Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Phi!
Jeszcze jak
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Pozdrawiam świetliki
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 1 kwietnia 2022, 14:11
Miałem dzisiaj sen że świeciłem latarką i ciągle było jasno w pokoju więc przykryłem drzwi (skąd było światło) kocem a świeciłem bo chciałem zobaczyć jak świeci, a ta latarka akurat jsst bardzo mocna
Odpisz
24 listopada 2020, 07:48
Nie wiem co dla OPa jest trudne w dostaniu 5 z matematyki, ale bardzo mu współczuję
Odpisz
31 marca 2020, 10:57
Dziasiaj zamiast obudzić mnie budzik to zegar spadł mi na łeb (wisiał na ścianie nad moją głową)
Odpisz
9 listopada 2020, 20:48
@Rddxrete: o hej, ty jesteś na Watt. Ten geniusz talksów!
Odpisz
9 listopada 2020, 20:56
@Loginamika04: schlebiasz mi ale większość talksów, których używam są z pinteresta i są powszechne w innych książkach. Ja wybieram jedynie te najlepsze. Ale i tak dzięki za tego "geniusza". Miło czasem usłyszeć dobre słowo o sobie.
Odpisz
10 listopada 2020, 06:51
@Rddxrete: ale niektóre wymyślasz. I właśnie te autorskie są najlepsze. uwierz, czasem trzeba się pośmiać a kiedy czytam twoje talksy gryzę się po rękach żeby nie wybuchnąć o północy... Może mnie kojarzysz?
Odpisz
10 listopada 2020, 07:38
@Loginamika04: hahaha dzięki. Jeśli masz na watt podoną nazwę lub avatar jak tutaj to niestety ale nie kojarzę
Odpisz
10 listopada 2020, 07:39
@Rddxrete: nie, na profce mam Bellę Swan... Piszę Angel
Odpisz
10 listopada 2020, 07:40
@Loginamika04: Ooo to ty!
Odpisz
10 listopada 2020, 07:58
@Rddxrete: to ja. Jak widać. Ale no zupełnie się nie spodziewałam że ktoś jeszcze z Watt jest jejakiem
Odpisz
10 listopada 2020, 08:07
@Loginamika04: oh czasem można tu spotkać niektórych wattpadowiczów. Zwłaszcza pod memami związanymi z watt
Odpisz
10 listopada 2020, 08:08
@Rddxrete: a są takie? Wyszukiwałam i nie było...
Odpisz
13 kwietnia 2020, 11:03
Fajny budzik
Odpisz
1 kwietnia 2020, 03:35
"Anon wstawaj, zesrałeś się"
Odpisz
31 marca 2020, 12:30
ALDIODER KIDS
Odpisz
Edytowano - 31 marca 2020, 15:37
@Legolas9988: LIFA PAMPARA KIKS
Odpisz
31 marca 2020, 16:27
@NesquikBoi: BETERAM BETERAM
Odpisz
26 marca 2020, 15:19
CD Project Red: Cyberpunk 2077 i Wiedźmin 4 mają jutro premierę!
Odpisz
26 marca 2020, 15:22
@Gekonnen: I masz komputer na którym pójdą one na 4k i ultra
Odpisz
26 marca 2020, 16:00
@starmagedon: pamiętaj że i tak mnie nie stać na te gry
Odpisz
31 marca 2020, 16:07
@Gekonnen: A valorant 3 kwietnia można grać ale to akurat nieprawda.
Odpisz
26 marca 2020, 15:22
Słyszę ten obrazek
Odpisz
31 marca 2020, 11:17
@BardzoOryginalnaNazwa: również go słyszę
Odpisz
26 marca 2020, 19:35
Polska wraca do granic sprzed rozbiorów
Odpisz
26 marca 2020, 15:53
Odpisz
26 marca 2020, 15:20
Ja nawet takich snów nie mam
SadPepe.exe
Odpisz
Edytowano - 26 marca 2020, 15:18
Było podobne bardzo, no ale niech już będzie
Odpisz