Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar pawlikok

Edytowano - 15 września 2018, 02:00

A za kolejne 10 lat dziesięciolatki będą płakać, bo będą "jeszcze" dziewicami...

Avatar
Konto usunięte

3 stycznia 2019, 10:55

@pawlikok: za kilkadzieisat lat 10 latki beda plakac bo nie dostaly emerytury

Avatar Krzyzak_Ball

10 sierpnia 2016, 18:37

To nie jest przesadzone, serio, byłem w sanatorium, i taki 10 latek mało się nie rozpłakał bo go rzuciła dziewczyna, z którą podobno był 3 lata (tiaaa, chyba 3 tygodnie), a jak mu powiedziałem żeby się ogarnął i uspokoił, to on drze na mnie ryja... ;/

Avatar Wojtinio

11 października 2013, 15:32

nie wspominając o tym że niektóre 13-latki chwalą się przed koleżankami jak to już uprawiały seks z chłopakiem. Co taki pokolenie da od siebie światu :(

Avatar meteorr77

11 października 2013, 15:34

@Wojtinio: wstydzę się za tą część mojego pokolenia :( I za tą od "#YOLO #SWAG"

Avatar Wojtinio

11 października 2013, 15:41

@meteorr77: wiesz co YOLO jeszcze przeżyję ale to zachowanie, sposób ubioru i właśnie SWAG to już brak słów.
Jeszcze mi się przypomniało że kiedyś to dzieciakowi w 1-3 podst. do głowy by nie przyszło żeby pyskować nauczycielowi a teraz to co się dzieje...

Avatar domino261

12 października 2013, 23:44

@Wojtinio: Duży przyrost naturalny.

Avatar Darmozjad1

6 września 2014, 21:30

@Wojtinio: gówno dosłownie

Avatar deadxp

Edytowano - 6 listopada 2015, 15:20

@meteorr77: Swag faktycznie wku*wia, ale z YOLO nie mam problemu.

Archeologia 4 life

Avatar Sauron

11 października 2013, 13:29

Co one mogą wiedzieć o miłości? ;p

Avatar Near1

11 października 2013, 13:57

@Sauron: Też mnie to drażni, kiedy takie dzieci maja 'chłopaka/dziewczynę'. Przecież to nie ma przyszłości.

Avatar kezsss

11 października 2013, 15:21

@Near1: no i co z tego? Chyba każdy miał w szkole podstawowej jakieś miłostki. Według ciebie żeby mieć dziewczynę/chłopaka należy mieć 20+ lat i od razu się pobrać? To tak nie działa. Im więcej miałeś kontaktu z inną płcią tym ostatecznie będziesz lepszy dla swojej wybranki serca.

Avatar
Konto usunięte

11 października 2013, 21:48

@kezsss: Nom. Popieram. Każdy może się zakochać. Masz u mnie strzałkę ;)

Avatar Near1

12 października 2013, 12:14

@kezsss: rozumiem, że ze sobą chodzą, ale czasami za bardzo się tym przejmują i biorą to na poważnie. To jest raczej zauroczenie, a nie prawdziwa miłość. Wcale to im nie daje być lepszym w dorosłym życiu. Znam parę przypadków, kiedy ktoś nie miał chłopaka, a w związku obie strony były bardzo szczęśliwe i spełnione. Nie jestem przeciwna młodocianym związkom, ale mówię, że to MNIE irytuje.

Avatar Mateokl

11 października 2013, 17:41

'takie pokolenie" Ja i moze kilka osob to wyjątek :3

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 11 października 2013, 14:15

Dzieci szybciej dorastają.A w wieku 15 lat już dzieci mają.

Avatar Sauron

11 października 2013, 16:29

to raczej patologia, a nie dorastanie.

Avatar N_A_T_A_L_A

11 października 2013, 13:58

Ja raczej płakałam jak na dwór wyjść nie mogłam.

Avatar Marvos

11 października 2013, 13:55

True :D

Avatar AdiXiks

11 października 2013, 13:00

Takie pokolenie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Równi i równiejsi

To musiało być męczące

Nigdy na to nie wpadną

Dobrze czasem się oderwać

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Były nóżki, nie ma nóżek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka