Poradzimy sobie jakoś bez nich
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Były nóżki, nie ma nóżek
To musiało być męczące
Jest taka skromna...
Przerwa na herbatkę
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 lutego 2021, 16:46
Ale Komisarz Alex jest git
Odpisz
20 marca 2020, 10:22
Klan to taki serial, gdzie przez 1000 odcinków nic się nie dzieje. Naprawdę obejrzysz 1 oraz 2000 i wszystko zrozumiesz. Nic nie będzie tajemnicą
Odpisz
20 marca 2020, 13:10
@Urzad_od_spraw_niczego: Ale przecież Ryśka zabili
Odpisz
20 marca 2020, 13:30
@msgm47: w 2235 odcinku
Odpisz
20 marca 2020, 19:11
@Urzad_od_spraw_niczego: Raz się coś zadziało. W jednym odcinku Rysiu włamał się do burdelu, porwał prostytutkę i zastrzelił ochroniarza. Ale to tylko jeden odcinek z kilku tysięcy.
Odpisz
30 kwietnia 2020, 00:43
@Broski: Chwila
Co?
Odpisz
30 kwietnia 2020, 21:44
@Gryficowa: odkop
Odpisz
1 maja 2020, 15:28
@msgm47: WIadomo
Odpisz
20 marca 2020, 10:33
Obejrzałam kilka odcinków wyżej wymienionych seriali. Mój wniosek był taki:
M jak miłość- prawie zawsze chodzi o siłowe wyciskanie łez jak cytryny, w ostatnich odcinkach był gwaut na jakiejś dziewczynie i cała rodzina ją wspiera, myśląc, że ojcem jest jej chłopak. (bujdy! wywaliliby ją na mordę i skończyłoby się jej wspaniałe życie)
Klan- jest słaby, skończył się już mu potencjał, choć ciągle chcą coś z niego wydusić.
Barwy szczęścia- "młodzież jest zła, trzymajcie ją krótko! Jak jest zadowolony/a, to znaczy, że brał/a narkotyki albo że pije alkohol! Jak siedzi na kompie, należy do sekty!" Najgorsze jest to, że to właściwie to, co dzieje się przez te 2 tysiące odcinków. No i może jeszcze porwanie jakiegoś bachora i madki.
Komisarz Alex: nie jest słabym serialem, jest zarąbisty i dobry piesełek, jest akcja.
Korona Królów: jeden z moich ulubionych polskich seriali. Można się dowiedzieć dużo o historycznych postaci, jest dużo morderstw (a to lubię), żadna postać nie żyje więcej niż 2 sezony (chyba że nieśmiertelny kat). Może i ma swoje błędy, lecz jest to wysoki wynik w moich oczach w porównaniu do np. Dlaczego Ja.
Odpisz
21 marca 2020, 07:47
KoronaKrólówwirus
Odpisz
21 marca 2020, 19:23
@PieselArcheolog: psst! Odkop mnie!
Odpisz
22 marca 2020, 15:43
@Peroczek: *odkop Peroczka*
Odpisz
23 marca 2020, 19:48
*otrząsywanie się z piasku* dzięki.
Odpisz
26 marca 2020, 14:35
@Peroczek: *jeszcze jeden odkop*
Odpisz
26 marca 2020, 16:36
@PieselArcheolog: moje stopy są wolne!
Dzięki
Odpisz
21 marca 2020, 17:05
Dostali 2 miliardy zł. więc sobie poradzą
Odpisz
20 marca 2020, 20:05
Komisarz Alex :c
Odpisz
20 marca 2020, 19:53
Moja babcia będzie zalamana
Odpisz
20 marca 2020, 19:27
Jedyny serial jaki lubię sobie obejrzeć na TVP to komisarz Alex
Odpisz
20 marca 2020, 19:19
Auau ojciec Mateusz nadal będzie
Odpisz
20 marca 2020, 10:55
Na liście nie ma Ojca Mateusza, więc nie narzekam.
Odpisz
20 marca 2020, 13:35
@KalkoPl: To dlatego, że Ojciec Mateusz przekonał koronawirusa, by ten przyznał się do winy i sam zgłosił się do kwarantanny.
Odpisz
20 marca 2020, 10:08
,,Komisarz Alex" może i jest zżynką z ,,Komisarza Rexa" ale nie jest słabym serialem, w przeciwieństwie do reszty
Odpisz
20 marca 2020, 10:42
też tak uważam ale przestałem oglądać kiedy zamienili komisarza
Odpisz
20 marca 2020, 10:03
szablon
Odpisz