Trzeba sobie jakoś radzić
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Jakby trochę nie fair
To się nie może nie udać
Ładne rzeczy
Angielskie śmieszki
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 marca 2020, 19:30
To i tak nie przebije naszego rodzimego podwórka, w którym na Facebooku na stronie "Minecraft Msza Online" ktoś transmituje mszę w Minecraft
Odpisz
18 marca 2020, 19:38
@BDMVIP: coooooo daj linka plox
Odpisz
18 marca 2020, 19:52
@Coronavirus: Wpisz na fb Minecraft Msza Online
Odpisz
18 marca 2020, 20:26
@BDMVIP: nie ma :(
Odpisz
18 marca 2020, 21:41
@Coronavirus: Masz
Odpisz
11 czerwca 2021, 19:53
@BDMVIP: fajna klawiatura
Odpisz
11 czerwca 2021, 19:56
Odpisz
17 marca 2020, 20:04
Cichy dzieciak: Ej jakie ip serwera?
Odpisz
18 marca 2020, 19:10
ej kto postawił tnt?
Odpisz
24 marca 2020, 11:24
@michaolekYT: Ej po co ci ta zapalniczka?
Odpisz
21 marca 2020, 20:09
powinno być I forgive zrobione z oryginalnego napisu ale to tylko moje zdanie
Odpisz
18 marca 2020, 23:26
Nie lubię majkrafta. Ile dostane strzałek w dół za swoją opinię?
Odpisz
19 marca 2020, 10:00
@Crln_7: Każdy może mieć swoją opinię czy preferencje. Jest takie powiedzenie: "O gustach się nie dyskutuje."
Odpisz
19 marca 2020, 10:07
@Blaylock1: W takim razie tego powiedzenia na jeja większość nie zna.
Odpisz
19 marca 2020, 18:06
@Crln_7:
>5 osób
>większość jeja
Wybierz jedno
Odpisz
19 marca 2020, 18:10
@Crln_7:
A i po pierwsze: nie kazdego obchodzi twoja opinia (stąd te strzałki w dół)
Po drugie: brak powodów dla których nie lubisz tej gry więc te 5 osób mogło pomyśleć ze nie lubisz tej gierki tak o
pzdr 6000000 belzebubie
Odpisz
19 marca 2020, 20:10
@Crln_7: też nie lubię minecrafta, to ,bo te youtubery, takie jak: gplay, vito, doknes i inni to nagrywają, oraz te trzecioklasisty, które naśladują tego doknesa, czy dealerqa, czy kogo tam jeszcze...
Odpisz
19 marca 2020, 20:13
no i to sie nazywa wyjaśnianko
Odpisz
19 października 2020, 11:04
@Crln_7: gdyby był teraz 2016 to by cię chwalili za to coś powiedział
Odpisz
19 marca 2020, 13:56
tak btw, to martek bemiarz ostatnio na yt robił live z mszy w minecraft
Odpisz
18 marca 2020, 22:58
Tyle pytań, tak mało odpowiedzi...
Odpisz
18 marca 2020, 21:13
A i tak przy pustych trybunach
Odpisz
Edytowano - 18 marca 2020, 20:45
Ach ten mój kraj, ale pamiętam, jak kiedyś zrobiliśmy bank w minecraft i było sporo szmalu.I do dziś chyba jeszcze coś zostało
Odpisz
17 marca 2020, 20:21
Ja też tak chce. Po tym byłaby klepa a nauczyciele nic by nie mogli zrobićxd
Odpisz
17 marca 2020, 19:56
すばらしい
Odpisz
17 marca 2020, 20:07
@MrCienki:
Odpisz
17 marca 2020, 20:01
Też tak chce
Odpisz