Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Phi!
Trzeba brać osobną torbę
Nigdy na to nie wpadną
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 kwietnia 2022, 14:42
Dlatego nienawidzę psów ciągle szczekają, gryzą ludzi (prawie moją mame zagryzły w twarz) zagryzły też moją siostrę i na dodatek wkurza mnie ich szczekanie i się ich boję.
Odpisz
30 marca 2020, 00:58
Ja to słyszę
Odpisz
30 marca 2020, 00:36
Te cholerne żurawie na polu za oknem o czwartej
Odpisz
Edytowano - 29 marca 2020, 22:37
Moje ch*je tak mają. Wtedy (nawet w zimę) otwieram okno i krzyczę coś w stylu "Zamknąć te mordy, bo łby wam poukręcam!" Do końca nocy mam spokój. Tylko jak gdzieś wychodzę i witam tych sąsiadów, to oni się odwracają jakby nawet bali się na mnie spojrzeć.
Odpisz
29 marca 2020, 19:22
Jak się ta muzyka nazywa bo zapomniałem:(
Odpisz
29 marca 2020, 19:30
@Kami21:
Odpisz
29 marca 2020, 20:33
@sliwak2001: dzięki
Odpisz
29 marca 2020, 19:37
niestety prawda xd
Odpisz
29 marca 2020, 19:29
Nie ma czegoś takiego jak pierwsza nad ranem, jest pierwsza w nocy.
Odpisz
29 marca 2020, 19:19
Sąsiadka ma takiego psa co na każdego szczeka i on nazywa się ATOS. Nie mam zdjęcia, ale to jest pies rasy kogiel-spaniel. Wpiszcie se to on dokładnie tak samo wygląda.
Odpisz
Edytowano - 24 marca 2020, 21:01
O pierwszej w nocy.
Odpisz
24 marca 2020, 21:03
@Crln_7: nad ranem też jest poprawnie
Odpisz
Edytowano - 24 marca 2020, 21:17
@Kangurur28: za ch*ja nie jest xD
Odpisz
Edytowano - 29 marca 2020, 19:09
@Crln_7: To jest umowne, nie ma przecież zasad. Ja idę spać oraz wstaję późno, dlatego dla mnie naturalne brzmi jedenasta wieczorem i trzecia w nocy. Dla kogoś innego może to być jedenasta w nocy i trzecia nad ranem, sam znam takiego
Odpisz
24 marca 2020, 23:42
Tego nie da się nie usłyszeć. chyba
Odpisz