memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
12 października 2013, 21:32
Mój dziadek ma nokie :d
Odpisz
12 października 2013, 18:07
Photoshop- prawdziwa nokia rozwaliła by pociąg.
12 października 2013, 17:54
taak nasza nokia jest niezniszczalna i ma wiele wiele zastosowań
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież12 października 2013, 21:32
Mój dziadek ma nokie :d
Odpisz
12 października 2013, 18:07
Photoshop- prawdziwa nokia rozwaliła by pociąg.
Odpisz
12 października 2013, 17:54
taak nasza nokia jest niezniszczalna i ma wiele wiele zastosowań
Odpisz