Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Trzeba brać osobną torbę
Lekko nie będzie
Płać pan
Młodzi gniewni
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 czerwca 2020, 22:20
GlistaLudzka
Odpisz
11 czerwca 2016, 14:00
@KontoUsunięte: *Japońska
Odpisz
4 marca 2017, 19:46
@Plu111: Jedno nie wyklucza drugiego? Chyba.
Odpisz
31 marca 2016, 18:03
Odpisz
12 października 2013, 11:08
dziwnie to wygląda jak penis
Odpisz
Edytowano - 10 października 2013, 17:24
Kobieta z dżdżownicą zamiast głowy.0_o.......dzięki Internetowi nic mnie już nie zdziwi.
Odpisz
11 października 2013, 16:18
@Flyingseeker: Dzięki 4chanowi już wgl ...
Odpisz
11 października 2013, 21:06
@MaxiorPL: 4chan, czyli kultura azjatycka w kilku słowach XD
Odpisz
11 października 2013, 19:35
;__________;
Odpisz
11 października 2013, 18:54
Co to ku**a jest?! D:
Odpisz
11 października 2013, 17:51
Co to ku*wa jest!!!????
Odpisz
11 października 2013, 17:32
dżdżownica
Odpisz
11 października 2013, 17:07
xD do kwadratu
Odpisz
11 października 2013, 16:47
debile halloween jest dla poganów ponieważ to jest wyśmiewanie sie z duchów zmarłych poprzez przebieranie sie za widżmy itp a chrześćiaństwo na to nie pozwala
Odpisz
11 października 2013, 17:26
@Wladzikxx: Czy ty w ogóle wiesz skąd się wzięło święto Halloween? -.-
Odpisz
11 października 2013, 18:12
@Wladzikxx: To tylko niewinna zabawa, Nie wiem,co ludzie do tego mają... -.-
Odpisz
11 października 2013, 18:33
@Islandka: Halloween zaczęło się w małym Brytyjskim miasteczku http://pl.wikipedia.org/wiki/Halloween :D
Odpisz
11 października 2013, 19:58
@Wladzikxx: Tradycja Halloween pochodzi od pewnego krętacza który uwięził diabła na drzewie przez został przeklęty i spalony przez co musiał żyć wiecznie jako dusza. Lecz Bóg podarował mu lampę z rzepy oraz sprawił że w 1 noc mógł wracać aby straszyć swoich oprawców a przebieranie się miało od tego chronić. Więc panie święty nie wypowiadaj się jak nie wiesz.
Odpisz
17 grudnia 2013, 17:37
@DanateDMC: tiaa niewinna zabawa mówi ateista
Odpisz
17 grudnia 2013, 23:30
@Wladzikxx: Wybacz że nie palę kościołów i nie morduję katolików.
Odpisz
6 maja 2017, 22:34
@DanateDMC: Szkoda ,ale co ja tam wiem ja tu tylko kopię.
Odpisz
10 października 2013, 16:51
Nie mogę się przestać śmiać xD
Odpisz
10 października 2013, 17:54
@deltes: ja też :D
Odpisz
10 października 2013, 16:39
xD
Odpisz