Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
Dobrze czasem się oderwać
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Totalnie
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 czerwca 2022, 10:32
Odpisz
12 lutego 2018, 23:42
co ku**a
Odpisz
6 października 2017, 08:50
macie to wam pomoże
Odpisz
14 listopada 2013, 14:33
najpierw hellowen , hello kitty teraz kucyki czemu zabierają nam dzieciństwo ?!
Odpisz
6 października 2017, 08:48
@szynszyla369: ktoś wymyślił se że przez to że miny ludzików lego są czasem zdenerwowane lub smutne to dzieci zaczynają się na wszystko wku**iać
Odpisz
10 października 2013, 21:26
Cóż czyli czas szukać drogi do equestri aby znaleźć sobie takiego wierzchowca.
Odpisz
13 października 2013, 09:59
@DanateDMC: ja zajmuję Rainbow Dash!
Odpisz
13 października 2013, 13:10
@wiki123412345: Taki ze mnie Satanista że wezmę Celestie bo w końcu ona dowodzi tymi diabelskimi stworzeniami.
Odpisz
13 października 2013, 14:39
@wiki123412345: a ja twilight sparkle!
Odpisz
3 stycznia 2014, 21:25
@wiki22: Zadowolę się Vinyl Scratch xD
Odpisz
18 stycznia 2014, 22:18
@wiki123412345: A ja Applejack
Odpisz
19 stycznia 2014, 13:18
@DanateDMC: Luna lepsza, w końcu włada nocą!
Odpisz
7 sierpnia 2014, 19:33
@DanateDMC: Słodko! Biorę Rainbow xD
Odpisz
26 lutego 2015, 08:09
@DanateDMC: biorę złą lunę muahahaha!!
Odpisz
18 listopada 2013, 20:54
-_-
Odpisz
28 października 2013, 21:07
WTF????
Odpisz
10 października 2013, 19:44
no ja pier**le , czy oni nie potrafią odróżnić zła od zwykłej popularności ? Jakie debile.
Odpisz
13 października 2013, 15:01
@arektatarowicz: nie nie mogą tak samo nie mogą odróżnić zbierania słodyczy w hallowen od przyzywania duchów
Odpisz
13 października 2013, 09:46
Ztrzeżcie sie fany kucyków My Litle Ponny !!!
Odpisz
13 października 2013, 10:00
właśnie się dowiedziałam że jestem satanistką, super... o.o
Odpisz
Edytowano - 13 października 2013, 00:21
dokąd ten świat zmierza?
Odpisz
12 października 2013, 21:55
LolXd
Odpisz
12 października 2013, 18:16
Drodzy fani MLP: wybaczcie za mój ból tylnej części ciała, po prostu się wnerwiłem:d Więc jeśli kogoś uraziłem, jeszcze raz przepraszam>-< Mam czasami takie odpały;-;
Odpisz
12 października 2013, 18:09
teraz to już kucyki są szatańskie :c
Odpisz
12 października 2013, 16:51
Szkoda, że nie ma czegoś takiego jak "kucyk pony" to tak jakby powiedzieć "pies dog"
Odpisz
12 października 2013, 17:47
@N_A_T_A_L_A: popieram
Odpisz
12 października 2013, 15:17
Zgaduję, że minusa dały mi broniaki;___;
Odpisz
12 października 2013, 15:27
@Minerman: Brony, brony wszędzie.
Odpisz
12 października 2013, 15:30
@kemot54: Najgłupsza z "organizacji" jakie powstały na tym świecie. Gdyby mogli, spalili by własne narządy płciowe aby obejrzeć maratonik tego badziewia. A ponifikowanie znanych gier czy osób jest tak wnerwiające, że nie wyrabiam!
Odpisz
12 października 2013, 15:37
@Minerman: Zgadzam się wzupełności.
Odpisz
12 października 2013, 16:00
@Minerman: i pegasisters, nie zapominaj o pegasisters!
Odpisz
12 października 2013, 16:33
@wiki123412345: I dlatego nie lubię broniaków. Cokolwiek powiesz o tym, że nie lubisz kucyków, czy kulturalnie, czy nie, i tak cię zhejtują!
Odpisz
12 października 2013, 17:00
@Minerman: Akurat ty zbyt kulturalnie nie wypowiedziałeś się o tym że nie lubisz MLP.
Odpisz
12 października 2013, 17:06
@Minerman: przepraszam, obraziłam cię? w którym słowie, są brony są pegasis, proste? proste!
Odpisz
12 października 2013, 17:43
@wiki123412345: Pegasis mi nie przeszkadzają:D W końcu MLP jest dla dziewczyn, mi chodzi o męskich fanatyków MLP!
Odpisz
13 października 2013, 09:58
@Minerman: emm... jakby ci to powiedzieć, ale czy akurat dla dziewczyn, które uczęszczają do gimnazjum? w dodatku... mój przyjaciel, a były chłopak jest brony'm... -.-'
Odpisz