Oby tylko wystarczyło uranu i krwi niemowląt
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Mało znany szczegół
Żartownisie
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Nie znoszę kleszczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 kwietnia 2020, 17:40
A co jakby wrócił 30 kwietnia?
Odpisz
30 marca 2020, 00:55
Nie do końca czytałem kiedy było o tym głośno
Jerzy Owsiak chce wskrzesić Adolf-chan?
Odpisz
31 marca 2020, 20:13
@jejaplxiaomi: Nie jest o tym głośno, bo rząd cenzuruje prawdę
Odpisz
31 marca 2020, 21:22
biorę to za tak
Odpisz
31 marca 2020, 20:11
Ma ktoś szablon?
Odpisz
29 marca 2020, 21:12
Jeszcze niech zrobi to 20-tego
Odpisz
Edytowano - 29 marca 2020, 23:57
Mój dziadek też się urodził 20 kwietnia, też nie lubił żydów i też miał imię na A, tak jak ten austriacki akwarelista.
(wiem, że miałam spać, ale nie mogę coś zasnąć)
Odpisz
30 marca 2020, 00:49
Mój też się urodził 20 kwietnia, też nie lubił Babilończyków i też miał imię na A, tak jak ten Asyryjski władca
Odpisz
Edytowano - 30 marca 2020, 01:01
ja się urodziłem 29 kwietnia, moje imię zaczyna się na A i też nie lubię żydów, to nie może być przypadek
Odpisz
30 marca 2020, 11:27
A ja urodziłem się 16 lutego, nie lubię żydów i moje imię zaczyna się na M, co teraz?
Odpisz
30 marca 2020, 11:38
a to nie wiem no
Odpisz
29 marca 2020, 22:33
Nawet powstał o tym już film ,,Look who's back"
Odpisz
29 marca 2020, 21:09
i to w miesiącu w którym się urodził
Odpisz
29 marca 2020, 21:22
@MemePaladin399: Dlaczego masz bułkę na avatarze?
Odpisz
29 marca 2020, 21:27
@d0wek: jaką bułkę
Odpisz
29 marca 2020, 21:04
Czeczeni się cieszą
Odpisz
29 marca 2020, 21:03
Powinno być na odwrót, to Owsiak powininen mówić co będzie w Kwietniu, a nie co Kwiecień w Owsiaku
Odpisz
29 marca 2020, 21:01
Dlaczego kwiecień nazwał Jurka Owsiaka jakimś Ferbem?
Odpisz
29 marca 2020, 21:02
@aniam_131: Kwiecień idź do domu, jesteś pijany
Odpisz