Prawdziwe dzieło sztuki w Minecrafcie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Hobby dla faceta
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Pilne
Ładne rzeczy
Co to takiego?
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 marca 2020, 21:57
Tak
Odpisz
29 marca 2020, 23:46
@Daniello55: A najlepsze, że to serwer przez rząd postawiony XD
Odpisz
29 marca 2020, 23:55
@Majnix: jak to przez rząd?
Odpisz
30 marca 2020, 00:00
Wysłałem przypadkiem dwa razy ten sam link z komentarzem, ale Bożydar musi link zatwierdzić najpierw.
Krótko mówiąć, rząd w ramach kwarantanny odpalił oficjalny serwer Minecraft, żeby dzieciaki miały co robić w domu.
Odpisz
30 marca 2020, 00:03
@Majnix: oo podaj ip
Odpisz
30 marca 2020, 00:08
Wejdź sobie na Grarantanna pl. Tam powinny być wszystkie szczegóły.
Odpisz
30 marca 2020, 01:22
@Majnix: Już za późno. Konkurs się skończył, serwer chyba zamknęli już.
Odpisz
30 marca 2020, 01:23
@Grzechoooo: Jak tak to szkoda
Odpisz
30 marca 2020, 10:21
@Grzechoooo: tak, zamknęli wczoraj, ja zrobiłem piękny napis Sans Granie
Odpisz
30 marca 2020, 18:00
serwer chyba upadł
Wiecznie były problemy z graniem
Odpisz
29 marca 2020, 21:43
Wygląda jak meme man
Odpisz
Edytowano - 29 marca 2020, 22:28
@loginloginlogin: Rakman* mememan to derp
Odpisz
29 marca 2020, 23:09
Derp to mememan starych czasów teraz jest nowy
Odpisz
29 marca 2020, 23:20
@Alfa7: ale derp Byl smieszny a to cos juz nie jest
Odpisz
30 marca 2020, 08:30
minusy za prawdę
Odpisz
30 marca 2020, 10:20
dla każdego coś innego jest śmieszne, nie ma żadnych minusów za prawdę. Osoby które dały ci minusy lubią meme mana. I widzę że uważasz, że jeśli ciebie mem nie bawi to nikogo nie śmieszy itd.
Odpisz
30 marca 2020, 13:17
@NesquikBoi: ale to nie meme man tylko rak man nie zmieniaj nazwy
Odpisz
30 marca 2020, 13:21
nie jesteś zabawny
Odpisz
30 marca 2020, 14:59
@NesquikBoi: ty również
Odpisz
30 marca 2020, 16:11
ja nie miałem być zabawny, ty uważasz się za zabawnego pisząc "rak man"
Odpisz
30 marca 2020, 16:15
@NesquikBoi: nie uważam, mowie tylko prawde bo meme man to derp
Odpisz
29 marca 2020, 21:27
Kto to ?
Odpisz
29 marca 2020, 22:30
Ogólnie nikt ważny, miał kilka minut memowej "sławy" po tym jak podpisał się w formularzu o wydanie dowodu osobistego otaczając "L" kółkiem aby pokazać zamiłowanie do Legii. A do tego charakter pisma jak z podstawówki i aparycja typa który w właśnie tam zakończył naukę.
Odpisz
Edytowano - 29 marca 2020, 22:31
Znalazłem nawet w pamięci telefonu zapisany oryginał
Odpisz
25 marca 2020, 21:12
To uczucie kiedy wiesz że to powstało na zasadzie kopiuj wklej
Odpisz
25 marca 2020, 16:38
piękne
Odpisz
25 marca 2020, 15:29
TumuⓁec
Odpisz