Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Niegrzeczny Oskarek
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nigdy na to nie wpadną
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Z klasą się trzeba urodzić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 marca 2020, 10:09
wszelkie skrajności są zje**ne i należy zachować złoty środek
(this comment was made by centryzm gang)
Odpisz
30 marca 2020, 10:14
Zło jest złem. Mniejsze, większe, coś pośrodku. Nie ma różnicy
(comment was made by Gerwand z Rubli gang)
Odpisz
30 marca 2020, 14:01
@Gekonnen: Moim zdaniem to nie ma tak, że jest dobro albo że jest zło. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że nic.
(this comment was made by nihilizm gang)
Odpisz
30 marca 2020, 21:01
@KrewetkaModliszkowa: zależy którą skrajność uznajesz za dobrą
Odpisz
31 marca 2020, 14:27
Jak to się ma do mojego komentarza?
Odpisz
31 marca 2020, 15:57
@KrewetkaModliszkowa: no bo mowisz ze jest dobro i zlo chyba ze za dobro uznasz centryzm
Odpisz
31 marca 2020, 19:10
Powiedziałem coś wręcz przeciwnego.
Odpisz
1 kwietnia 2020, 22:08
Więc jesteś skrajnym centrystą?
Odpisz
1 kwietnia 2020, 22:24
Śmierć centrystom
(this comment was made by Jreg centricide gang)
Odpisz
2 kwietnia 2020, 08:13
@emsmsmmss1247pl: jedyna moja skrajność, to skrajne zje**nie i wku*wianie ludzi. Trochę w lewo czy w prawo to żaden problem, ale jak ktoś jest skrajnie w jakąkolwiek stronę, to moim zdaniem to jest mocno niepokojące.
Odpisz
2 kwietnia 2020, 12:23
@SatsumaHayato: Plot twist Jreg jest centrystą tylko ukrywa to pod warstwami ironii
Odpisz
2 kwietnia 2020, 14:36
@KrewetkaModliszkowa: Zobacz najnowsze filmy xD. Ale tak ja nieironicznie nienawidze demokracji, a bardziej od demokracji tylko komunizmu.
Odpisz
2 kwietnia 2020, 17:47
@SatsumaHayato: Nie ma znaczenia, wszystko jest ironią, ironia także.
Odpisz
30 marca 2020, 10:08
Ale chiuaua jest przynajmniej uroczo brzydki
Odpisz
30 marca 2020, 10:15
@Ruski_Gandalf: chyba, że próbuje ci oderwać kawałek skóry z nogi
Odpisz
1 kwietnia 2020, 21:00
mnie ugryzl w luk brwiowy
Odpisz
2 kwietnia 2020, 00:48
@sa_ludzie_i_taborety: że co?
Odpisz
2 kwietnia 2020, 07:50
@Ruski_Gandalf: pochyliłam się nad nim i skoczył i mnie ugryzl
Odpisz
1 kwietnia 2020, 21:42
Moja koleżanka ma chiuaue i jest nawet uroczy (chyba długowłosy) i się nie drze i nie gryzie
Odpisz
1 kwietnia 2020, 19:33
Tam powinien być tylko faszysta.
Odpisz
1 kwietnia 2020, 21:12
@Broski: *lewak, tudzież komunista
Odpisz
1 kwietnia 2020, 20:12
Pierwszy mniej wkurzający
Odpisz
30 marca 2020, 10:14
Wczoraj czytałem, jak jeden antyfaszysta zobaczył na stacji metra w Warszawie jakiegoś gościa,
ale się z dmoma kolegami bał, więc ukradli temu gościowi telefon i go rozwalili i uciekli.
Odpisz
30 marca 2020, 10:34
Ale pi**y.
Odpisz