Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Za co ta premia
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 marca 2020, 09:56
Lubię twarde masło.
Odpisz
25 marca 2020, 23:19
Było
Odpisz
25 marca 2020, 21:45
Połóż masło na ciepły grzejnik, w ciągu 5-15 minut powinien być zdatny, ewentualnie możesz kroić masło jak się kroi cokolwiek, w cienkie plasterki, no o ile masło masz w kostce i to serio jest mało, a nie margaryna.
Odpisz
17 marca 2020, 10:44
Co tam się stało?
Odpisz
Edytowano - 18 marca 2020, 02:11
@Entarian: Może ten budynek stoi u podnóża góry i ten głaz się osunął.
Bo wątpię żeby jakiś
P O T Ę Ż N Y trebusz to wystrzelił
Odpisz
25 marca 2020, 19:16
@Towarzysz777: ah te syzyfowe prace
Odpisz
25 marca 2020, 19:19
@OZyrysS: wiadomo jak się kończą
Odpisz
25 marca 2020, 19:22
@Entarian: one się nigdy nie kończą
Odpisz
25 marca 2020, 19:36
@OZyrysS: w tym właśnie problem
Odpisz
25 marca 2020, 20:22
@Entarian: budynek wpadł w głaz i przez to jest w nim dziura
Odpisz
25 marca 2020, 18:51
Trzeba podgrzać nóż
Odpisz
25 marca 2020, 19:03
Najlepiej do 1000 stopni
Odpisz
17 marca 2020, 10:50
Dlatego wole dżem
Odpisz
17 marca 2020, 09:31
Dlatego jem bez masła
Odpisz
17 marca 2020, 09:37
@Honest: +1
Odpisz
17 marca 2020, 10:33
@Honest: Ja smaruję chleb masłem tylko jeśli na górę przychodzi dżem.
Odpisz
17 marca 2020, 09:41
Dlatego jem margarynę, bo nie czuję różnicy w smaku a łatwiej się smaruje.
Odpisz