Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Frustrujące
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Nigdy na to nie wpadną
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 marca 2020, 23:19
Akurat kupiłem sobie przedwczoraj Doom'a
Odpisz
26 marca 2020, 18:05
@Remigiusz11: Ja ok. miesiąc temu i gra świetna 10/10. No tylko Działo Gaussa z Trybem Oblężniczym oraz CKM z Mikrorakietami są troszkę op.
Odpisz
Edytowano - 26 marca 2020, 18:13
@Remigiusz11: Dobre użycie apostrof'u.
Odpisz
26 marca 2020, 18:43
@Remigiusz11: Apostrof dajemy gdy słowo kończy się na samogłoskę, np. Harry'ego, gdy kończy się na spółgłoskę, nie dajemy go, np. Pottera, Dooma
Odpisz
26 marca 2020, 18:52
@GdanskiTermos: ale każdy wie, że najOP są granaty ze strzelby
Odpisz
26 marca 2020, 19:14
@Tymek590: Są dobre, ale patrząc na mistrzostwa, Mikrorakiety są nieskończone, Tryb Oblężniczy pozwala na ruch jednocześnie zabijając Mancubusy w głowę jednym strzałem. No i zapomniałem o Suoer Shotgun'ie i tym, że po mistrzostwie zadaje pełne obrażenia zużywając zaledwie jeden pocisk.
Odpisz
26 marca 2020, 19:22
@GdanskiTermos: nwm
ja nie myślę, ja zajebuję
Odpisz
26 marca 2020, 19:54
@Tymek590: Jak każdy.
Odpisz
26 marca 2020, 19:56
@GdanskiTermos: ku*wa w tej grze nie ma nawet czasu na **brak** myślenia
Odpisz
26 marca 2020, 20:17
@Tymek590: Jedyne o czym myślę to najwyżej jaką giwerę wziąć
Odpisz
26 marca 2020, 20:21
@GdanskiTermos: ja po prostu strzelam mniej więcej tam gdzie widzę kogoś
Odpisz
27 marca 2020, 07:18
@GdanskiTermos: tylko dlatego że doom 2016 jest trochę za łatwy kiedy się ogarnie ,przejdzie że dwa razy . Ja dość dużo w to grałem i po kilku przejściach mogłem sobie na koszmarze za pierwszym podejściem przejść każdą mapę ( nie że bez śmierci poprostu się nie cofałem po znajdzki ) i szło prosto jeśli umiesz grać umiesz wykorzystać broń i odrazy wiesz gdzie są znajdzki żeby zmaksymalizować zyski na każdej mapie .
Odpisz
27 marca 2020, 13:19
@Kojot23: Ja zbieram wszystkie znajdzki jakie jestem w stanie, zazwyczaj zbieram wszytko poza sekretnym poziomem. W ten sposób można szybko wymasterować cały zestaw broni i ułatwić sobie poziomy w piekle(tzn. po walce z Cyberdemonem w Laboratoriach Lazarus)
Odpisz
27 marca 2020, 14:49
@GdanskiTermos: w zasadzie to poza jedną kampanią gdzie zrobiłem to na 100% to co do broni masteruje tylko te które mi odpowiadają . Bo robienie niektórych to był ból dupy . Ale teraz już dość dużo razy przeszedłem i skupiam się na eternalu który trudno za pierwszym razem przejść i tam mi prawie zawsze brakuje 1-3 znajdziek których jest w dużo różnorodnych.
Odpisz
27 marca 2020, 16:05
@Kojot23: Eternala sobie obecnie nie jestem w stanie kupić, ale jak jakaś promocja na poziomie obecnej na TEKKEN'a 7 (z ok. 200zł na 50zł) to kupię bez zastanowienia
Odpisz
27 marca 2020, 16:14
@GdanskiTermos: a na co kupujesz ? Bo na kompa w chyba media markt przed
Premierą było poniżej 150 zł . Zresztą ja to se nazbierałem specjalnie dużo czasu żeby kupić na premierę . w ogóle miałem kupić tą za 400 ale miałem wydatki . A co do ceny myślę że nie zejdzie z ceny dość długo ponieważ dla przykładu w sklepach i na takim allegro popularny Red dead redemption 2 jest ponad stówę do tej pory . I choć Eternal jest singlem to myślę że sporo czasu minie zanim spadnie z ceny . Tym bardziej widać że jest popularna po 100.000
Graczy na steam podczas premiery . ( Oni se grali a mi pudełko na PS4 przyszło dopiero w poniedziałek :(
Odpisz
27 marca 2020, 21:04
@Kojot23: Pamiętam jak sobie MK Z zamówiłem, miało przyjść na premierę, ale doszło ok.5 dni później. Ale teraz skupiam się na kupnie TEKKEN'a, ponieważ gram w tą serię od ponad 10 lat i chciałbym może wejść w scenę kompetetywną, a nie tylko online i granie z wujkiem i tatą(bo kuzyni nie chcą) gdy się spotykamy.
Odpisz
27 marca 2020, 21:04
@GdanskiTermos: MK X miało być. Przepraszam za literówkę. Autokorekta
Odpisz
27 marca 2020, 21:05
@GdanskiTermos: Każdy gra w to co lubi. Ja osobiście tekkena nie znam i jakoś mnie nie interesuje ale jeśli masz plany to życzę ci powodzenia a może i w e-sporcie odniesiesz kiedyś sukces .
Odpisz
27 marca 2020, 21:10
@Kojot23: Raczej nie ze względu na niekomfortowy sprzęt(gram niestety na padzie, gdzie zdecydowanie łatwiej byłoby na fighting stick'u) oraz praca moim zdaniem będzie ważniejsza.
Odpisz
27 marca 2020, 21:14
@GdanskiTermos: Może i tak może i tak . Ale czasami trzeba znaleźć czas na grę . Kiedy masz trochę wolnego czasu i możesz się zrelaksować i w świetną grę na którą poprostu chcesz znaleźć trochę czasu . A co do tego pada to poprostu trzeba być konsekwentnym i uzbierać - wkońcu wystarczy ci na dość długo taki jeden fightin stick no nie ? A i przyjemność z gry byłaby lepsza
Odpisz
27 marca 2020, 21:33
@Kojot23: No w sumie tak, ale póki nie trafam na gościa z połączeniem 1/5 spamiącym jednym tym samym to jeszcze jest dobrze.
Odpisz
26 marca 2020, 22:48
oLdSKulOwy
Odpisz
26 marca 2020, 22:28
Odpisz
26 marca 2020, 18:53
Dla mnie Doom powinien do tych nowych części wykupić jakąś metalową muze, bo to tak cholernie do niego pasuje.
Odpisz
26 marca 2020, 20:22
@WampirZZielonki: Chodzi ci o muzykę z Eternala?
Odpisz
25 marca 2020, 18:57
Odpisz