Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nieuczciwa ocena
Trzeba brać osobną torbę
Północne Węgry
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 listopada 2020, 21:44
A dziś jest piątek ale afrykański
Odpisz
27 września 2019, 13:54
Dziś jest piątek
Odpisz
8 stycznia 2019, 22:59
Akurat dziś wtorek :)
Odpisz
8 sierpnia 2014, 13:42
dziś jest piątek XD
Odpisz
28 września 2018, 21:43
@poled: elo
Odpisz
22 sierpnia 2018, 00:33
Pojutrze piątek
Odpisz
27 września 2018, 18:07
@Brachiozaur08: jutro
Odpisz
28 września 2018, 16:38
@Slithey: dziś
Odpisz
19 kwietnia 2018, 11:26
jutro piątek
Odpisz
27 września 2018, 18:07
@Mang0zj3bka: racja
Odpisz
29 lipca 2017, 07:02
Ale są WAKACJE!
Odpisz
15 października 2013, 15:35
Ojoj... Tak bardzo mi was szkoda :|
Odpisz
22 maja 2015, 01:27
@krzysiek905: Mi ich też :D
Odpisz
6 sierpnia 2018, 00:51
@krzysiek905: O nie przypadkiem dalem ci strzalke w dol wybacz miiii
Odpisz
28 września 2018, 21:42
@Desuv: okejjjjjj
Odpisz
22 maja 2015, 01:26
Dziś piątek XD
Odpisz
23 stycznia 2015, 17:56
A dziś jest piątek XD
Odpisz
20 grudnia 2014, 21:19
A dziś jest sobota :}
Odpisz
15 października 2013, 14:50
wczoraj też nie był D:
Odpisz
15 października 2013, 15:06
@bylejakbylegdzie: przedwczoraj też nie,ale kogo to obchodzi,jestem kozą.
Odpisz
15 października 2013, 15:36
@KoziLowca: Kolejny co myśli że jest zwierzęciem?
Odpisz
15 października 2013, 16:31
@krzysiek905: To są internety,tutaj każdy jest kim chce.
Odpisz
15 października 2013, 22:27
1. Internet. 2. Dla mnie każdy jest tutaj człowiekiem. Raczej kozy czy kartony i inne śmiecie do mnie nie piszą.
Odpisz
15 października 2013, 22:55
@krzysiek905: 1. Internety,ty się nie znasz. 2. Nie piszą,bo nie zasługujesz,a ja piszę,bo daję ci teraz ten zaszczyt pisania z nieczłowiekiem.
Odpisz
17 października 2013, 21:47
Na serio zrób sobie przerwę z internetem bo widać odbiło ci się to na psychice.
Odpisz
17 października 2013, 21:48
@krzysiek905: Nie internety zrobiły mi na psychice. Tak,przyznaje się,jestem po***ny.
Odpisz
18 października 2013, 17:10
@krzysiek905: No jogurty to nic
Odpisz
16 października 2013, 20:38
pojutrze jest piątek! :D
Odpisz
15 października 2013, 19:41
dlatego nie lubie poniedziałków :)
Odpisz
15 października 2013, 16:41
Zanim zaczniecie się skarżyć,czemu nie piątek,to najpierw pomyślcie,co byście mieli do roboty przez cały dzień,siedząc w domu w chłodną pogodę albo deszcz.
Odpisz
15 października 2013, 17:00
grać :3
Odpisz
15 października 2013, 17:13
Oprócz siedzenia przy komputerze oczywiście,bo to najprostsza odpowiedź.
Odpisz