Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar LensNewman

1 kwietnia 2020, 17:40

A co jakby wrócił 30 kwietnia?

Avatar jejaplxiaomi

30 marca 2020, 00:55

Nie do końca czytałem kiedy było o tym głośno
Jerzy Owsiak chce wskrzesić Adolf-chan?

Avatar
Marowak12

31 marca 2020, 20:13

@jejaplxiaomi: Nie jest o tym głośno, bo rząd cenzuruje prawdę

Avatar jejaplxiaomi

31 marca 2020, 21:22

biorę to za tak

Avatar Antoinederwe

31 marca 2020, 20:11

Ma ktoś szablon?

Avatar
Brodacz

29 marca 2020, 21:12

Jeszcze niech zrobi to 20-tego

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 29 marca 2020, 23:57

Mój dziadek też się urodził 20 kwietnia, też nie lubił żydów i też miał imię na A, tak jak ten austriacki akwarelista.
(wiem, że miałam spać, ale nie mogę coś zasnąć)

Avatar
Konto usunięte

30 marca 2020, 00:49

Mój też się urodził 20 kwietnia, też nie lubił Babilończyków i też miał imię na A, tak jak ten Asyryjski władca

Avatar Pan_Olek

Edytowano - 30 marca 2020, 01:01

ja się urodziłem 29 kwietnia, moje imię zaczyna się na A i też nie lubię żydów, to nie może być przypadek

Avatar
Brodacz

30 marca 2020, 11:27

A ja urodziłem się 16 lutego, nie lubię żydów i moje imię zaczyna się na M, co teraz?

Avatar
Konto usunięte

30 marca 2020, 11:38

a to nie wiem no

Avatar Guziec_lord

29 marca 2020, 22:33

Nawet powstał o tym już film ,,Look who's back"

Avatar MemePaladin399

29 marca 2020, 21:09

i to w miesiącu w którym się urodził

Avatar d0wek

29 marca 2020, 21:22

@MemePaladin399: Dlaczego masz bułkę na avatarze?

Avatar MemePaladin399

29 marca 2020, 21:27

@d0wek: jaką bułkę

Avatar Boberek00

29 marca 2020, 21:04

Czeczeni się cieszą

Avatar
Konto usunięte

29 marca 2020, 21:03

Powinno być na odwrót, to Owsiak powininen mówić co będzie w Kwietniu, a nie co Kwiecień w Owsiaku

Avatar aniam_131

29 marca 2020, 21:01

Dlaczego kwiecień nazwał Jurka Owsiaka jakimś Ferbem?

Avatar CupOfWater

29 marca 2020, 21:02

@aniam_131: Kwiecień idź do domu, jesteś pijany

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dobrze czasem się oderwać

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Mało znany szczegół

Żartownisie

Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...

Nie znoszę kleszczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka