Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar McLayer

26 marca 2020, 09:56

Lubię twarde masło.

Avatar relart_z_givii

25 marca 2020, 23:19

Było

Avatar malinowy_kot

25 marca 2020, 21:45

Połóż masło na ciepły grzejnik, w ciągu 5-15 minut powinien być zdatny, ewentualnie możesz kroić masło jak się kroi cokolwiek, w cienkie plasterki, no o ile masło masz w kostce i to serio jest mało, a nie margaryna.

Avatar Entarian

17 marca 2020, 10:44

Co tam się stało?

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 18 marca 2020, 02:11

@Entarian: Może ten budynek stoi u podnóża góry i ten głaz się osunął.

Bo wątpię żeby jakiś
P O T Ę Ż N Y trebusz to wystrzelił

Avatar OZyrysS

25 marca 2020, 19:16

@Towarzysz777: ah te syzyfowe prace

Avatar Entarian

25 marca 2020, 19:19

@OZyrysS: wiadomo jak się kończą

Avatar OZyrysS

25 marca 2020, 19:22

@Entarian: one się nigdy nie kończą

Avatar Entarian

25 marca 2020, 19:36

@OZyrysS: w tym właśnie problem

Avatar xXkuba22Xx

25 marca 2020, 20:22

@Entarian: budynek wpadł w głaz i przez to jest w nim dziura

Avatar
Konto usunięte

25 marca 2020, 18:51

Trzeba podgrzać nóż

Avatar Error__404

25 marca 2020, 19:03

Najlepiej do 1000 stopni

Avatar Puricilla

17 marca 2020, 10:50

Dlatego wole dżem

Avatar Honest

17 marca 2020, 09:31

Dlatego jem bez masła

Avatar DRAGON_POLSKA

17 marca 2020, 09:37

@Honest: +1

Avatar xmrocznax

17 marca 2020, 10:33

@Honest: Ja smaruję chleb masłem tylko jeśli na górę przychodzi dżem.

Avatar
Konto usunięte

17 marca 2020, 09:41

Dlatego jem margarynę, bo nie czuję różnicy w smaku a łatwiej się smaruje.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar NightShadePL
Dodane przez: NightShadePL

To będzie bolało

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Za co ta premia

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Rel

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka