Gdy ktoś pyta Cię o plany na przyszłość
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Były nóżki, nie ma nóżek
To będzie bolało
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Dwa oblicza
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 października 2014, 15:57
Ja mam plan od dawna, i jak na razie się mniej więcej sprawdza :) Sprawdzałby się bardziej, gdybym nie był taki leniwy.
Odpisz
10 października 2013, 18:06
A ja mam - będę jeździć tirem :)
Odpisz
10 października 2013, 18:20
@aneczka27: Uuuu to jest bardzo dobra praca :) Dobrze płatna, w miarę łatwa (chociaż jechanie kilka-kilkanaście godzin nie należy do najłatwiejszych prac) i ogólnie spoko. Kumpel jeździ tirami z Czech do polski, praca 3 dni w tygodniu a na miesiąc 3500 zł.
Odpisz
10 października 2013, 18:32
@Karso21Respawn: Wiem, wiem, mój wujek jeździ :)
Obecnie uczę się prowadzić i zbieram kasę na prawa jazdy, bo żeby zacząć to sporo trzeba wydać na początek. Poza tym chcę też zrobić kiedyś pozwolenie na niebezpieczne towary, a to dodatkowy koszt, więc na razie pracuję dorywczo jako roznosiciel ulotek/ korepetytor/ zbieracz truskawek itp. Czekam też z niecierpliwością na 16-te urodziny, bo wcześniej nie mogę iść do jakieś lepszej pracy jak np. wykładacz towarów itp. :)
Odpisz
10 października 2013, 21:30
@aneczka27: Serio, już masz prace w tym wieku o.O , ja mam 16 lat i mówią że za młody, to gdzie ty mieszkasz :D
Odpisz
10 października 2013, 19:05
A ja bede wetem :D
Odpisz