Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Tomasz1977

29 listopada 2021, 15:51

Pamiętacie civ 1? Tam dopiero autozapis był częsty

Avatar Makos305

28 marca 2020, 21:36

Użytkownicy laptopów:
Czy to jakiś chłopski żart na który jestem zbyt bogaty aby zrozumieć?

Avatar PieselArcheolog

28 marca 2020, 23:17

@Makos305: chyba że masz zje**na baterie w laptopie i się wyłącza jak tylko dołączysz ładowarkę

Avatar Makos305

29 marca 2020, 11:08

@PieselArcheolog: no ale masz chwilę aby zapisać. No chyba że ktoś jest głupi i nie ogarnie że mu prąd wyje**ło

Avatar PieselArcheolog

29 marca 2020, 11:29

@Makos305: no właśnie jak masz zepsuta baterie to ładowarka działa jak zasilacz do komputera czyli jak dołączysz to się od razu wyłącza

Avatar Makos305

29 marca 2020, 11:31

@PieselArcheolog: to w sumie nie warto mieć podłączonej baterii

Avatar
JejakZeWsi2

21 marca 2020, 20:02

ja wczoraj grałem se na robloxie(Możecie hejtować je**ć to) i wyskoczył mi komunikat o disconekcie po czym miałem stan podzawałowy bo miałem już 50 lv w grze

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (20)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (20)
Avatar NesquikBoi

28 marca 2020, 15:16

@Big_Chungus: mnie też możecie dodać, nick: DarkKyoshi

Avatar Elolan

28 marca 2020, 16:26

Ja do Robloxa nic nie mam ale nie lubie w niego grać.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 28 marca 2020, 15:35

Ale się przypominasz sobie że jedyne co przez ostatnią godzinę robiłeś to zwiedzanie fajnych terenów i robienie screenów które są bez uszczerbku zapisane w komputerze

Avatar
darkisz

Edytowano - 21 marca 2020, 20:06

Najgorzej jak nie zapisywałeś po walce z najtrudniejszym bossem

Avatar
Konto usunięte

28 marca 2020, 15:09

Wiesz, autosave po jakichkolwiek wydarzeniach robi swoje, więc raczej nie ma się o co martwić.

Avatar Yoda_MLG

28 marca 2020, 14:59

Uczymy się na błędach i guess

Avatar Luna6

28 marca 2020, 14:23

Grając w Mass effecta odkryłam, że auto save dam robi się rzadziej niż ręczny zapis. Dlatego byłam strasznie zawiedziona, gdy okazało się, że jednak mnie nie uratuje...

Avatar JaJestemZWami

Edytowano - 21 marca 2020, 20:41

ale okazalo sie ze 59 minut byles afk

Avatar
ZiemiaJestPlaska

21 marca 2020, 20:00

Zawsze coś

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Matelko
Dodane przez: Matelko

Cóż za brak szacunku

Nie znoszę kleszczy

Jakby trochę nie fair

Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat

Albo dla osób w spektrum

Dwa oblicza

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka