Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Gameroqu

1 kwietnia 2022, 12:08

Kiedyś się o 16 obudziłem

Avatar Jurekis_

8 kwietnia 2020, 18:47

Lekcje na 8. I tak śpię sobie z niecałe 2 godziny dluzej

Avatar
Konto usunięte

4 kwietnia 2020, 10:44

Ja siedzę do 1, a wstaję o 9, 10

Avatar Nikodem8378

3 kwietnia 2020, 01:30

Ja kiedyś przespałem cały dzień poszłem spać o 5:00 a wstałem o 23:00 wstaje i wychodzę z pokoju nie sprawdzając godziny ide se do brata zapalam światło a tam śpi i mówię ty czemu śpisz jest wieczór jeszcze a on idź spać gamoniu jest już po północy chyba a ja mu odpowiadam i młody wstawaj wieczór jest a ojciec przyszedł i pyta co ty kuropatwa tu robisz ja mówie brat śpi w wieczór i jeszcze nie ma 21 bo zegar pokazuje tak a ojciec powiedział synek zegar od dwóch dni nie działa bo baterie wysiadły sprawdź w telefonie godzine patrze a tu 23:30 i pytam ile dni spałem ojciec mówi 1 dzień czyli ten 1 dzień to dzisiaj bo cały dzień przespałeś a teraz łóżka spać i se spać poszłem z powrotem

Avatar xXkuba22Xx

2 kwietnia 2020, 21:29

ja miałem tylko jeden dzien bez szkoły. e-lekcje zaczeły mi się już w piątek po zamknięciu szkół...

Avatar Gmotek

2 kwietnia 2020, 21:54

Avatar
Kochany_Ziemniaczek

2 kwietnia 2020, 21:38

Nie mając e-lekcji, codziennie wstaję pomiędzy 8 a 10

Avatar anteknico

2 kwietnia 2020, 19:42

Ja mam codziennie lekcje od 8.30
Więc nie za bardzo

Avatar Dark_Dante

2 kwietnia 2020, 19:31

Dlatego dobrze jest pracować na drugie zmiany.

Avatar loloja

2 kwietnia 2020, 18:53

mam tak samo nawet póxniej niż o 15

Avatar BetonowyMur

2 kwietnia 2020, 18:29

Do maja się nie skończy, zobaczycie
Specjalnie wrócę to za miesiąc

Avatar
bylojuz12

2 kwietnia 2020, 19:18

Avatar MaslanyChleb

2 kwietnia 2020, 18:17

nie ... o 18

Avatar Kebabiarz44

2 kwietnia 2020, 17:42

Ja chodzę spać o 3 rano i wstaje karnie o 8 zgłosić się na Librusie.

Avatar Wesoly_Jez

2 kwietnia 2020, 17:35

Ja o 12

Avatar DeadMella

2 kwietnia 2020, 17:26

Ja czasem w południe a czasem o 4 (mam daleko szkołe a lekcje zaczynam o 7:30)

Avatar maslo123_5

2 kwietnia 2020, 17:24

Z przyzwyczajenia a 6

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie są aż takie pyszne

Ładne rzeczy

To by wystarczyło

Fajnie że odpowiedzieli

Trzeba brać osobną torbę

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka