Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar wactonieja

26 marca 2020, 08:09

"Stówa, wydaje ją jakbym spluwał"- wers ten został zawarty na albumie pt."Art Brut" ale niewiele osób wie, że jest to wers Borixona z kawałka "Platynowe sombrero"

Avatar RoseQuartz

24 marca 2020, 21:15

Pro(eight)l(three)m

Avatar Patrgos

25 marca 2020, 14:30

@RoseQuartz: Prolm
eight three

Avatar RoseQuartz

25 marca 2020, 22:46

@Patrgos: 13 years old white girls: =(

Avatar Tajnyifajny

25 marca 2020, 15:57

Czasami mi się wydaje, że polscy raperzy próbują naśladować tych z ameryki. Często śpiewają o tym osiedlu, o ćpaniu, chlaniu, segzie, i zabijaniu, a ci z ameryki zazwyczaj się w takich klimatach wychowywali(snopp dog, eminem) śpiewają o biedzie i złu chodź połowa z nich tego nie doświadczyła.

Avatar kolkav5

25 marca 2020, 16:34

@Tajnyifajny: W Polsce to powinni tylko o biedzie śpiewać

Avatar Rakiczan

Edytowano - 24 marca 2020, 21:01

Oskar to najbardziej quality raper w polsce i nawet ludzie plujący na rap na pewno odnajdą w nim coś dla siebie
A i dla ludzi którzy nie wiedzą. Pro8l3m to duet Dj Steez i Oskar, Oskar nawija i pisze a Steez zajmuje sie bitami i czasem można go usłyszeć w niektórych kawałkach np Disney

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Wilqu11

25 marca 2020, 13:43

@Rakiczan: Oskar jest dobry, ale są lepsi w storytelingu. Słuchałeś może Trójkąta/Marmuru od Taco czy Ballady od Słonia?

Avatar Rakiczan

25 marca 2020, 15:19

@Wilqu11: Słuchałem ale według mnie Oskar opowiada historie lepiej a porównując go z taco jest też bardziej technicznym raperem i idzie mu to według mnie lepiej. Słoń to klasa sama w sobie ale i tak myśle że Oskar jest lepszy

Avatar matipos06

25 marca 2020, 14:27

@Crln_7 każdy ma inne gusta więc nikt nie powinien mówić że jakaś muzyka jest gówniana, ponieważ każdemu podoba się co innego, a zamiast wyrażać taką opinię powinieneś powiedzieć że ta muzyka ci się nie podoba

Avatar bananmlgdoge

24 marca 2020, 23:41

wytłumaczy ktoś?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Yoda_MLG

25 marca 2020, 13:52

@KurierDDL: jeja xD

Avatar Rakiczan

25 marca 2020, 14:06

@Yoda_MLG: Gra w skrable to mówi co mu ślina na język przyniesie :v

Avatar MineDan

25 marca 2020, 11:28

Zamiast "refrenie" przeczytałem "reformie". Myślałem, że chodzi o Morawieckiego

Avatar ursusowanie

25 marca 2020, 10:11

R

Avatar piorx

25 marca 2020, 08:53

A cóż me oczy widzą!

Avatar Ares011

25 marca 2020, 01:00

Jak ja go nie lubie, ale są gorsi jak Białas i Szpaku co to śpiewają o tym pożal się Boże osiedlu co go już pewnie nie widzieli od lat bo pławią się w kasie. Osiedle to dobry temat był 20 lat temu

Avatar Vojtaz125

24 marca 2020, 21:20

To uczciwy warsztat, a ćwiartka auta to ćwiartka auta

Nowa płyta rozwaliła 2020 rok jak dla mnie. Po prostu piękne.

Avatar UnSoundedWorld

13 marca 2020, 21:02

#stopkradzieżymemów

Avatar Coronavirus

13 marca 2020, 19:06

Najwiekszy polski raper najwiekszy polski raper

Avatar Tajnyifajny

13 marca 2020, 19:20

@Coronavirus: To nawet nie jest on

Avatar d0wek

24 marca 2020, 21:25

@Coronavirus: To nawet nie jest on

Avatar Alfa7

25 marca 2020, 08:17

@Coronavirus: Magik

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Północne Węgry

No to posłuchane

To będzie bolało

Nie są aż takie pyszne

Ostry ten sędzia

Dobrze czasem się oderwać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka