Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
To by wystarczyło
Ostry ten sędzia
Dobrze czasem się oderwać
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 maja 2021, 11:50
Czyli Ferb zakochał się w swojej siostrze?
Odpisz
7 lipca 2021, 18:05
@Sirbaloo: nie
Odpisz
7 lipca 2021, 19:22
ale przyrodniej
Odpisz
Edytowano - 7 lipca 2021, 22:32
@Sirbaloo: też nie. Fred i Fineasz byli młodsi od Vanessy, więc to raczej niemożliwe
Odpisz
1 kwietnia 2020, 13:33
rolady dwie macie robić co chcę
Odpisz
1 kwietnia 2020, 13:35
uu uu
Odpisz
1 kwietnia 2020, 13:41
rolady dwie macie robić co chce
Odpisz
2 kwietnia 2020, 19:26
@FajnyCzuek: uu uu
Odpisz
4 kwietnia 2020, 14:55
Rolady dwie, macie robić co chcę
Odpisz
4 kwietnia 2020, 14:57
@lukasz441: uu uu
Odpisz
6 kwietnia 2020, 15:04
@FajnyCzuek: rolady dwie macie robić co chcę
Odpisz
6 kwietnia 2020, 16:18
@Ktpttl2007: uu uu
Odpisz
7 kwietnia 2020, 19:31
@FajnyCzuek: rolady dwie, macie robić co chcę
Odpisz
7 kwietnia 2020, 19:34
@Nokia_701: uu uu
Odpisz
Edytowano - 7 kwietnia 2020, 19:41
@lukasz441: ROLADY DWIE MACIE ROBIĆ CO CHCĘ !111!
Odpisz
8 kwietnia 2020, 09:27
@Nokia_701: uu uu
Odpisz
8 kwietnia 2020, 13:50
@Szef_Kuchni: rolady dwie macie robić co chcę
Odpisz
8 kwietnia 2020, 13:50
@TheKotlet: uu uu
Odpisz
8 kwietnia 2020, 14:20
@FajnyCzuek: rolady dwie macie robić co chcę
Odpisz
8 kwietnia 2020, 14:23
@Nokia_701: uu uu
Odpisz
8 kwietnia 2020, 14:27
@TheKotlet: rolady dwie,macie robić co chcę
Odpisz
8 kwietnia 2020, 14:45
@Szef_Kuchni: uu uu
Odpisz
8 kwietnia 2020, 14:50
@Nokia_701: rolady dwie,macie robić co chcę
Odpisz
19 sierpnia 2020, 09:37
@Szef_Kuchni: uu uu
Odpisz
26 sierpnia 2020, 08:01
@tomasseq: Rolady dwie, macie robić co chce
Odpisz
26 sierpnia 2020, 08:23
@Kebasa_z_mema: üü üü
Odpisz
26 sierpnia 2020, 08:25
@Nokia_701: Rölädy dwië mäcië röbić cö chcë
Odpisz
3 kwietnia 2020, 01:27
Właśnie kończę oglądać Death Note, co sądzicie o zakończeniu? (jakby ktoś nie wiedział, w memie jest osobą z nazwą Light Yagami - główny bohater tego serialu)
Odpisz
3 kwietnia 2020, 09:19
@MituDestroyer: drugi sezon death note to gówno
Pierwszy to istne cudo
Odpisz
3 kwietnia 2020, 12:00
@MituDestroyer: Ja robiąc z 5 rewatchy tylko raz oglądałem ostatnie 6 odcinków, bo to wku*wia i np. po prostu na jednym odcinku gdy light mówi "wygrałem" i near sra w gacie po prostu skończyłem i mówię sobie, że no tak, wygrał, skubany, i kończę rewatch.
Odpisz
3 kwietnia 2020, 13:02
@staszko: To był drugi?
Odpisz
3 kwietnia 2020, 13:03
@MituDestroyer: A tego się nie pisze czasami raito a czyta sie light.
Odpisz
6 kwietnia 2020, 15:06
@xX_PENETRATOR_Xx: nie było
Odpisz
8 kwietnia 2020, 13:52
@xX_PENETRATOR_Xx: myślę, że na odwrót, bo japończycy zwykle mieszają 'r' i 'l' i często dodają różne literki, jak właśnie raito i light
Odpisz
4 kwietnia 2020, 15:19
troche to dziwne że phineas chce złapać swojego dziobaka ale ok
Odpisz
4 kwietnia 2020, 22:50
@KacpereK958: Dobrze wychowany człowiek zawsze słucha swojego ojca.
Odpisz
5 kwietnia 2020, 13:57
@Gmotek: no tak ...
Odpisz
3 kwietnia 2020, 11:53
<3
Odpisz
3 kwietnia 2020, 03:16
Raczej "Dziobakoszukaczoinator"
Odpisz
3 kwietnia 2020, 00:06
Mam wyje**ne w opinie innych Ta bajka była jest i będzie najlepsza bajką <3 Pie**olić Youtube xD Fineasz i Ferb rządzą!!!(jak coś to nic nie brałem,piłem tylko cole może brat mi coś dorzucił (° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
2 kwietnia 2020, 23:10
Teraz wyobrazilem sobie taki film fineasz i ferb i tam jest właśnie taką akcja w połowie filmu jak dowiedział się że tak naprawdę ten duntersztyc jest jego ojcem i wizja jak podbijają świat
Coś pięknego
Odpisz
2 kwietnia 2020, 21:31
Boże nadal to czytam jego głosem hahaha
Odpisz
2 kwietnia 2020, 20:45
On jeszcze nie wie
Odpisz
2 kwietnia 2020, 19:40
Miło by było gdyby się wyjaśniło w którymś odcinku...
Odpisz
1 kwietnia 2020, 13:42
Jeśli Fineasz jest synem Dundersztyca, która ma też córkę Vanesse, która związała się z jego przyrodnim bratem Ferbem, to znaczy, że przyrodni brat fineasza puknął jego siostrę
Odpisz
1 kwietnia 2020, 13:46
@starmagedon: gdyby się ożenili fineasz byłby jeszcze szwagrem ferba
Odpisz
1 kwietnia 2020, 13:48
Będąc jednocześnie jego half-brother (czyli mając jednego wspólnego rodzina)
Odpisz
1 kwietnia 2020, 13:48
@starmagedon: półbratszwagier
Odpisz
1 kwietnia 2020, 13:50
Czyli jego siostra stałaby się również jego szwagierką
Odpisz
1 kwietnia 2020, 13:51
@starmagedon: dokładnie
Odpisz
1 kwietnia 2020, 14:01
Zaraz jakiś wykres narysuje
Odpisz
1 kwietnia 2020, 14:06
@starmagedon: Sweet Home Okręg Trzech Stanów, albo
Sweet Home Danville
Odpisz
1 kwietnia 2020, 14:09
Nie wiem czy dobrze widać
Odpisz
1 kwietnia 2020, 14:11
@starmagedon: dałeś rodzeństwo przy Fineaszu i Vanessie, mimo tego że mają jednego wspólnego rodzica
Odpisz
1 kwietnia 2020, 14:12
Tak właśnie zauważyłem
Zmęczony jestem po prostu
Zaraz naprawie
Odpisz
1 kwietnia 2020, 14:14
@starmagedon: Już powinno się zgadzać
Odpisz
1 kwietnia 2020, 14:18
@starmagedon: ej fineasz i Fredka z tego co pamiętam mieli tego samego ojca
Odpisz
1 kwietnia 2020, 14:20
@Delfiniik: TEORETYCZNIE mieli tego samego ojca, ale znając Lindę
Odpisz
1 kwietnia 2020, 14:21
@Delfiniik: Fredka na tym wykresie nie odgrywałaby żadnej roli
Odpisz
1 kwietnia 2020, 14:29
@starmagedon: Źle zrobiłeś, Ferb to też syn Lindy.
Odpisz
Edytowano - 1 kwietnia 2020, 14:31
@LubieJescKoty: Nie
Jest to syn Lawrenca z poprzedniego małżeństwa
W sumie nie dałem, że jest przybranym rodzicem, ale mniejsza z tym
Odpisz
1 kwietnia 2020, 14:33
@starmagedon: Na pewno?
Odpisz
1 kwietnia 2020, 14:33
@LubieJescKoty: Tak
Odpisz
1 kwietnia 2020, 16:20
@starmagedon: 1. Fineasz i Ferb nie są spokrewnieni.
2. Możesz legalnie wziąć ślub z kobietą, która ma jednego takiego samego rodzica,
co osoba z którą ty masz jednego takiego samego rodzica, jeśli nie jest to ten sam rodzic.
Odpisz
2 kwietnia 2020, 19:03
@starmagedon: Ale on nie jest jego synem, to potwierdzone
Odpisz
1 kwietnia 2020, 13:45
Wzruszająca historia
Odpisz
1 kwietnia 2020, 13:34
Norm:
Odpisz