Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar SidNorth

23 marca, 22:37

Kazdy ma Swoje zdanie, ale jak dla mnie to Jack Nicholson oraz Ledger najlepsi jako Joker :)...

Avatar darcus

23 marca, 00:10

Akurat się nie zgadzam. Najlepszy był Joaquin Phoenix. Ten ostatni był ciekawą postacią, ale moim zdaniem kiepskim Jokerem. W sensie, postać była fajna, ale nie pasowała do Jokera. Według mnie, oczywiście.

Avatar MlodyKamil96

23 marca, 11:14

@darcus: Ladger byl znacznie lepszy

Avatar darcus

23 marca, 11:32

@MlodyKamil96: Nie jako Joker moim zdaniem ^^

Avatar Kruczysko

Edytowano - 17 marca, 20:14

Jak dla mnie Joker Phoenixa był tym najlepszym, wspaniałe ukazanie zmian naszego bohatera, które nie były od niego zależne i pogłębiające się szaleństwo. Piękna postać tragiczna, która daje naprawdę wiele do myślenia, oraz która wręcz książkowo Ciebie zmiata z planszy

Avatar EleganckiPan

17 marca, 20:18

@Kruczysko: film był psychiczny tak naprawdę

Avatar The_Crusader

17 marca, 20:19

@Kruczysko: charakterystyka na poziomie wikipedii

Avatar Karlos12

17 marca, 20:19

@Kruczysko: Coś jak w filmie taxi driver... a nie czekaj

Avatar The_Crusader

17 marca, 20:20

@EleganckiPan: był, dramatem, więc nie ma się co dziwić, że psychiczny

Avatar TrueStoryGuy

17 marca, 23:33

@Kruczysko: Dla mnie ten film miał też drugie dno, a bardziej szczegółowo stereotypy narzucane przez społeczeństwo. Jeśli jesteś inny zazwyczaj jesteś odrzucany i uznawany za szaleńca. Próbując się wpasować wchodzisz między te przysłowiowe wrony, a one bez zastanowienia zaczynają ciebie dziobać bezlitośnie. Jedynie co napotykasz to ból, a nikt w tych doświadczeniach ci nie pomoże. Ukazuje też podział społeczny, który mimo wielu wolności jest nadal widoczny (choć najbardziej w razie kryzysu). Ten film przedstawia prawdziwe surowe życie, które się nie patyczkuje z ludźmi nieporadnymi, chorymi, poszkodowanymi i niszczy całkowicie życie człowieka. Taka sytuacja mogłaby się przydarzyć każdemu dlatego ten film jest taki realistyczny, taki niesamowity w pewnym znaczeniu. Dodaje to otuchy tym, którzy mają problematyczne sytuacje życiowe przez pokazanie gorszego przypadku i tym którzy staczają się na dno, że nie tylko oni znajdują się takiej sytuacji. Po prostu psychologiczny majstersztyk, który przedstawia odczucia i fazy zmian emocjonalnych człowieka rzuconego w kocioł smoły (okrutne społeczeństwo i niesprzyjający los).

Avatar Kruczysko

Edytowano - 17 marca, 23:40

@TrueStoryGuy: Oczywiście zgadzam się z Tobą przyjacielu. Joker przedstawia rewelacyjnie zmianę bohatera, funkcjonowanie społeczeństwa, wady systemu, reasumując można w tym arcydziele doszukać się wielu przykładów "drugiego dna"

Avatar MlodyKamil96

23 marca, 11:15

@Kruczysko: z tym że Joker Ladgera był tym jeszcze lepszy według większości fanów i znawców DC

Avatar Kruczysko

Edytowano - 23 marca, 11:18

@MlodyKamil96: I co w związku z tym? Nie powiedziałem, że każdy tak uważa, tylko że to moja personalna opinia "Jak dla mnie..." a poza tym przyjacielu, to że większość uważa Ledgera za lepszego, nie oznacza że tak musi być, argument ad populum tak bardzo

Avatar Figarus

23 marca, 00:21

Joker w wykonaniu Heath'a Ledgera był moim życiem w gimnazjum, mam do tej postaci sentyment, nawet teraz uważam, że ś.p. australijczyk dał jeden z najlepszych popisów aktorskich w historii, oddając psypatyzm i bezceremonialność postaci Jokera. Z jednej strony totalny psychol, z drugiej geniusz, który wyprzedza o krok działania wroga, w dodatku pozbawiony jakichkolwiek sentymentów (,,Ja reprezentuję chaos, bo tylko on jest sprawiedliwy"). Natomiast Joaquin Phoenix (czyta się Łakin ;) dał nam człowieka, który mimo bycia chorym psychicznie i biednym, był w gruncie rzeczy sympatycznym, dobrze wychowanym i po prostu miłym gościem, który chciał tylko odrobiny miłości i akceptacji. Mimo tego dostawał tylko kolejne dawki bólu i upokorzeń. Arthur Fleck to nie psychopata, to człowiek, który po prostu zaakceptował otaczające go zło i dostosował się do niego. Wg mnie nasmutniejszy moment w filmie, to ten, kiedy tłum jego zwolenników otacza go i wykrzykuje jego pseudonim, ponieważ biedny Arthur musiał zabić w programie na żywo człowieka oraz pośrednio zniszczyć pół miasta, żeby w końcu ktoś go docenił. W sumie trochę mi trudno oceniać te dwie interpretacje postaci Jokera, Ledger był w 100% psychicznym klaunem, a Arthur Fleck dopiero pod koniec filmu zaakceptował wewnętrzne zło. Ale obie kreacje są kapitalne.

Avatar Caset

22 marca, 22:59

Jak dla mnie Joaquin Phoenix (chyba tak sie pisze) był the jokest. w ogóle cały film świetnie pokazywał stopniowe popadanie w szaleństwo z perspektywy właśnie tego który w nie popada

Avatar Baturaj

22 marca, 21:22

Otóż nie. Mark Hamill.

Avatar Portinio

17 marca, 20:10

Op

Avatar Portinio

17 marca, 20:11

@Portinio: oper

Avatar Portinio

17 marca, 20:11

@Portinio: The opest

Avatar Polalak

22 marca, 21:11

@Portinio: koper

Avatar Gateusz

22 marca, 20:35

Admin co to zrobiłeś czemu tytuł to nie angielskie śmieszki ????

Avatar nwmniemampomyslu

22 marca, 20:19

Joker jest dla każdej innej osoby inny. Dla jednych Najnowszy jest lepszy a dla innych ten z Sudice squad jest lepszy. To zależy od tego jaka dana osoba jest w najciemniejszym zakątku duszy. To dlatego każdy go lubi ale nie każdy lubi tego samego.

Avatar antonippp

17 marca, 20:12

admin da jako angielskie śmieszki

Avatar The_Crusader

17 marca, 20:21

@antonippp:

żart

Jajcarz

Najbardziej żartowy

Nie ma za co adminie

Avatar Kolorblind

17 marca, 20:11

Joken't

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Smutne

Prawdziwy bohater

Taka prawda

Tak już jest

Katastrofa!

Takiego to już nic nie pokona

Wiemy już, jak znajdą kasę na tarczę antykryzysową

Gracze Minecrafta znają to

Tak to wygląda

Nic prostszego, prawda?

Lewitujący śmietnik czy kałuża?

Szacun

Widać zmianę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka