Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie znoszę kleszczy
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Były nóżki, nie ma nóżek
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
A, okej
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 marca 2020, 00:27
W sumie nic nie mam do Putina. Jest inteligentny, opanowany i przewidywalny. Jest pierwszym normalnym przywódcą Rosji od dawna.
Odpisz
22 marca 2020, 00:58
@moth12334: : Aleksander II, Chruszczow, Andropow i Gorbaczow
Odpisz
22 marca 2020, 01:52
@Grewest: A Chruszczow to nie ten który mówił że lepsza zagłada świata niż żeby rządzili nim kapitaliści?
Odpisz
24 marca 2020, 19:51
@Rakiczan:
Miał różne odpały, to fakt, najsłynniejsza jest tutaj akcja z waleniem butem o mównicę (co poradzić, skakanie nad Stalinem i życie w ciągłym strachu ostro go przeorało psychicznie), ale o czymś takim to nie słyszałem. Już prędzej do Andropowa wśród wymienionych można by mieć zastrzeżenia przez to jak rozprawił się z Breżniewem.
Odpisz
24 marca 2020, 19:56
@Holandia: Oj z tym butem miał niezły odpadł. Wkurzył się tak, że po powrocie do ZSRR kazał swoim inżynierom i fizykom skonstruować największą bombę atomową w historii ludzkości, po to żeby wystraszyć cały blok zachodni, dał im naprawdę szybki termin i jeśliby go nie dotrzymali to by ich rozstrzelał.
Odpisz
20 marca 2022, 13:31
@moth12334: już zmieniłeś dzanie?
Odpisz
20 marca 2022, 13:58
@Kroliczek99: Tak, odwaliło mu.
Odpisz
2 stycznia 2023, 11:36
@moth12334: a teraz jaki Putin
Odpisz
7 marca 2024, 16:45
@iammm: pewnie dalej to samo
Odpisz
7 marca 2024, 17:14
@Ameron: Da da da da Putin kopiuje Gitlera.
https://youtu.be/GziNBR_6qkU?si=X9MYeZv4tcEKVy3m
Odpisz
7 marca 2024, 18:26
@Grewest: Do nazizmu na szczęście daleko.
Odpisz
23 maja 2024, 13:18
@moth12334: siema jak tam opanowany Putin?
Odpisz
17 marca 2020, 18:58
Odpisz
22 marca 2020, 11:32
@Surge1200: Dziękuję :)
Odpisz
22 marca 2020, 11:28
O ku*wa. Mój mem. Już zapomniałem, że go wrzuciłem xD
Odpisz
22 marca 2020, 00:06
Putin prowadzi dobrą politykę, dlatego go wielbą, kochają a wręcz czczą
Odpisz
22 marca 2020, 00:02
To tylko dlatego że jeden abdykował, jakby Benedicto dalej panował to by Puton ze dwoma się widział bo ten stary sku*wiel zaraz zdechnie (miejmy nadzieje)
Odpisz
21 marca 2020, 20:58
Ale nie wybiera się go od urodzenia.
Odpisz
17 marca 2020, 18:44
Bo Putin jest wieczny
Reinkarnuje się co parę pokoleń i rządzi Rosją
Odpisz
Edytowano - 17 marca 2020, 18:51
Np. Rasputin, nie rządził, ale był jednym z najbardziej wpływowych ludzi w Rosji
Odpisz
17 marca 2020, 18:53
@Kasandra20: ty nie wiesz o co mi chodziło tak? Nie chodziło mi o ludzi z Putin w nazwisku
Odpisz
17 marca 2020, 18:54
Ale nadal był Putinem, tylko miał przedrostek "ras"
Odpisz
17 marca 2020, 18:55
@Kasandra20: Moje czoło ma właśnie ogromną dziurę w kształcie otwartej dłoni
Odpisz
17 marca 2020, 18:57
Przez moje początkowe nieskumanie twojej wypowiedzi i nieudany żart, ta konwersacja zrobiła się dziwna
Odpisz
21 marca 2020, 20:51
@Kasandra20: Przyszedłem dołączyć do tej krępującej rozmowy
Odpisz
17 marca 2020, 18:45
Radziecka strona mocy zapewnia dostęp do umiejętności, które wielu określiłoby jako... nienaturalne.
Odpisz
17 marca 2020, 19:07
@KufelMleka: -Czy można nauczyć się tej potęgi?
-Nie od demokratów
Odpisz
17 marca 2020, 19:16
@KufelMleka:
Odpisz