Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Nigdy na to nie wpadną
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Pozdrawiam świetliki
Ostry ten sędzia
Nie zadzieraj z bobrami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 lipca 2015, 10:11
Uroczy :)
Odpisz
1 kwietnia 2015, 13:07
fenek pantofelek
Odpisz
26 stycznia 2015, 17:39
słodziaaak kocham fenki ♥
Odpisz
12 lipca 2014, 11:33
Słodziaaak <33
Odpisz
26 grudnia 2013, 20:12
sweet
Odpisz
26 listopada 2013, 18:50
Lisek pustynny <3
Odpisz
10 października 2013, 16:07
No,no,kolacja się ciekawie zapowiada ^^ Kto wpadnie ?
Odpisz
10 października 2013, 14:02
Fenek w sensie Fennekin? Nie tylko ja? ok ._.
Odpisz
10 października 2013, 13:45
jak ja lubie fenki :3
Odpisz
10 października 2013, 08:30
ale słodziak ;3
Odpisz
10 października 2013, 08:02
Słodziak :3
Odpisz
9 października 2013, 21:11
SŁODZIAK :3
Odpisz
9 października 2013, 19:51
XD moja reakcja:
łooooo jaki fajny!
Odpisz
9 października 2013, 11:58
jaki słiiiitaśny :D
Odpisz
7 października 2013, 18:22
słodziak jak malowany
Odpisz