Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zdeklasowani znowu
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Deal życia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 marca 2020, 12:29
Czy jest ktoś kto nigdy tak nie zrobił?
Odpisz
21 marca 2020, 16:43
@Tutejszy: ja
Odpisz
21 marca 2020, 17:05
To idź nadrobić bo to zajebiste
Odpisz
21 marca 2020, 19:52
@Tutejszy: Ja też.
Odpisz
26 marca 2020, 15:25
@Tutejszy: ale musieliście kiedyś chociaż mieć chęć tak zrobić
Odpisz
22 marca 2020, 01:35
Czyli nie tylko ja tak mam
Odpisz
21 marca 2020, 21:57
tak kiedyś robiłem aż sąsiad na skargę przyszedł że mu sufit w siłowni w piwnicy przecieka xD
Odpisz
15 marca 2020, 10:18
Jak byłam mała to wyobrażałam sobie, że tam jest portal do innego świata. I robiłam tak jak na obrazku, żeby te istoty żyjące po drugiej stronie portalu miały co pić.
Odpisz
15 marca 2020, 10:21
@Kosa_W_Nosa: Myślałam przez chwilę, że chciałaś je utopić
Odpisz
15 marca 2020, 10:26
@Murarzowa: aż takim okrutnikiem nie jestem
Odpisz
15 marca 2020, 10:32
@Kosa_W_Nosa: a jeżeli tam po drugiej stronie żyją małe stworzonka ty je zabiłaś a może miały uczulenie na wodę ci nie pomyślałaś o tym
Odpisz
15 marca 2020, 10:41
@rysiu311: No to od najmłodszych lat zostałam mordercą
Odpisz
15 marca 2020, 13:01
@Kosa_W_Nosa: do sądu
Odpisz
15 marca 2020, 13:53
@rysiu311: nie było naocznych świadków, więc nie ma dowodów na morderstwo, a to co napisałam może być tylko kłamstwem.
Odpisz
15 marca 2020, 17:35
@Kosa_W_Nosa: mamy dowody pisałas wyzej
Odpisz
15 marca 2020, 23:19
@rysiu311: A może kłamałam?
Odpisz
16 marca 2020, 22:41
@Kosa_W_Nosa: Czyli fałszywe zeznanie....
Odpisz
21 marca 2020, 16:05
@Murarzowa: Sprawa się skomplikowała
Dobra mam pomysł
Jeśli dacie mi tak nwm
700 koron
To postaram się rozwiązać sprawę
Odpisz
21 marca 2020, 17:55
@DeadShoot: pieniądze idą na papier toaletowy, przykro mi, sprawa zostaje nierozwiązana
Odpisz
21 marca 2020, 18:09
@Kosa_W_Nosa: no to trudno
Odpisz
21 marca 2020, 17:54
Myślałem że tylko ja to robię
Odpisz
21 marca 2020, 16:06
Tak z ciekawości, to dodatkowy odpływ?
Odpisz
21 marca 2020, 16:19
@BetonowyMur: Tak. Chodzi o to że jak ktoś będzie chciał napełnić zlew i zapomni o nim to woda się nie wyleje dzięki temu.
Odpisz
21 marca 2020, 16:57
@Zjarany92: Dzięki
Odpisz
15 marca 2020, 10:49
Prawda jest taka, że każdy chciał to przynajmniej raz w życiu zalać, czy to zapełniając to ręką, czy blokując spływ korkiem
Odpisz