Rozmowa z dziewczyną jest jak rozbrajanie bomby
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Należy się za piękne oczy
Brawo za czujność!
Drewniany kominek
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 listopada 2020, 13:44
Podpowiem wam coś...
Wtedy zaczynajcie kolejny temat, coś w stylu:
"A tak poza tym...", "A wiedziałaś...."
To działa mordeczki
Odpisz
1 kwietnia 2020, 13:41
Ja bym napisał "no" takie uniwersalne jest.
Odpisz
1 kwietnia 2020, 16:55
@LubieJescKoty: brzmi chamsko
Odpisz
1 kwietnia 2020, 19:39
@Lekki69: No to zacząć nowy temat też można.
Odpisz
1 kwietnia 2020, 20:29
@LubieJescKoty: w zasadzie to zależy od kontekstu, akurat na lol nie jest trudne do odpisania
Odpisz
1 kwietnia 2020, 11:41
Tłumacz odpisywania kobiet :
Ok. - dobra zamknij się.
:) - ale ci dowale
Hah - a) zabawne ale nie chcę znowu pisać ,,xd" b) no cóż to nie było śmieszne ale się starasz to się zaśmieje c) co mam ci na to odpisać?
Heh - a) żałosne b) odmiana hah c) co mam odpisać?
Hmm - a) zastanawiam się b) hmm
Aha - a) co mnie to b) wkurzasz mnie
A i jak nagle wyskakuje z emotkami A normalnie ich nie używa to szykuje się coś wielkiego.
Ogólnie to sama ich nie ogarniam ale tak pisze większość dziewczyn i nie raz pytałam ich co to znaczy. Pozdrawiam.
Odpisz
1 kwietnia 2020, 17:51
@Bunnykova: Ja taka nie jestem
Ale udając faceta doszłam do wniosku, że warto napisać
Yes albo Tak
*Tutaj mem z tym gościem na krześle mówiącym yes*
Odpisz
1 kwietnia 2020, 13:07
Odpowiedź jest prosta : xD
Odpisz
1 kwietnia 2020, 10:54
Jeżeli pisze z Tobą w ten sposób to olej ją w pi**u, chamskie zachowanie. Albo to ich "aha" a weź ty tak napisz to zaraz najgorszy.
Odpisz
Edytowano - 27 marca 2020, 13:49
i weź teraz napisz tak żeby nie zrozumiała tego źle
zawsze miałem z tym problem
Odpisz
1 kwietnia 2020, 09:39
@DRAGON_POLSKA: to dziewczyna jest glupia, atencjuszka I w ogóle. Szkoda na takie czasu
Odpisz
1 kwietnia 2020, 09:40
@DRAGON_POLSKA: Jak nie zrozumiales ( nie umiem tlumaczyc ) to wytluacze ci w inny sposob
Odpisz
Edytowano - 1 kwietnia 2020, 10:19
@Sucyxd: nie tłumacz głupiemu atencjuszowi i w ogóle
Odpisz
1 kwietnia 2020, 09:38
Nie prawda, nie z kazda
Odpisz
27 marca 2020, 12:43
Albo ,,aha"
Odpisz
1 kwietnia 2020, 09:32
*fleszbeki z wietnamu*
Odpisz
1 kwietnia 2020, 09:08
moje ulubione to "O"
Odpisz
1 kwietnia 2020, 08:35
Aha
Lol
Ok
XD
*emotki*
Mhm
Odpisz
1 kwietnia 2020, 08:39
@Tawreos: jeszcze czasami jest "haha"
Odpisz
27 marca 2020, 14:52
Ich ulubione...
"Mhm"
Odpisz
27 marca 2020, 14:17
Ok.
Odpisz
27 marca 2020, 14:16
Lub: "heh"
Odpisz
27 marca 2020, 13:39
Nie zapominajmy o: tak.
Odpisz