Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

24 listopada 2020, 13:44

Podpowiem wam coś...
Wtedy zaczynajcie kolejny temat, coś w stylu:
"A tak poza tym...", "A wiedziałaś...."
To działa mordeczki

Avatar LubieJescKoty

1 kwietnia 2020, 13:41

Ja bym napisał "no" takie uniwersalne jest.

Avatar Lekki69

1 kwietnia 2020, 16:55

@LubieJescKoty: brzmi chamsko

Avatar LubieJescKoty

1 kwietnia 2020, 19:39

@Lekki69: No to zacząć nowy temat też można.

Avatar Lekki69

1 kwietnia 2020, 20:29

@LubieJescKoty: w zasadzie to zależy od kontekstu, akurat na lol nie jest trudne do odpisania

Avatar Bunnykova

1 kwietnia 2020, 11:41

Tłumacz odpisywania kobiet :

Ok. - dobra zamknij się.

:) - ale ci dowale

Hah - a) zabawne ale nie chcę znowu pisać ,,xd" b) no cóż to nie było śmieszne ale się starasz to się zaśmieje c) co mam ci na to odpisać?

Heh - a) żałosne b) odmiana hah c) co mam odpisać?

Hmm - a) zastanawiam się b) hmm

Aha - a) co mnie to b) wkurzasz mnie

A i jak nagle wyskakuje z emotkami A normalnie ich nie używa to szykuje się coś wielkiego.

Ogólnie to sama ich nie ogarniam ale tak pisze większość dziewczyn i nie raz pytałam ich co to znaczy. Pozdrawiam.

Avatar Murarzowa

1 kwietnia 2020, 17:51

@Bunnykova: Ja taka nie jestem

Ale udając faceta doszłam do wniosku, że warto napisać
Yes albo Tak
*Tutaj mem z tym gościem na krześle mówiącym yes*

Avatar JejakMemiak

1 kwietnia 2020, 13:07

Odpowiedź jest prosta : xD

Avatar Crln_7

1 kwietnia 2020, 10:54

Jeżeli pisze z Tobą w ten sposób to olej ją w pi**u, chamskie zachowanie. Albo to ich "aha" a weź ty tak napisz to zaraz najgorszy.

Avatar DRAGON_POLSKA

Edytowano - 27 marca 2020, 13:49

i weź teraz napisz tak żeby nie zrozumiała tego źle

zawsze miałem z tym problem

Avatar Sucyxd

1 kwietnia 2020, 09:39

@DRAGON_POLSKA: to dziewczyna jest glupia, atencjuszka I w ogóle. Szkoda na takie czasu

Avatar Sucyxd

1 kwietnia 2020, 09:40

@DRAGON_POLSKA: Jak nie zrozumiales ( nie umiem tlumaczyc ) to wytluacze ci w inny sposob

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 1 kwietnia 2020, 10:19

@Sucyxd: nie tłumacz głupiemu atencjuszowi i w ogóle

Avatar Sucyxd

1 kwietnia 2020, 09:38

Nie prawda, nie z kazda

Avatar
Konto usunięte

27 marca 2020, 12:43

Albo ,,aha"

Avatar Revant42

1 kwietnia 2020, 09:32

*fleszbeki z wietnamu*

Avatar Trabancik

1 kwietnia 2020, 09:08

moje ulubione to "O"

Avatar Tawreos

1 kwietnia 2020, 08:35

Aha
Lol
Ok
XD
*emotki*
Mhm

Avatar Error__404

1 kwietnia 2020, 08:39

@Tawreos: jeszcze czasami jest "haha"

Avatar Soro42

27 marca 2020, 14:52

Ich ulubione...
"Mhm"

Avatar
Konto usunięte

27 marca 2020, 14:17

Ok.

Avatar matoxik123

27 marca 2020, 14:16

Lub: "heh"

Avatar
Lord_eragon

27 marca 2020, 13:39

Nie zapominajmy o: tak.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar antonippp
Dodane przez: antonippp

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Należy się za piękne oczy

Brawo za czujność!

Drewniany kominek

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka