Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kapichu

28 marca 2020, 22:42

Ale tego w nowych pokemonach zrobili to nie wybaczę

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Kapichu

29 marca 2020, 23:33

2 już była twn brodacz głupi zniscierpliwiony sam ją zrobił, a sikać przez długi czas nie przestanę a jak ci się to nie podoba to sam wejdź do szafy na rok i spróbuj wytrzymać bez sikania!

Avatar wombat_123

10 marca 2022, 00:21

@Kapichu: z pokemonami sie nie zgadam jako fna seri moge powiedziec ze dlc działa bardziej jak '' post game'' łapanie legend więcej miejsca i pokemonów wiem fajnie by było jka by było z grze ale kiedyś płaciłeś za to 250 zamiast 100 bo trzeba najczęściej kupić "ulepszoną wersje gry" np. Pokemon emerald czy platinum.

Avatar Jestem_fajny

31 sierpnia 2021, 11:47

Przykładowe DLC w Fifie 76:
Odblokuj kroki za 1000 zł za mecz
Obrona w meczu przeceniona z 1000000 na 999999 zł na mecz

Avatar superAsasyn

20 sierpnia 2021, 23:37

Kupiłem battlefront 2 dlc na 8 część i z każdą nową częścią filmu się ulepsza
Kupiłem bf1 rewolucja bfV dlc (nie pamiętam nazwy) mi się podoba

Avatar Precel2048

19 maja 2020, 07:54

Nintendo?
Mogłeś dać ubisoft

Avatar Nikt_nowy0182

29 marca 2020, 16:35

Apex legends?
nie wiem ale mi się podoba

Avatar M_ateo_1

28 marca 2020, 18:33

Kupić wiedźmina 3?

Proszę o konstruktywne argumenty

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar Eustachy

29 marca 2020, 13:53

@M_ateo_1: na freegog masz za darmo

Avatar Bezimienny_z_Gothic

29 marca 2020, 14:02

@M_ateo_1: Ja polecam kupować na GOG Galaxy. To jest oficjalna strona CD Project Red czyli twórców gier o Wiedźminie

Avatar Krzyniu

24 marca 2020, 09:25

Bardzo podoba mi się za to oświadczenie Blizzarda. Jeff Kaplan powiedział że nigdy przenigdy nie wprowadzą żadnego DLC do Overwatcha... No i słowa dotrzymał, teraz Blizzard wydaje Overwatch 2 który jest dokładnie tą samą grą co Overwatch tylko ma jeszcze tryb fabularny

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Krzyniu

28 marca 2020, 22:03

@kurczak1122: nie mam ku*wa pojęcia

Avatar Joules

29 marca 2020, 10:26

@kurczak1122: Jeśli bardzo zależy ci na zagraniu kampanii fabularnej wyglądającej tak jak specjalne tryby na event Archiwa
Osobiście chce w to zagrać ale wydawanie tego pod nazwą Overwatch 2 za pełną cene jest dla mnie nie śmiesznym żartem
Co najwyżej kiedyś na przecenie zgarnę

Avatar SpokoLoko420

29 marca 2020, 00:55

Ma ktoś szablon?

Avatar
bylojuz12

28 marca 2020, 23:48

Bethesda to gdzieś pomiędzy.

Avatar mariunio6

28 marca 2020, 22:57

Dodać do tego jeszcze drzewka celów narodowych w niektórych DLC w hearts of iron IV...

Avatar Rosse303

24 marca 2020, 10:28

EA: dajcie do tego dodatku do The Sims 4 kilka nowych ubrań, mebli, jakąś nową karierę i ewentualnie nowe miasto. Cena? Niech będzie podobna do ceny gry.
CDPR: Ok, dajmy nowy dodatek do wiedźmina 3. Fabuła trwa około 10 h, dajmy tam nowe postacie i nowe przedmioty. Cena? 50 zł.

Avatar Ktpttl2007

28 marca 2020, 19:21

@Rosse303: moja siostra ma sims 4 i jak zobaczyłem ile kosztują DLC to zdziwiłem się że dlc kosztuje więcej niż gra.

Avatar Hiholatek

Edytowano - 28 marca 2020, 20:55

@Rosse303: jako, że kocham szkalować simsy 4 to pragnę dodać, że zrobili dodatek za który się płaci,,zwierzęta" w których były tylko psy i koty (no i w sumie tak ten tytuł się nazywał), a potem zrobili kolejny dodatek do tego dodatku (za który też się płaci) ,,mój pierwszy zwierzak", gdzie dodali gryzonia chyba z 5 wariantami kolorystycznymi. Jest duża szansa, że w niedalekiej przyszłości znowu zrobią dodatek w których będzie można kupić ptaka, potem ,,mój trzeci zwierzak" żółwie i tak dalej.

Avatar
CzasNaBoczek

28 marca 2020, 19:53

Avatar Bartuuu_Bert

28 marca 2020, 19:41

Dead apace 3 miało świetne dlc wiec sie nie zgadzam

Avatar Bartuuu_Bert

28 marca 2020, 19:42

@Bartuuu_Bert: chociaz wiem ze to juz nie te czasy, duze kury duzo kasy

Avatar Drag_on

24 marca 2020, 10:25

DLC do BFów są fajne, ale za małe na swoją cenę

Avatar
kroganin

28 marca 2020, 18:09

@Drag_on: Dlatego trzeba kupować lepszą wersje gry. Na niektórych przecenach to różnica 5-10zł, a później dostajesz wszystkie dlc za free

Avatar Przemek572

Edytowano - 28 marca 2020, 18:06

Co z tego że EA zrobią dobre dlc skoro sam komputer byłby tańszy.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar ultron64
Dodane przez: ultron64
Tagi: #cd, #gry, #nintendo, #ea

Niegrzeczny Oskarek

Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

To się nie może nie udać

Dwa oblicza

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka