Jednak muszę się dużo cofnąć...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Cóż za brak szacunku
Nie znoszę kleszczy
Jakby trochę nie fair
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Albo dla osób w spektrum
Dwa oblicza
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 listopada 2021, 15:51
Pamiętacie civ 1? Tam dopiero autozapis był częsty
Odpisz
28 marca 2020, 21:36
Użytkownicy laptopów:
Czy to jakiś chłopski żart na który jestem zbyt bogaty aby zrozumieć?
Odpisz
28 marca 2020, 23:17
@Makos305: chyba że masz zje**na baterie w laptopie i się wyłącza jak tylko dołączysz ładowarkę
Odpisz
29 marca 2020, 11:08
@PieselArcheolog: no ale masz chwilę aby zapisać. No chyba że ktoś jest głupi i nie ogarnie że mu prąd wyje**ło
Odpisz
29 marca 2020, 11:29
@Makos305: no właśnie jak masz zepsuta baterie to ładowarka działa jak zasilacz do komputera czyli jak dołączysz to się od razu wyłącza
Odpisz
29 marca 2020, 11:31
@PieselArcheolog: to w sumie nie warto mieć podłączonej baterii
Odpisz
21 marca 2020, 20:02
ja wczoraj grałem se na robloxie(Możecie hejtować je**ć to) i wyskoczył mi komunikat o disconekcie po czym miałem stan podzawałowy bo miałem już 50 lv w grze
Odpisz
21 marca 2020, 20:05
ja tam gram w roblox z Damondem i jest kozaczunio
Odpisz
21 marca 2020, 20:06
@Big_Chungus: Michal8802.
Dawaj zapro to będziemy nawalać
Odpisz
21 marca 2020, 20:07
ja też gram niektóre gry są bardzo fajne
Odpisz
21 marca 2020, 20:08
ja kiedyś grałem
Odpisz
21 marca 2020, 20:13
Ja tez gram w robloxa,also oof
Odpisz
21 marca 2020, 20:19
ja ciebie dodalem, a jak ktos jeszcze chcialby pograc to mnie dodajcie, nick brudnybombel
Odpisz
21 marca 2020, 20:21
Roblox był fajny 6 lat temu. A szkoda bo bym grał
Odpisz
21 marca 2020, 20:24
@WHEEY: nie znam się ale jeżeli twoim zdaniem był fajny 6 lat temu to jest to juz prawo wszechświata bo ty tak mówisz? bo tak to trochę wygląda
Odpisz
21 marca 2020, 20:25
Uwierz, to nie tylko moje zdanie.
Odpisz
21 marca 2020, 20:26
@WHEEY: mi sie podoba i jak gralem 3 lata temu to zrobilem ostatnio nowe konto i nadal mi sie podoba
Btw wlasnie odbywa sie gala Bloxy Awards dla najlepszych Robloxowych gier roku
Odpisz
21 marca 2020, 20:26
@Big_Chungus: ta
Odpisz
21 marca 2020, 20:30
@Big_Chungus: Pewnie wygrają gry typu "Adoptuj i wykorzystaj seksualnie" lub te głupie Meep City
Odpisz
21 marca 2020, 20:30
@WHEEY: pewnie tak
Odpisz
21 marca 2020, 20:38
@Big_Chungus: ja mam nadzieję że wygra work at pizza place
Odpisz
21 marca 2020, 20:46
To nagroda roku a nie 12 lat
Odpisz
Edytowano - 21 marca 2020, 21:06
@WHEEY: Fajnie by było,gduby Phantom Forces było.
Odpisz
Edytowano - 21 marca 2020, 21:44
@WHEEY: Wykorzystaj seksualnie
Odpisz
21 marca 2020, 22:32
@Big_Chungus: XDDD KU*WA WIEDZIAŁEM XDDDD
Odpisz
21 marca 2020, 22:44
@WHEEY: jest jeszcze to, od tego samego twórcy
Odpisz
28 marca 2020, 14:40
FortBlox lepszy
Odpisz
28 marca 2020, 15:16
@Big_Chungus: mnie też możecie dodać, nick: DarkKyoshi
Odpisz
28 marca 2020, 16:26
Ja do Robloxa nic nie mam ale nie lubie w niego grać.
Odpisz
Edytowano - 28 marca 2020, 15:35
Ale się przypominasz sobie że jedyne co przez ostatnią godzinę robiłeś to zwiedzanie fajnych terenów i robienie screenów które są bez uszczerbku zapisane w komputerze
Odpisz
Edytowano - 21 marca 2020, 20:06
Najgorzej jak nie zapisywałeś po walce z najtrudniejszym bossem
Odpisz
28 marca 2020, 15:09
Wiesz, autosave po jakichkolwiek wydarzeniach robi swoje, więc raczej nie ma się o co martwić.
Odpisz
28 marca 2020, 14:59
Uczymy się na błędach i guess
Odpisz
28 marca 2020, 14:23
Grając w Mass effecta odkryłam, że auto save dam robi się rzadziej niż ręczny zapis. Dlatego byłam strasznie zawiedziona, gdy okazało się, że jednak mnie nie uratuje...
Odpisz
Edytowano - 21 marca 2020, 20:41
ale okazalo sie ze 59 minut byles afk
Odpisz
21 marca 2020, 20:00
Zawsze coś
Odpisz