Czyli znamy już wynik przyszłych wyborów
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Brawo za czujność!
Totalnie
Najwspanialszy spośród przedmiotów
To by wystarczyło
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 marca 2020, 11:46
Odpisz
14 marca 2020, 16:43
Putina w ogóle trzymają się jakieś ramy czasowe?
Odpisz
14 marca 2020, 23:23
@venomman: Pytasz teoretycznie czy praktycznie?
Odpisz
14 marca 2020, 23:29
@Mikrus19: retorycznie
Odpisz
15 marca 2020, 10:14
@venomman: I tak odpowiem. We wszystkich przypadkach odpowiedź brzmi NIE
Odpisz
14 marca 2020, 18:06
Oooo Administratorka
Odpisz
14 marca 2020, 13:34
W Rosji jest demokracja, skoro chcą to wprowadzić znaczy że boi się przegrania wyborów.
Odpisz
14 marca 2020, 16:34
@Ameron: Raczej chodzi o to że już może być prezydentem tylko 2 razy.
Odpisz
14 marca 2020, 12:07
No dobra a co tam robi administratorka z team fortress 2?
Odpisz
13 marca 2020, 09:57
Więc, pora powtórzyć kordiana
Odpisz
12 marca 2020, 21:58
The Federation will be reorganized into the second Russian Empire!
Odpisz
12 marca 2020, 21:32
ku*wa chciałem sobie świeże memy pooglądać a ciągle widzę te, co już widziałem
Odpisz
12 marca 2020, 21:34
dokładnie mam to samo. Nic nowego tu nie ma, być może nie ma już powodów by korzystać z jeja, ale wole tutejsze komentarze niż z reddita
Odpisz
12 marca 2020, 21:40
@Ares011:
Odpisz
12 marca 2020, 21:40
@Ares011: bardziej opłaca się kraść z reddita niż tworzyć własne, nie trzeba się zbytnio wysilić, a profit jest
Odpisz
12 marca 2020, 21:45
ja zawsze robię własne, ale Boży ich nie lubi
Odpisz
12 marca 2020, 21:46
@Gekonnen: też, tylko 2 na 10 przeszło
Odpisz
12 marca 2020, 21:46
Jaki profit? Strzałki w internecie? Come on
Odpisz
12 marca 2020, 21:47
@Ares011: memy na głównej, dobre miejsce w rankingu memiarzy?
Odpisz
12 marca 2020, 21:48
Ja swojego czasu robiłem naprawdę dużo memów. Na grupach na fb w 2ms zrobiłem jakieś~ 200. Na jeja wrzuciłem z 10 najlepszych a dostało się 5:/
Odpisz
12 marca 2020, 23:22
Jejacy podwalaja tylko z r/dankmemes i z r/memes. Jest wiele świetnych subów na których znajdziesz świeże memy.
Odpisz
12 marca 2020, 23:36
@BLUEBLOOD: np?
Odpisz
Edytowano - 12 marca 2020, 23:45
@Ares011: Zależy oczywiście od czyjegoś rodzaju humoru. Niektórzy będą śmiali się godzinami na r/okbuddyretard luv r/comedyheaven lub hell. Niektórzy polubią r/historymemes.
Jak jest się weebem to r/animemes istnieje. r/copypasta też jest spoko. W dodatku 5 tysięcy innych spolecznosci, lub fandomów. Według mnie memy na memes i dank memes nie są śmieszne, więc wbijam na inne suby. Już wyszli z mody, ale r/dogelore wciąż się trzyma
Odpisz
12 marca 2020, 21:29
Frekwencja wyborcza będzie wynosić 120%
Odpisz
12 marca 2020, 21:21
Ale przecież każde wybory prezydenckie w Rosji są znane od zawsze
Odpisz
12 marca 2020, 21:19
Raczej autokracje
Odpisz