12 marca 2020, 17:23

@MeliPL: Co za dużo to nie zdrowo.

Avatar Boberek00

12 marca 2020, 17:16

To pierwsza osoba która została zabita śmiechem

Avatar kazdan480

12 marca 2020, 17:16

Zależy czy celowo umarł

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Phi!

Dobrze czasem się oderwać

Nigdy na to nie wpadną

To będzie bolało

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka