A Wy na którym jesteście panelu?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
To musiało być męczące
Niegrzeczny Oskarek
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Azjatycki mistrz
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 29 marca 2020, 17:43
Czeski i słowacki są zrozumiałe nawet dla tego kto ich nie zna.
Odpisz
3 kwietnia 2020, 14:44
@MajnkraftAlusiek: Medžuslovjansky?
Odpisz
3 kwietnia 2020, 15:18
Międzysłowiański.
Odpisz
3 kwietnia 2020, 15:28
@MajnkraftAlusiek: Ciekawy język, zrozumie go każdy Słowianin (a raczej takie jest założenie)
Odpisz
16 marca 2020, 01:28
Pół mojej rodziny to poligloci więc to nie jest tak rzadkie
Odpisz
23 marca 2020, 13:18
@nwmniemampomyslu: Co? Nie rozumiem xD Co nie jest rzadkie? Co to ma do połowy twojej rodziny? Czemu przy poliglotach? Nie rozumiem twojego komentarza
Odpisz
23 marca 2020, 16:44
@loginloginlogin: a ja swojego życia
Odpisz
23 marca 2020, 12:53
Panel 3
Odpisz
23 marca 2020, 00:58
Ja miałem to "szczęście" że kuzyn z którym grałem kiedyś dużo w CS nie mówi po polsku. czemu nie? nie ma znaczenia. Dzięki temu, ogólnie dzięki wymuszonej komunikacji po angielsku w grach wyrobiłem sobie płynność w ogólnym posługiwaniem się tym językiem. Z resztą podobną łatwość nauki języków pokazuję w nauce niemieckiego oraz "języków maszyn":
C++, C#, apel webowych od strony back oraz front endu(nie lubię ostatniego).
Odpisz
23 marca 2020, 05:25
@dopefish: Szkoda, że ja (i zapewne wiele innych osób) nie miałem takiego szczęścia...
PS. Też nie lubię front endu
Odpisz
Edytowano - 22 marca 2020, 23:22
Pierwsze zdecydowanie.
Jak ktoś mnie zaczepia i o coś pyta po ang, to ciężko mi słowo powiedzieć. Ale czasami mam towarzysza, który odpowie. I ja rozumiem co on powiedział i się zastanawiam czemu ja nie wpadłem by tak odpowiedzieć.
Na rozmowach o pracę mam pytanie o hobby, to ja też słowa nie powiem. Bo się zastanawiam co po polsku powiedzieć i jakoś nic mi nie przychodzi.
Zawsze mam jakiś paraliż, jak przychodzi rozmawiać.
Odpisz
22 marca 2020, 21:17
A u mnie tak śmiesznie-za granicą zawsze mówię po Polsku a i tak wszyscy mnie rozumieją.
Niezbyt rozumiem czemu.
Kiedyś z rodziną byłam w Anglii gdy byłam mniejsza, oczywiście mój angielski jest beznadziejny więc żeby się nie kompromitować zaczęłam mówić w języku ojczystym. Już nie pamiętam oco wtedy zapytałam ale wiem że pytałam się czy coś mają. Pani sprzedawczyni również odpowiedziała mi po swoim języku a mimo to się dogadałyśmy. Moi rodzice myśląc że Pani rozumie Polski ale nie umie po nim mówić zaczęli również rozmawiać po Polsku i to co było najśmieszniejsze-ich nie zrozumiała.
Innym razem gdy rozmawiałam z kolejnym Anglikiem- synem przyjaciółki mojej cioci u której byłam było zupełnie inaczej. Tym razem ja nie rozumiałam co on mówił on również ale o dziwo udało nam się porozmawiać ponieważ strzelaliśmy na czuja.
Coś w ten deseń :
-hello
Ja- (on się wita?) Hej!
-*angielskie myśli * (chyba mi odpowiedziała) co tam *po angielsku *
Ja- (Co on mówi?.. chyba pyta co u mnie) *opowiadanie co u mnie *
Itp.
Ciotka zna angielski bo mieszka w Anglii a że jest Polką to rozumiała co mówię ja i co mówi on. Jeśli wierzyć jej słowom nasza rozmowa miała sens.
Innym razem (ostatnio)
W wakacje zgubiłam się w Madrycie. Już zaczynam panikować aż tu nagle trafiłam na Ruska który który zna Polski choć w niej nie mieszka (rodzina chyba matka polka idk) no ale głównym wątkiem jest to że nie znając języków się dogaduje A jak się nie dogaduje to często znajduje osobę która zna język którym ja się posługuje.
Ale to nie znaczy że nie będę się języków uczyć- kiedy ten fart może minąć.
Odpisz
22 marca 2020, 20:02
Dobrze piszę, świetnie czytam, średnio mówię, ch*jowo ze słuchaniem
Odpisz
22 marca 2020, 19:45
Połączenie 1 i 4.
Odpisz
16 marca 2020, 00:17
Odpisz
16 marca 2020, 00:19
@KufelMleka:
Odpisz
16 marca 2020, 01:59
@KufelMleka:
Odpisz
22 marca 2020, 19:26
@KufelMleka:
Odpisz
22 marca 2020, 19:04
to ostatnie heh
Odpisz
16 marca 2020, 00:14
Serva qubr mesit, ol lewe nras.
Odpisz
16 marca 2020, 00:16
@Kawento: *mras
Odpisz
Edytowano - 16 marca 2020, 10:11
@Kawento: Baruk Khazâd!
Khazâd ai-mênu!
Odpisz
16 marca 2020, 12:33
Kan gara.
Odpisz
16 marca 2020, 01:59
Mówię w miarę okej, piszę nienajgorzej, takie mocne B1+ może by się ułożyło, ale jak mam wysłyszeć słowa piosenki, to nawet po polsku nie dam rady. W ogóle mam problem z rozumieniem mowy, jak ktoś szepta, to też niet
Odpisz
16 marca 2020, 02:00
@CiemnoStrasznieUMnieWDomu: W sensie z angielskiego, bo inne języki to eee XD
Odpisz
16 marca 2020, 00:21
Ostatnie to bycie geniuszem ? Najbardziej osamotnionym rodzajem osoby na świecie?
Odpisz
16 marca 2020, 00:25
@Yoda_MLG: Geniusze tak mają.
Odpisz
16 marca 2020, 00:28
@Yoda_MLG: Jak czasami słyszę co mówią moi znajomi, to marzy mi się by ich w ogóle nie rozumieć
Odpisz
16 marca 2020, 00:28
@TrueStoryGuy: to drugie pytanie było bardziej retoryczne ale ok.
Odpisz
16 marca 2020, 00:29
@loginloginlogin: też trochę pie**olenie bo prawdziwy geniusz zawsze się dogada i ustawi wszystko pod siebie. Już nie udawaj takiego boga
Odpisz
16 marca 2020, 00:29
@Yoda_MLG: Ja tylko potwierdzam to co powiedziałeś.
Odpisz
16 marca 2020, 00:29
@TrueStoryGuy: ok
Odpisz
16 marca 2020, 00:39
@Yoda_MLG: a tu nie chodzi po prostu o jakis jezyk obcy?
Odpisz
16 marca 2020, 00:41
@Pisiont_Groszy: pewnie tak ale dałem swoją interpretację
Odpisz
16 marca 2020, 00:28
Ja tak średnio mówię, ale wszyscy mnie rozumieją. Ale też rozumiem innych na wystarczającym poziomie
Odpisz