Jedna osoba wzięła cały nakład, czy jak?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zapraszamy
Przyszłość jest piękna
Zdeklasowani znowu
Były nóżki, nie ma nóżek
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 marca 2020, 14:14
Mem już nieaktualny, ludzie przestali robić takie po****ne zapasy. Obecnie dorabiam sobie w Rossmannie i jak na początku koronawiursa w Polsce pułki na papier były puste zaraz po wyłożeniu, to teraz dużą część dostawy rano odkładamy na magazyn, bo ludzie jeszcze z poprzedniego dnia nie wykupili
Odpisz
25 marca 2020, 03:44
Polecam akurat oglądam 💓
Odpisz
25 marca 2020, 09:09
@Brzychu2710: ja w jeden dzień obejrzałem
Odpisz
22 marca 2020, 01:24
Castlevania.
Odpisz
24 marca 2020, 20:54
@Eliteq_PL: Ten ostatni sezon taki sobie :(
Odpisz
24 marca 2020, 20:59
@Eliteq_PL: Hector jest największym frajerem jakiego widziałem w poważnej produkcji i oby go wampirzyce zamęczyły, Isaac to mój stary i obecnie najfajnieszy bohater w serii (Swoją drogą dziwię się, że ktoś taki jak ty zna ten serial).
Odpisz
24 marca 2020, 21:02
@Figarus: Taki jak ja? Co masz na myśli?
Odpisz
24 marca 2020, 21:06
@Eliteq_PL: Nie chciałem cię obrazić, po prostu kilkukrotnie napomknąłeś, że gardzisz anime, a Castlevania ma trochę mangową kreskę, a jak oglądałem w internacie paru ziomków laików z marszu powiedziało ,,oglądasz anime?"
Odpisz
24 marca 2020, 21:10
@Figarus: Castlevania przypomina mi bardziej krwawą kreskówkę. Nie ma tam loli, cycatych bab, wysokiej tonacji głosu żeńskich postaci, trapów, neko i innych rzeczy, które mnje irytują. Castlevania się wyróżnia pod pewnym względem, a skoro, że dawno temu grałem w samą grę oraz to, że mi się nudziło, to postanowiłem zerknąć na Castlevanię.
Odpisz
24 marca 2020, 21:14
@Eliteq_PL: Oki, dziękuję za rzetelną odpowiedź. W sumie nawet się cieszę, że nie generalizujesz.
Odpisz
25 marca 2020, 00:15
@BUCxD: na moje to za dużo seksu, ale sam sezon dobry był
Odpisz
24 marca 2020, 23:17
Odpowiadając na pytanie z tytułu:
TAK
Odpisz
22 marca 2020, 01:13
sorry for doin' this but u gotta understand
Odpisz
22 marca 2020, 01:19
twoja stara na liściu
Odpisz
22 marca 2020, 01:22
twoj stary na byku
Odpisz
Edytowano - 22 marca 2020, 01:24
wal sie pal gum3
Odpisz
22 marca 2020, 01:24
chyba ty
Odpisz
22 marca 2020, 01:25
ty bardziej
Odpisz
22 marca 2020, 01:25
ale i tak mniej niz ty
Odpisz
22 marca 2020, 01:26
no zobaczymy czy jak glocka wyciagne to sie bedziesz smial mieszkam obok ciebie
Odpisz
22 marca 2020, 01:27
o ch*j
Odpisz
22 marca 2020, 02:42
Gumisie
Odpisz
22 marca 2020, 01:14
Jak jedna osoba wszystko kupiła to albo serio boi się coronavirusa, albo robi sobie maraton na włoskim ip
Odpisz