memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
24 listopada 2020, 13:44
Podpowiem wam coś... Wtedy zaczynajcie kolejny temat, coś w stylu: "A tak poza tym...", "A wiedziałaś...." To działa mordeczki
Odpisz
1 kwietnia 2020, 13:41
Ja bym napisał "no" takie uniwersalne jest.
1 kwietnia 2020, 16:55
@LubieJescKoty: brzmi chamsko
1 kwietnia 2020, 19:39
@Lekki69: No to zacząć nowy temat też można.
1 kwietnia 2020, 20:29
@LubieJescKoty: w zasadzie to zależy od kontekstu, akurat na lol nie jest trudne do odpisania
1 kwietnia 2020, 11:41
Tłumacz odpisywania kobiet : Ok. - dobra zamknij się. :) - ale ci dowale Hah - a) zabawne ale nie chcę znowu pisać ,,xd" b) no cóż to nie było śmieszne ale się starasz to się zaśmieje c) co mam ci na to odpisać? Heh - a) żałosne b) odmiana hah c) co mam odpisać? Hmm - a) zastanawiam się b) hmm Aha - a) co mnie to b) wkurzasz mnie A i jak nagle wyskakuje z emotkami A normalnie ich nie używa to szykuje się coś wielkiego. Ogólnie to sama ich nie ogarniam ale tak pisze większość dziewczyn i nie raz pytałam ich co to znaczy. Pozdrawiam.
1 kwietnia 2020, 17:51
@Bunnykova: Ja taka nie jestem Ale udając faceta doszłam do wniosku, że warto napisać Yes albo Tak *Tutaj mem z tym gościem na krześle mówiącym yes*
1 kwietnia 2020, 13:07
Odpowiedź jest prosta : xD
1 kwietnia 2020, 10:54
Jeżeli pisze z Tobą w ten sposób to olej ją w pi**u, chamskie zachowanie. Albo to ich "aha" a weź ty tak napisz to zaraz najgorszy.
Edytowano - 27 marca 2020, 13:49
i weź teraz napisz tak żeby nie zrozumiała tego źle zawsze miałem z tym problem
1 kwietnia 2020, 09:39
@DRAGON_POLSKA: to dziewczyna jest glupia, atencjuszka I w ogóle. Szkoda na takie czasu
1 kwietnia 2020, 09:40
@DRAGON_POLSKA: Jak nie zrozumiales ( nie umiem tlumaczyc ) to wytluacze ci w inny sposob
Edytowano - 1 kwietnia 2020, 10:19
@Sucyxd: nie tłumacz głupiemu atencjuszowi i w ogóle
1 kwietnia 2020, 09:38
Nie prawda, nie z kazda
27 marca 2020, 12:43
Albo ,,aha"
1 kwietnia 2020, 09:32
*fleszbeki z wietnamu*
1 kwietnia 2020, 09:08
moje ulubione to "O"
1 kwietnia 2020, 08:35
Aha Lol Ok XD *emotki* Mhm
1 kwietnia 2020, 08:39
@Tawreos: jeszcze czasami jest "haha"
27 marca 2020, 14:52
Ich ulubione... "Mhm"
27 marca 2020, 14:17
Ok.
27 marca 2020, 14:16
Lub: "heh"
27 marca 2020, 13:39
Nie zapominajmy o: tak.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież24 listopada 2020, 13:44
Podpowiem wam coś...
Wtedy zaczynajcie kolejny temat, coś w stylu:
"A tak poza tym...", "A wiedziałaś...."
To działa mordeczki
Odpisz
1 kwietnia 2020, 13:41
Ja bym napisał "no" takie uniwersalne jest.
Odpisz
1 kwietnia 2020, 16:55
@LubieJescKoty: brzmi chamsko
Odpisz
1 kwietnia 2020, 19:39
@Lekki69: No to zacząć nowy temat też można.
Odpisz
1 kwietnia 2020, 20:29
@LubieJescKoty: w zasadzie to zależy od kontekstu, akurat na lol nie jest trudne do odpisania
Odpisz
1 kwietnia 2020, 11:41
Tłumacz odpisywania kobiet :
Ok. - dobra zamknij się.
:) - ale ci dowale
Hah - a) zabawne ale nie chcę znowu pisać ,,xd" b) no cóż to nie było śmieszne ale się starasz to się zaśmieje c) co mam ci na to odpisać?
Heh - a) żałosne b) odmiana hah c) co mam odpisać?
Hmm - a) zastanawiam się b) hmm
Aha - a) co mnie to b) wkurzasz mnie
A i jak nagle wyskakuje z emotkami A normalnie ich nie używa to szykuje się coś wielkiego.
Ogólnie to sama ich nie ogarniam ale tak pisze większość dziewczyn i nie raz pytałam ich co to znaczy. Pozdrawiam.
Odpisz
1 kwietnia 2020, 17:51
@Bunnykova: Ja taka nie jestem
Ale udając faceta doszłam do wniosku, że warto napisać
Yes albo Tak
*Tutaj mem z tym gościem na krześle mówiącym yes*
Odpisz
1 kwietnia 2020, 13:07
Odpowiedź jest prosta : xD
Odpisz
1 kwietnia 2020, 10:54
Jeżeli pisze z Tobą w ten sposób to olej ją w pi**u, chamskie zachowanie. Albo to ich "aha" a weź ty tak napisz to zaraz najgorszy.
Odpisz
Edytowano - 27 marca 2020, 13:49
i weź teraz napisz tak żeby nie zrozumiała tego źle
zawsze miałem z tym problem
Odpisz
1 kwietnia 2020, 09:39
@DRAGON_POLSKA: to dziewczyna jest glupia, atencjuszka I w ogóle. Szkoda na takie czasu
Odpisz
1 kwietnia 2020, 09:40
@DRAGON_POLSKA: Jak nie zrozumiales ( nie umiem tlumaczyc ) to wytluacze ci w inny sposob
Odpisz
Edytowano - 1 kwietnia 2020, 10:19
@Sucyxd: nie tłumacz głupiemu atencjuszowi i w ogóle
Odpisz
1 kwietnia 2020, 09:38
Nie prawda, nie z kazda
Odpisz
27 marca 2020, 12:43
Albo ,,aha"
Odpisz
1 kwietnia 2020, 09:32
*fleszbeki z wietnamu*
Odpisz
1 kwietnia 2020, 09:08
moje ulubione to "O"
Odpisz
1 kwietnia 2020, 08:35
Aha
Lol
Ok
XD
*emotki*
Mhm
Odpisz
1 kwietnia 2020, 08:39
@Tawreos: jeszcze czasami jest "haha"
Odpisz
27 marca 2020, 14:52
Ich ulubione...
"Mhm"
Odpisz
27 marca 2020, 14:17
Ok.
Odpisz
27 marca 2020, 14:16
Lub: "heh"
Odpisz
27 marca 2020, 13:39
Nie zapominajmy o: tak.
Odpisz