Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Knietjan

27 listopada 2020, 21:44

A dziś jest piątek ale afrykański

Avatar Surge1200

27 września 2019, 13:54

Dziś jest piątek

Avatar Nat11

8 stycznia 2019, 22:59

Akurat dziś wtorek :)

Avatar poled

8 sierpnia 2014, 13:42

dziś jest piątek XD

Avatar Slithey

28 września 2018, 21:43

@poled: elo

Avatar Brachiozaur08

22 sierpnia 2018, 00:33

Pojutrze piątek

Avatar Slithey

27 września 2018, 18:07

Avatar Brachiozaur08

28 września 2018, 16:38

@Slithey: dziś

Avatar Mang0zj3bka

19 kwietnia 2018, 11:26

jutro piątek

Avatar Slithey

27 września 2018, 18:07

@Mang0zj3bka: racja

Avatar Najlepszy_Diler

29 lipca 2017, 07:02

Ale są WAKACJE!

Avatar krzysiek905

15 października 2013, 15:35

Ojoj... Tak bardzo mi was szkoda :|

Avatar Brachiozaur08

22 maja 2015, 01:27

@krzysiek905: Mi ich też :D

Avatar Desuv

6 sierpnia 2018, 00:51

@krzysiek905: O nie przypadkiem dalem ci strzalke w dol wybacz miiii

Avatar Slithey

28 września 2018, 21:42

@Desuv: okejjjjjj

Avatar Brachiozaur08

22 maja 2015, 01:26

Dziś piątek XD

Avatar Misiakasia

23 stycznia 2015, 17:56

A dziś jest piątek XD

Avatar
Konto usunięte

20 grudnia 2014, 21:19

A dziś jest sobota :}

Avatar bylejakbylegdzie

15 października 2013, 14:50

wczoraj też nie był D:

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar
Konto usunięte

17 października 2013, 21:48

@krzysiek905: Nie internety zrobiły mi na psychice. Tak,przyznaje się,jestem po***ny.

Avatar TheJogurt

18 października 2013, 17:10

@krzysiek905: No jogurty to nic

Avatar hamulec

16 października 2013, 20:38

pojutrze jest piątek! :D

Avatar DArsTon

15 października 2013, 19:41

dlatego nie lubie poniedziałków :)

Avatar
Konto usunięte

15 października 2013, 16:41

Zanim zaczniecie się skarżyć,czemu nie piątek,to najpierw pomyślcie,co byście mieli do roboty przez cały dzień,siedząc w domu w chłodną pogodę albo deszcz.

Avatar
Konto usunięte

15 października 2013, 17:00

grać :3

Avatar
Konto usunięte

15 października 2013, 17:13

Oprócz siedzenia przy komputerze oczywiście,bo to najprostsza odpowiedź.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niegrzeczny Oskarek

Najbardziej realistyczny spośród modów

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Nieuczciwa ocena

Trzeba brać osobną torbę

Północne Węgry

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka