Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

30 marca 2020, 10:09

wszelkie skrajności są zje**ne i należy zachować złoty środek
(this comment was made by centryzm gang)

Avatar Gekonnen

30 marca 2020, 10:14

Zło jest złem. Mniejsze, większe, coś pośrodku. Nie ma różnicy

(comment was made by Gerwand z Rubli gang)

Avatar KrewetkaModliszkowa

30 marca 2020, 14:01

@Gekonnen: Moim zdaniem to nie ma tak, że jest dobro albo że jest zło. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że nic.
(this comment was made by nihilizm gang)

Avatar
Konto usunięte

30 marca 2020, 21:01

@KrewetkaModliszkowa: zależy którą skrajność uznajesz za dobrą

Avatar KrewetkaModliszkowa

31 marca 2020, 14:27

Jak to się ma do mojego komentarza?

Avatar
Konto usunięte

31 marca 2020, 15:57

@KrewetkaModliszkowa: no bo mowisz ze jest dobro i zlo chyba ze za dobro uznasz centryzm

Avatar KrewetkaModliszkowa

31 marca 2020, 19:10

Powiedziałem coś wręcz przeciwnego.

Avatar emsmsmmss1247pl

1 kwietnia 2020, 22:08

Więc jesteś skrajnym centrystą?

Avatar SatsumaHayato

1 kwietnia 2020, 22:24

Śmierć centrystom
(this comment was made by Jreg centricide gang)

Avatar
Konto usunięte

2 kwietnia 2020, 08:13

@emsmsmmss1247pl: jedyna moja skrajność, to skrajne zje**nie i wku*wianie ludzi. Trochę w lewo czy w prawo to żaden problem, ale jak ktoś jest skrajnie w jakąkolwiek stronę, to moim zdaniem to jest mocno niepokojące.

Avatar KrewetkaModliszkowa

2 kwietnia 2020, 12:23

@SatsumaHayato: Plot twist Jreg jest centrystą tylko ukrywa to pod warstwami ironii

Avatar SatsumaHayato

2 kwietnia 2020, 14:36

@KrewetkaModliszkowa: Zobacz najnowsze filmy xD. Ale tak ja nieironicznie nienawidze demokracji, a bardziej od demokracji tylko komunizmu.

Avatar KrewetkaModliszkowa

2 kwietnia 2020, 17:47

@SatsumaHayato: Nie ma znaczenia, wszystko jest ironią, ironia także.

Avatar Ruski_Gandalf

30 marca 2020, 10:08

Ale chiuaua jest przynajmniej uroczo brzydki

Avatar
Konto usunięte

30 marca 2020, 10:15

@Ruski_Gandalf: chyba, że próbuje ci oderwać kawałek skóry z nogi

Avatar sa_ludzie_i_taborety

1 kwietnia 2020, 21:00

mnie ugryzl w luk brwiowy

Avatar Ruski_Gandalf

2 kwietnia 2020, 00:48

Avatar sa_ludzie_i_taborety

2 kwietnia 2020, 07:50

@Ruski_Gandalf: pochyliłam się nad nim i skoczył i mnie ugryzl

Avatar Ajoke

1 kwietnia 2020, 21:42

Moja koleżanka ma chiuaue i jest nawet uroczy (chyba długowłosy) i się nie drze i nie gryzie

Avatar Broski

1 kwietnia 2020, 19:33

Tam powinien być tylko faszysta.

Avatar Kangurur28

1 kwietnia 2020, 21:12

@Broski: *lewak, tudzież komunista

Avatar G_gaster

1 kwietnia 2020, 20:12

Pierwszy mniej wkurzający

Avatar
Konto usunięte

30 marca 2020, 10:14

Wczoraj czytałem, jak jeden antyfaszysta zobaczył na stacji metra w Warszawie jakiegoś gościa,
ale się z dmoma kolegami bał, więc ukradli temu gościowi telefon i go rozwalili i uciekli.

Avatar
Konto usunięte

30 marca 2020, 10:34

Ale pi**y.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Przerwa na herbatkę

Niegrzeczny Oskarek

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Nigdy na to nie wpadną

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Z klasą się trzeba urodzić

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka