Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
To musiało być męczące
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Powodzenia
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 marca 2020, 18:50
nikt nie mówi że trzeba robić na bieżąco
Odpisz
20 marca 2020, 12:18
@PSYCHOZA13: Każą wysyłać. A jak nie wyslesz to 1.
Odpisz
20 marca 2020, 12:36
@baarts: mi nie każą
Odpisz
20 marca 2020, 13:05
@player203a8: mi też nie
Odpisz
20 marca 2020, 13:21
@player203a8: mi pani z polaka zadala do 23 20 zadań i sami mamy tenat zrobić
Odpisz
20 marca 2020, 13:36
@PSYCHOZA13: Zależy od nauczyciela.
Mam chłopka z historii, napisał coś typu "przeczytajcie tematy te te i te" i nic więcej, a mam babę z angielskiego, co wysłała nam wiadomość, że mamy napisać list na temat jakiś i opisać to to i to, a potem jej wysłać, ostateczny termin to 23.03.
Osobiście 2/3 z tego nie robię, jak z matematyki daje 23 zadania (dosłownie, 4 kartki A4 z ksero) i prośbę "wykonajcie do środy", po prostu mi się nie chce, jak już wykonam 3 przykłady dowiaduję się czy potrafiłbym i zostawiam. To samo właściwie ze wszystkim, ja rozumiem na lekcji jak i tak muszę spędzić 45 minut, ale jak jest sobie zadanie z angielskiego "opisz co widzisz na obrazku" (czy coś takiego) i obrazki są 3, patrzę na jeden czy bym potrafił i zostawiam.
Odpisz
20 marca 2020, 20:53
@rolewicz3: U mnie jest troche inaczej. Mamy 130 zadań z fizyki, około 20 na dzień z matmy, referat z wf. wypracowanie zadania i lekture z pol, lekture i quiz i prezentacja z ang. zadania z inf, zadania z chem, zadania z niemca
Odpisz
21 marca 2020, 01:01
@baarts: ale masz luz
Odpisz
21 marca 2020, 13:58
@bulazpasztetem: No nie bardzo bo fiz wf mat i niemca musze wysylac
Odpisz
20 marca 2020, 22:43
Na niedługo rozpoczynają się E L E K C J E
Odpisz
20 marca 2020, 18:52
Moja siostra chodzenie odrabia lekcje a nauczyciel codziennie je rozsyła pewnie wygląda to tak
Nauczyciel - macie z 30 zadań. Jego 5 min pracy
Uczeń - 4 h pracy
I tak cały czas
Odpisz
Edytowano - 20 marca 2020, 13:09
najgorsze jest to, że te zdalne lekcje (w obecnej formie) są sprzeczne z prawem
umarlestatuty.pl/2020/03/15/szkola-w-czasach-zarazy-felieton/
Odpisz
20 marca 2020, 13:30
@knight_of_the_night: Daj link
Odpisz
20 marca 2020, 13:41
@BetonowyMur: jest w komentarzu
Odpisz
20 marca 2020, 13:04
Z jednej strony to okej, że edukacja nie stoi, a z drugiej nauczyciele przesadzają. Udają jakby nie było innych przedmiotów i każą robić 2 razy więcej. I mam tu na myśli nie lekcja online + zadanie domowe, ale lekcja online + dwukrotna ilość zadań.
Odpisz
20 marca 2020, 13:40
@Ukryty_W_Cieniu: Dokładnie, u mnie jedna nauczycielka zaproponowała lekcje na skype, reszta ma wyje**ne. Apropo zadań, ja tak mam z fizyki, na ogół oglądamy filmiki albo ona pokazuje nam jakieś doświadczenia na już przygotowanych dawno przez nią przyrządach, a teraz mi wysyła klasie wiadomość brzmiącą mniej więcej tak: Przeczytajcie temat ten ten i ten oraz wykonajcie własny spektroskop. Instrukcje znajedziecie na youtube. To samo angielski, na ogół był jakiś dialog z nauczycielką albo między uczniami, a teraz rzuca na prawo i lewo "zróbcie list, recenzję, ogłoszenie...".
Odpisz
20 marca 2020, 13:34
więcej roboty w domu niż byłoby w szkole
Odpisz
18 marca 2020, 21:07
Tak byś miał większy zapie**ol po przerwie w szkole
Odpisz
18 marca 2020, 19:22
☣️☠️🚽
Odpisz
20 marca 2020, 12:18
@Placwaniak:
Odpisz
18 marca 2020, 18:32
To prawda, Ave Korwin
Odpisz
18 marca 2020, 18:33
@Tiger3310: Ave
Odpisz
18 marca 2020, 18:43
@Tiger3310: Ave
Odpisz