Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Tamron

14 lipca 2016, 09:51

bez przesady, to tylko 2 przyjaciół więcej niż zwykle...

Avatar misia2060

7 lutego 2014, 18:20

Ja pier***ole Ja jestem Ruda i co mam jakoś dużoo znajomych nie nawidze łysych p** CO WY MACIE DO RUDYCH KU*** MAĆ?!?!

Avatar AppleJack443

23 stycznia 2015, 17:28

@misia2060: Ja też jestem ruda i co mam znajomych!

Avatar Tomasz95

29 kwietnia 2016, 18:45

@AppleJack443: Ale zbyt mądre nie jesteście. Dodatkowo podejrzewam że nie naturalnie rude. Ten stereotyp z tego co wiem dotyczy tylko chłopców/mężczyzn.

Avatar
Konto usunięte

30 stycznia 2014, 15:06

ja w ogóle nie lubię harego potera wolę hobbita :D

Avatar mrklorens

12 października 2013, 06:02

to jest właśnie dziwne

Avatar Terminus223

12 października 2013, 07:46

@mrklorens: Zgadzam się u mnie w piekle też jest ruda i nie ma przyjaciół

Avatar bylejakbylegdzie

12 października 2013, 18:51

@Terminus223: u mnie w sąsiedztwie jest rudy i ma 21 przyjaciół :)

Avatar lorax12

30 grudnia 2013, 14:16

@mrklorens: Od*** się od rudych

Avatar zelmer

13 października 2013, 09:29

Ta historia jest rzeczywiście nie realistyczna bo jak turek może mieć telewizor.(o***cie się od rudych)

Avatar Toralei00

12 października 2013, 20:52

Co wy ludzie macie do rudych?!

Avatar
Konto usunięte

12 października 2013, 12:52

Co wy macie do rudych?

Avatar Tom1360

12 października 2013, 11:03

Thats Right...

Avatar
Konto usunięte

12 października 2013, 10:43

Stary żart,tylko,że przeniesiony na obrazek.

Avatar chihuahua111

12 października 2013, 07:57

No i co z tego? Włosy zawsze można przefarbować.

Avatar TheNelsonPL

12 października 2013, 10:38

@chihuahua111: Ale rudy to rudy , rudy rudym zostanie ;)

Avatar SzeResZ

12 października 2013, 08:14

Najstarszy dowcip z harrego portiera :/
Był fajny pierwsze 10 razy. Po raz 748 jednak już nie śmieszy.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Były nóżki, nie ma nóżek

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

To by wystarczyło

Deal życia

Totalnie

Fajnie że odpowiedzieli

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka