Problemy dziesięciolatków
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
To musiało być męczące
Nigdy na to nie wpadną
Dobrze czasem się oderwać
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 15 września 2018, 02:00
A za kolejne 10 lat dziesięciolatki będą płakać, bo będą "jeszcze" dziewicami...
Odpisz
3 stycznia 2019, 10:55
@pawlikok: za kilkadzieisat lat 10 latki beda plakac bo nie dostaly emerytury
Odpisz
10 sierpnia 2016, 18:37
To nie jest przesadzone, serio, byłem w sanatorium, i taki 10 latek mało się nie rozpłakał bo go rzuciła dziewczyna, z którą podobno był 3 lata (tiaaa, chyba 3 tygodnie), a jak mu powiedziałem żeby się ogarnął i uspokoił, to on drze na mnie ryja... ;/
Odpisz
11 października 2013, 15:32
nie wspominając o tym że niektóre 13-latki chwalą się przed koleżankami jak to już uprawiały seks z chłopakiem. Co taki pokolenie da od siebie światu :(
Odpisz
11 października 2013, 15:34
@Wojtinio: wstydzę się za tą część mojego pokolenia :( I za tą od "#YOLO #SWAG"
Odpisz
11 października 2013, 15:41
@meteorr77: wiesz co YOLO jeszcze przeżyję ale to zachowanie, sposób ubioru i właśnie SWAG to już brak słów.
Jeszcze mi się przypomniało że kiedyś to dzieciakowi w 1-3 podst. do głowy by nie przyszło żeby pyskować nauczycielowi a teraz to co się dzieje...
Odpisz
12 października 2013, 23:44
@Wojtinio: Duży przyrost naturalny.
Odpisz
6 września 2014, 21:30
@Wojtinio: gówno dosłownie
Odpisz
Edytowano - 6 listopada 2015, 15:20
@meteorr77: Swag faktycznie wku*wia, ale z YOLO nie mam problemu.
Archeologia 4 life
Odpisz
11 października 2013, 13:29
Co one mogą wiedzieć o miłości? ;p
Odpisz
11 października 2013, 13:57
@Sauron: Też mnie to drażni, kiedy takie dzieci maja 'chłopaka/dziewczynę'. Przecież to nie ma przyszłości.
Odpisz
11 października 2013, 15:21
@Near1: no i co z tego? Chyba każdy miał w szkole podstawowej jakieś miłostki. Według ciebie żeby mieć dziewczynę/chłopaka należy mieć 20+ lat i od razu się pobrać? To tak nie działa. Im więcej miałeś kontaktu z inną płcią tym ostatecznie będziesz lepszy dla swojej wybranki serca.
Odpisz
11 października 2013, 21:48
@kezsss: Nom. Popieram. Każdy może się zakochać. Masz u mnie strzałkę ;)
Odpisz
12 października 2013, 12:14
@kezsss: rozumiem, że ze sobą chodzą, ale czasami za bardzo się tym przejmują i biorą to na poważnie. To jest raczej zauroczenie, a nie prawdziwa miłość. Wcale to im nie daje być lepszym w dorosłym życiu. Znam parę przypadków, kiedy ktoś nie miał chłopaka, a w związku obie strony były bardzo szczęśliwe i spełnione. Nie jestem przeciwna młodocianym związkom, ale mówię, że to MNIE irytuje.
Odpisz
11 października 2013, 17:41
'takie pokolenie" Ja i moze kilka osob to wyjątek :3
Odpisz
Edytowano - 11 października 2013, 14:15
Dzieci szybciej dorastają.A w wieku 15 lat już dzieci mają.
Odpisz
11 października 2013, 16:29
to raczej patologia, a nie dorastanie.
Odpisz
11 października 2013, 13:58
Ja raczej płakałam jak na dwór wyjść nie mogłam.
Odpisz
11 października 2013, 13:55
True :D
Odpisz
11 października 2013, 13:00
Takie pokolenie
Odpisz