Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

2 lutego 2022, 08:48

To ja!

Avatar Jadczukov

31 marca 2020, 12:51

Hej, to moje zachowanie

Avatar Rewolucjonista

31 marca 2020, 14:16

@Jadczukov: He is speaking the language of people with >1 himself knowledge level

Avatar Jadczukov

31 marca 2020, 15:51

@Rewolucjonista: Deja vú

Avatar
Konto usunięte

31 marca 2020, 18:31

@Rewolucjonista: Let the stricken deer go weep,
The hart ungallèd play,
For some must watch,while some must sleep,
So runs the world away.

Avatar Jadczukov

31 marca 2020, 23:29

Nie to, w sensie JA mam deja vú. Jakby rewolucjonista pariodiował mój komentarz

Avatar Rewolucjonista

22 czerwca 2020, 12:18

@Jadczukov: Well, that's a fact.

Avatar Jadczukov

22 czerwca 2020, 21:02

@Rewolucjonista: *gęstniejąca cisza*

Avatar Rewolucjonista

22 czerwca 2020, 22:03

@Jadczukov: *rzednący hałas*

Avatar
Konto usunięte

27 marca 2020, 10:18

I teksty w stylu "Proszę pani a pokazać pani mojego rudego t-34 85?"

"Ej patrzcie co sklejałem wczoraj, mamy tutaj bf1 oraz karasia ale ten nie jest pomalowany oraz Miga ale ten z okazji ma złamany kokpit"

"AAA WEDŁUG MNIE LWÓW I WILNO SĄ MIASTAMI POLSKIMI."

"TO SIĘ MÓWI TUCHAJBEJ! A NIE TUSZAJBEJ"

Avatar Lumii

27 marca 2020, 10:21

U mnie to o Lwowie i Wilnie nauczyciele gadają, więc by się dogadali

Avatar
Konto usunięte

31 marca 2020, 12:47

Avatar Maly_modelarz15

Edytowano - 31 marca 2020, 15:12

kurde akurat sklejam miga co ma złamany kokpit

Avatar
Kolorblind

27 marca 2020, 10:05

Avatar
Konto usunięte

31 marca 2020, 13:01

Avatar Honest

27 marca 2020, 11:31

Tak to ja

Avatar Dcktun

27 marca 2020, 10:33

Jestem tym dzieciakiem.

Avatar Drag_on

27 marca 2020, 11:27

@Dcktun: ja też

Avatar ZSRRBall

27 marca 2020, 10:54

U nas typ miał głos demona XD

Avatar Ukryty_W_Cieniu

27 marca 2020, 10:48

Ciekawe, jak by zareagowali na mundur II Rzeszowego żołnierza w pickelhaube.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Rel

Z klasą się trzeba urodzić

Żartownisie

Dwa różne spojrzenia

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka