memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
29 marca 2021, 22:44
Ten mem opisuje idealnie prognoze na najbliższe 3 lata
Odpisz
13 czerwca 2022, 12:38
@Kartof: jednak nie
25 marca 2020, 20:17
Moji nauczyciele się wycwanili i wysyłają lekcje przez dziennik elektroniczny
24 marca 2020, 12:52
Przyszłość jest już dziś
24 marca 2020, 03:13
Nwm jak wy ale ja nie mam lekcji przez video chat , tylko odrabiamy pracę domową jaką zadał nam nauczyciel i przesyłamy ją na librusa albo Messenger .
23 marca 2020, 22:48
Jak już temat gwiezdnych wojen to walne se takie zdjęcie tak o
23 marca 2020, 22:13
Szczerzę wolałbym już mieć lekcje polskiego z Yodą Historie z Palpatinem i zajęcia z panowaniem nad gniewem z Anakinem niż to co jest teraz
23 marca 2020, 22:06
Przypomniałam sobie sytuację sprzed paru lat, rozmawiałam o tym co moim zdaniem zmieni się w przyszłości. Powiedziałam że szkoła będzie on-line żeby nie trzeba było wychodzić. Boje się samej siebie
23 marca 2020, 20:02
21 marca 2020, 14:25
21 marca 2020, 10:42
O kurde anakin na fotelu mistrza
Edytowano - 21 marca 2020, 10:35
Powinno być jeszcze że szkoły w 2018 to ren pierwszy obrazek a szkoły w 2019 to pusta klasa bo hehe strajk ale i tak złoto
21 marca 2020, 10:28
Jakie złoto OPie
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież29 marca 2021, 22:44
Ten mem opisuje idealnie prognoze na najbliższe 3 lata
Odpisz
13 czerwca 2022, 12:38
@Kartof: jednak nie
Odpisz
25 marca 2020, 20:17
Moji nauczyciele się wycwanili i wysyłają lekcje przez dziennik elektroniczny
Odpisz
24 marca 2020, 12:52
Przyszłość jest już dziś
Odpisz
24 marca 2020, 03:13
Nwm jak wy ale ja nie mam lekcji przez video chat , tylko odrabiamy pracę domową jaką zadał nam nauczyciel i przesyłamy ją na librusa albo Messenger .
Odpisz
23 marca 2020, 22:48
Jak już temat gwiezdnych wojen to walne se takie zdjęcie tak o
Odpisz
23 marca 2020, 22:13
Szczerzę wolałbym już mieć lekcje polskiego z Yodą
Historie z Palpatinem i zajęcia z panowaniem nad gniewem z Anakinem niż to co jest teraz
Odpisz
23 marca 2020, 22:06
Przypomniałam sobie sytuację sprzed paru lat, rozmawiałam o tym co moim zdaniem zmieni się w przyszłości. Powiedziałam że szkoła będzie on-line żeby nie trzeba było wychodzić. Boje się samej siebie
Odpisz
23 marca 2020, 20:02
Odpisz
21 marca 2020, 14:25
Odpisz
21 marca 2020, 10:42
O kurde anakin na fotelu mistrza
Odpisz
Edytowano - 21 marca 2020, 10:35
Powinno być jeszcze że szkoły w 2018 to ren pierwszy obrazek a szkoły w 2019 to pusta klasa bo hehe strajk
ale i tak złoto
Odpisz
21 marca 2020, 10:28
Jakie złoto OPie
Odpisz