Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar LOKO30

23 czerwca 2022, 19:08

dla losowych z 2034

chodziło o pandemie i wszyscy siedzieli w domach, uczcie sie k...a historii o ile żyjecie bo teraz mamy wojne XD

Avatar Towarzysz777

13 maja 2025, 16:17

@LOKO30: 2025

Niewiele się zmieniło, wojna miała być zakończona już 2137 razy i nadal się biją, dobre tyle że pandemii nie ma

Avatar LOKO30

14 maja 2025, 22:51

@Towarzysz777: pora umierać

Avatar P_nazgul123

9 kwietnia 2020, 23:13

Ja to mam zawaliście urodziłem się w kwietniu w dzień urodzin Hitlera.
Może to coś znaczy

Avatar DeadShoot

9 kwietnia 2020, 23:51

@P_nazgul123: ej ch*jowo rysujesz nie przyjmiemy cię do akademii malarskiej

Avatar BDMVIP

4 kwietnia 2020, 12:20

Avatar Nokia_701

9 kwietnia 2020, 09:49

Avatar naruto12345678

8 kwietnia 2020, 08:02

Ja tak zazwyczaj obchodzę urodziny

Avatar ideym

6 kwietnia 2020, 00:33

Boję się. Nie wiem czy dożyje do 5 sierpnia

Avatar Nokia_701

5 kwietnia 2020, 23:33

Oby nie 20 maj ;_;

Avatar snajpercat

5 kwietnia 2020, 17:28

Wszystkiego najlepszego dla mnie

Avatar MuffinkaXXL

4 kwietnia 2020, 23:54

Ja tak miałem 21 marca XD

Avatar ryyyj

4 kwietnia 2020, 22:03

Ja z 8 kwietnia

Avatar PyromirZiemniakov

4 kwietnia 2020, 19:02

Ja zazwyczaj w swoje urodziny uciekam jak najdalej od rodzinki, co w tym roku niestety nie wypali. Jak się urodziło 10 kwietnia w rodzinie pełniej PiSiorów to się ma nieciekawie.

Avatar Kaoili

4 kwietnia 2020, 14:57

Ja jestem z 3 kwietnia

Avatar Beans

4 kwietnia 2020, 12:42

Mam tak nawet bez kwarantanny

Avatar DeadMella

4 kwietnia 2020, 12:41

Ja w marcu miałam to samo

Avatar MeenziPL

Edytowano - 4 kwietnia 2020, 12:08

Ja sie urodziłem 11 kwietnia a chciałem urządzić "przyjęcie" (tylko z dwoma kumplami) w pizza hut lub telepizzy

Avatar damian2500

4 kwietnia 2020, 11:42

U mnie by było bez różnicy. Jak komuś zależy, to się nadrobi w wakacje najwyżej. O ile to się skończy do tego czasu.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zdeklasowani znowu

Powodzenia

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Pozdrawiam świetliki

Rel

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka