Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Nokia_701

5 kwietnia 2020, 23:55

Miałem robić imprezę urodzinową 7 letniemu braciszkowi 8 kwietnia...

Avatar Agateex

4 kwietnia 2020, 15:13

a miałam załatwiać trzymiesięczną migawkę po szkole 11 marca

Avatar qbuszek

30 marca 2020, 22:45

oof

Avatar Vivimorte1

30 marca 2020, 10:54

Kupiłam semestralny więc też wyszłam jak Zabłocki...

Avatar MsCrazyAlex

30 marca 2020, 01:12

Nosz ku*wa zapomniałam o tym. 2 tygodnie poszły w pi**u... Dzięki że mi przypomniałeś.

Avatar Crln_7

29 marca 2020, 19:14

Raczej wasi rodzice.

Avatar
Trucizna

29 marca 2020, 19:27

@Crln_7: Oto rodzice to nie osoby?

Avatar Crln_7

29 marca 2020, 19:44

Nie. Roboty.

Avatar
Trucizna

30 marca 2020, 07:59

@Crln_7: Aha

Avatar maniac_memologii

29 marca 2020, 18:21

Mnie tam wali czy nam oddadzą, czy nie. Ja mam zniżkę i place tylko 1zl wiec

Avatar Grewest

29 marca 2020, 17:02

Ja w akademiku zamieszałem, chwilę przed zamknięciem uczelni xD

Avatar JaBezTrybu

29 marca 2020, 17:22

@Grewest: Zamieszkałeś, czy zamieszałeś?

Avatar Przemek572

29 marca 2020, 18:18

@JaBezTrybu: może jedno i drugie

Avatar Placwaniak

21 marca 2020, 21:40

Fakt migawka się takto marnuje

Avatar
Konto usunięte

29 marca 2020, 18:10

@Placwaniak: Informacja dla innych ludzi: migawka to inaczej bilet miesięczny, ale jest tak nazywany tylko w województwie łódzkim. Może i nawet wiedzieliście o tym, ale i tak chciałem to powiedzieć

Avatar JakePies

29 marca 2020, 17:36

Z tego co wiem, to zwracają kasę za bilety kupione przed epidemią

Avatar
Konto usunięte

29 marca 2020, 18:05

@JakePies: No tak tylko najpierw trzeba do nich dojechać

Avatar Aoi_Edelstain

29 marca 2020, 16:45

Ja zapłaciłam 104 zł na bilet miesięczny PKS.

Uwielbiam mieszkać daleko od miasta /s

Avatar Fugoli

29 marca 2020, 17:33

@Aoi_Edelstain: Nie wiem jak z PKS ale jeśli chodzi o pociągi to można zwrócić niewykorzystane bilety

Avatar Anielka999

29 marca 2020, 16:59

Ja 2 marca kupowałam, przed kwarantanną byłam pięć razy w szkole...

Avatar Soberker

29 marca 2020, 16:59

Linia autobusów: stonks
Osoby, które kupiły miesięczne: stinks

Avatar JaBezTrybu

29 marca 2020, 16:58

Do tej pory przez kwarantannę zaoszczędziłam 300 zł z powodu braku wydatków związanych ze szkołą takich jak np. konieczność kupowania jedzenia do szkoły, także kwarantanna to dla mnie bezapelacyjny stonks

Avatar Gore_123

29 marca 2020, 16:32

Ja nie kupiłam, bo zasnęłam w pociągu a konduktor mnie nie obudził, żeby sprawdzić czy mam.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Przerwa na herbatkę

Brawo za czujność!

Ładne rzeczy

Lekko nie będzie

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka