No nie wyłaź z domku, bo Cię z planszy zmiecie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Zapraszamy
No to skrzynia biegów do wymiany
Chłodno to na pewno nie jest
To musiało być męczące
Jest taka skromna...
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 31 marca 2020, 13:02
Nie wychodziłem z domu od 1 marca
Teraz już czuję jak to jest być doomerem
Odpisz
31 marca 2020, 13:03
Ja od 12 marca
Odpisz
31 marca 2020, 13:05
amatorzy
Odpisz
28 lipca 2020, 17:18
@lolpandapl: śmiesz się mi rzucać wyzwanie śmiertelniku?
Odpisz
28 lipca 2020, 17:25
co do ku*wy
Co ty tutaj robisz
Odpisz
28 lipca 2020, 17:25
żyje
Odpisz
31 marca 2020, 13:09
Odpisz
5 kwietnia 2020, 10:53
@FajnyCzuek: masz Playa jak masz to masz tam samo jak ja
Odpisz
5 kwietnia 2020, 13:52
Ja też mam Play'a
Odpisz
5 kwietnia 2020, 19:37
@BilmoBlampkins: zadzwoń pod 733 275 074
Odpisz
5 kwietnia 2020, 19:38
@BilmoBlampkins: ale lepiej nie robisz to na własną rękę ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ̄ー ̄)
Odpisz
5 kwietnia 2020, 20:50
Bateria rozładowana, ładowarka zniszczona i nikt nie ma pożyczyć
Odpisz
5 kwietnia 2020, 19:27
*śmieje się po introwertykowemu*
Odpisz
5 kwietnia 2020, 13:37
nawet urodzeni introwertycy powoli zapadają w szał
Odpisz
5 kwietnia 2020, 19:25
@MataPodlogowa: ja taki jestem ale trzymam się
Odpisz
5 kwietnia 2020, 09:57
Szablon poproszę.
Odpisz
5 kwietnia 2020, 16:59
@WampirZZielonki: Trzymaj
Odpisz
5 kwietnia 2020, 17:00
@Lisko: Dziękuję.
Odpisz
5 kwietnia 2020, 09:52
A, to ten akustyczny dzieciak
Odpisz
Edytowano - 5 kwietnia 2020, 10:17
@BetonowyMur: skąd wiesz ze akustyczny może to gitara klasyczna?
Zaraz ma panel z boku
Dobra masz rację
Odpisz
5 kwietnia 2020, 10:14
Mam problem nie wiem jak się wstawia zdjęcia
Odpisz
5 kwietnia 2020, 09:52
Z tego wychodzi że zawsze mam kwarantannę, bo jej istnienie w ogóle nie zmienia mojej dziennej egzystencji
Odpisz
5 kwietnia 2020, 09:27
mi odpowiada ten styl zycia, mam spokoj w szkole nie muszę się stresować
Odpisz
5 kwietnia 2020, 09:29
@Slithey: Dodatkowo nie trzeba codziennie modlić się o dobrą pogodę podczas drogi do szkoły.
Odpisz
5 kwietnia 2020, 09:45
@hi122: ja mam blisko więc mi nie przeszkadza :p
Odpisz
5 kwietnia 2020, 09:46
@Slithey: Też ale pogoda mnie nie nawidzi.
Odpisz
Edytowano - 31 marca 2020, 13:20
Nie muszą mi przypominać, nawet jakby można było wychodzić to nadal wolę siedzieć w domu. I kto by pomyślał, że ten styl życia będzie promowany przez innych? Jakby ktoś tak powiedział rok temu, że tak będzie to byłby wyśmiany
Odpisz