Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Za co ta premia
Ładne rzeczy
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 kwietnia 2020, 15:24
Ale Wy wiecie, że oceny nie mają kompletnie żadnego znaczenia, a uczycie się przede wszystkim dla siebie? Wiem, że to banał powielany przez rodziców, ale taka jest prawda. Tymi ocenami po zakończeniu szkoły można się co najwyżej podetrzeć
Odpisz
3 kwietnia 2020, 19:12
@brainiac: Uczyć się dla siebie, meh, trochę nieprzydatna w życiu ta nauka ze szkoły
Odpisz
3 kwietnia 2020, 20:30
@brainiac: nie mają znaczenia Ale musisz je mieć dobre żeby przejść. Więc lepiej teraz kiedy są te e-lekcje narobić sobie dużo dobrych ocen żeby później do końca roku mieć spokój
Odpisz
4 kwietnia 2020, 14:00
@BLAWK: Żeby przechodzić do następnych klas wystarczą dwóje. Serio uwierzcie mi, że oceny wpisywane do dziennika to tylko dodatek, jakiś tam nędzny system motywacyjny do tego, o co w szkole chodzi, czyli do nauki.
Jestem od większości z Was starszy, mam za sobą cały system edukacji i z tej perspektywy mogę Was w 100% zapewnić, że najlepsze rozwiązanie, to pełna koncentracja na przedmiotach, z którymi wiążecie przyszłość i bardzo luźne podejście do reszty - ot, byle zdać. Serio te głupiutkie cyferki od 1 do 6 tracą jakiekolwiek znaczenie w momencie, kiedy opuszczacie szkołę. Liczy się tylko i wyłącznie wynik matury i to też tylko w kontekście studiów, bo na rynku pracy patrzą tylko na to, czy maturę masz, a nie jak Ci poszło
Odpisz
3 kwietnia 2020, 20:06
Ktoś chce mi pomóc w najbliższy poniedziałek z podwójną wejściówką z: 1. Twierdzena Thevenina i twierdzenia o mocy maksymalnej 2. Zadania z diodą połączona szeregowo z rezystorem?
Odpisz
4 kwietnia 2020, 10:33
@Bordor009: Mogę ci pomóc mentalnie
Odpisz
27 marca 2020, 20:45
Brainly premium jest teraz za darmo
Odpisz
3 kwietnia 2020, 19:25
@Erykolo12: albo incognito
Odpisz
3 kwietnia 2020, 18:19
Doatałam już 5 i dwie szóstki...
Odpisz
3 kwietnia 2020, 18:13
Można prosić o szablon?
Odpisz
Edytowano - 27 marca 2020, 13:57
Brainly jest najlepsze, możesz znaleźć tam wszystko po konkretnych frazach i znajdować dobre odpowiedzi.
Niestety reklamy trzeba oglądać lub 15 odpowiedzi dziennie z kontem.
Odpisz
3 kwietnia 2020, 17:26
teraz 09:00-17:00 jest tryb egzaminacyjny i nie zadasz ani nie odpowiesz na zadanie
Odpisz
3 kwietnia 2020, 17:48
nie musisz ogladac reklam wystarczy ze wyszukasz w incognito co chciales i jak przepiszesz zadanko to wylaczasz incognito i znowu wlaczasz przez co nie musisz ogladac reklam
Odpisz
3 kwietnia 2020, 18:05
@Peter_DeStRoYeR: kckckc
Odpisz
27 marca 2020, 14:18
Ja skopiowałem opis pokoju z Niemca z 4 strony Googla żeby facetka się nie skapła że z neta
Odpisz
27 marca 2020, 16:19
@MarekCD: to lepsze zabezpieczenie niż enigma
Odpisz
3 kwietnia 2020, 17:06
@MarekCD: Polecam wyszukiwanie odpowiedzi po angielsku w googlu i tłumaczenie sobie na polski, W ten sposób masz łatwą pracę domową i 99% szans że nauczyciel się nie skapnie
Odpisz
3 kwietnia 2020, 17:34
@Ravin:
Odpisz
3 kwietnia 2020, 17:03
Kiedy przez wszystkie klasy zdawałaś z ledwo 2 z matmy a teraz wychodzi ci 4 dzięki e-lekcją
Odpisz
27 marca 2020, 14:09
Nam pan od fizyki za tydzień zrobi tak, że wyśle nam pytania do kartkówki a my w 15 minut mamy mu odesłać odpowiedzi. Strwierdził, że dobrze wie że nikt nie napisze tego uczciwie, ale ocena musi być.
A to zajebiście bo z fizyki mam 2.
Odpisz
27 marca 2020, 16:09
@PanMisiek: Wyślij to po 30 minutach i powiedz, że masz słaby internet.
Odpisz
27 marca 2020, 14:43
Dlatego lubię e-lekcje
Odpisz
27 marca 2020, 14:06
Moja matematyczka wysłała wszystkim inne, acz podobne, zadania
Większość osób bierze informacje o lekcjach z klasowej grupy przez co większość dostała bólu dupy jak jedyneczki dostali
Ciesze się, że ja wole wszystko sam sprawdzić niż polegać na innych
Odpisz
Edytowano - 27 marca 2020, 13:56
U mnie baba od angielskiego sama uznaje, czy praca była samodzielna i niektórych postraszyła, żeby zrobili drugi raz
Odpisz